Споделена история от Секс и интимност

Правим твърде често
Мъж на 23 съм и имам приятелка, с който живея от година и няколко месеца. Досега сексуалния ни живот беше нормален (правихме по 4-5 пъти на седмица). От няколко месеци обаче правим много често(по 3-4 пъти на ден). Започваме от сутринта, а после след работа като се приберем вкъщи правим по още няколко пъти. Аз наистина я обичам, а знам че и тя мен, но не знам дали сексът е единствения начин да покажем тази любов. Не знам какво да направя. Този почти постоянен секс ми изглежда вече ненормален. Според вас това нормално ли е?

Коментари

1.   Оплакваш ли се?
Или не смогваш?

2.   Донякъде е нормално, защото е млада и бушуват хормоните, после няма да е така. Поговори с нея за да намали ако може секса и така. Успех.

4.   Ако тя иска секса, най-вероятно е нимфоманка, ако обаче и двамата го искате, значи много ви се прави секс... това е.
И според мен е нормално, но няма да е зле да понамалите оборотите. Опитайте се да го правите 3 пъти на ден, след това 2 пъти и така.

5.   Ми да, нормално е. Особено на тази възраст. Писна ми от мъже, на които не им се прави много секс. Едно време мъжете натискаха жените за секс, сега какво става не знам. Тотално се е побъркал тоя свят.

7.   Многото секс е е проблем, проблем е ако нищо друго не правите.
Прекарвате ли време навън с приятели или на нови места? Струва ми се време да разнообразите ;))

10.   Явно нямаш големи проблеми и се чудиш за какво да се притесняваш... Стига глупости, на 23 години, нормално по 3-4 пъти на ден, и по 7-8 също! Стягай се и си действайте, защото всичко е до време :) Дали е напълно нормално? Не е, повече от нормално е!

12.   Здравей,

Бих те посъветвала някоя вечер вместо да си стоите вкъщи да излезете например навън, на кино, на ресторант и др. Ще внесе разнообразие в ежедневието ви, а и ще пропуснете задължителния секс след работа. Това ще ти помогне да разбереш дали приятелката ти очаква само секс от теб или иска да поддържате нормална връзка, включваща и други занимания.
Успех от мен :)

13.   Може да иска да забременее от теб

14.   Иска бебета

15.   Еее завидех ти. Не знам защо се оплакваш. Принципно някои жени имат този "проблем" веднъж в годината. Радвай се и тва ще мина и ще се молиш за това време.

16.   Като бях на 23 го правех по няколко пъти на ден, а рекордът ми е 12 пъти за денонощие. Смятам, че е нормално.

17.   Според мен иска бебе.