Споделена история от Секс и интимност

Масаж с освобождаване
Здравейте, някой от присъстващите възползвал ли се е от такава услуга? Замислям се да опитам това, тъй като доста време съм без приятелка и имам доста натрупано сексуално напрежение, но не искам да правя секс с проститутки - отвръщава ме до някъде това с колко и кой знае какви типове са спали. Еротичния масаж ми се струва доста по-хигиенично, а и интересно нещо. Бих опитал и играта с крачета. Ще се радвам на отзиви и препоръки.

Коментари

1.   Ами самоосвободи се, бе! На мъж ли да го обяснявам!?

2.   Не знам дали се прави за мъже, но ходих на масаж при кинезитерапевт някакви индийски практики прилагаше масаж изпукване на гърба, и нямах приятел от година, попита ме в един момент дали искам тантра масаж, съгласих се, с пръсти нещо ми завъртя във вагината, притискайки ми с длан стомаха, не разбрах как го направи, все едно целият свят се уви около моя корем, оргазмът беше съвършено различен, много атипично беше и определено ми хареса като възприятие, но се уплаших и повече не отидох.

3.   Ми какво да ти кажем? Жалка история. По-добре си намери гадже.
Разбирам да си над 50 и жена ти вече за нищо да не става, а да не искаш да си разбиваш семейството - да, ама така. Не ми се връзва някак си.

5.   Два осъдителни отговора и един оф-топик. Е, и моят ще е оф-топик, но все пак - ходил съм на проститутка, не е толкова гнусно колкото мислиш. Освен това като си хванеш гадже не си мисли, че няма да е спала с други мъже преди теб. Проститутката можеш да си я пипаш където искаш, да я пошляпваш и така нататък, ако си по тези неща... а ако искаш може да си платиш за половин час и да ѝ кажеш, че искаш само чикия, няма как да не се навие.

6.   Намери си приятелка и се забавлявайте, не мисли за такива глупости...ужас.

7.   Перфект е, ако освен чикия ти прави и качествен масаж?!

8.   И на мен ми беше интересна темата, но не видях смислен коментар или поне по темата.

10.   От автора: аз ако можех така лесно да си намеря приятелка както го изкарвахте мислите ли, че щях да пускам изобщо тази тема? Все още не съм отишъл, продължавам само да разглеждам обяви.