Споделена история от Секс и интимност

Не иска да правим секс..
Здравейте!
Искам да споделя анонимно нещо с вас и се надявам някой да даде адекватно решение или някакъв съвет. На 18 години, момче, обвързано от около година с момиче на същата възраст. Щастливи заедно, прекарваме страшно много време заедно, но къде идва проблема ли? Идва от там, че не правим секс или каквото и да е било по интимно. Говорели сме много на темата, но не стигаме до никъде а само се натъжаваме и караме. Казвала ми е, че я е страх, притеснява се от страшно много неща, не е гледала дори порно и не знае какво да прави как да действа и т. н. Също така сподели, че проблема не бил в мен. Честно да ви кажа не знам какво да правя и да си мисля. Знам, че хората идват и си отиват, но наистина имам чувства към момичето и дори един ден да се разделим искам максимално дълго да се радваме на живота заедно. Харесва ми да съм с нея и искам да споделим всички хубави моменти заедно, но съм на 18 за бога, искам да правя секс, толкова по добре ще е да го направя с нея. Помогнете ми! Как да действам? Какво да правя? Споделете ако сте били в подобни ситуации.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   На сила хубост не става. Тя е израстнала или в много консервативно семейство, или не е преодоляла женската форма на Едипов комплекс – комплекс на Електра, но може също да е била жертва на сексуално насилие като много малка (и да не си спомня), може просто родителите ѝ да не са ѝ обяснили навреме за секса, половите различия и да се е панирала.... знам ли, но нещо не е наред. Ако и не мастурбира, не знам. Тя ако желае сама може да отиде на психолог и да види къде е проблемът.
Не ти давам обаче големи надежди
Собствената ми сестра е такава, асексуална, и вече е на 37 г. , но не търси лечение и на нея си е добре така в интерес на истината.
Загуби девствеността на 19 г. , но само, защото едно момче се мъкна 3 години с нея и накрая на нея ѝ омръзна и го накара да ѝ обещае, че ако спи с нея, ще я остави на мира, защото съвсем ѝ беше додянало от този „перверзник“. Накрая дори не си е свалила сутиена по време на половия акт.
Отиде в София да работи. Там пък съжителства години със скрит гей, който я използва за параван, защото е мъжествен и има мъжка професия, в която гейството не се котира. Спа с този човек на едно легло 4 години и не смяташе, че е нужен секс.
....
Накрая хвана един абсолютен баламурник, с когото все пак успя да създаде дете и му пускаше само за тази цел. Сега си гледа сама детето и секс не е правила може би от 3 години. Хич не ѝ дреме. Дори детето е за параван, просто да мине за нормална жена
От малка намираше сексуалността за нещо „мръсно“, а не сме израстнали в такова семейство. Деляхме си стая и я чаках да заспи, за да мога все пак да мастурбирам като млада девойка, но тя не спеше, само за да ми пречи да върша „мръсотии“, а като бях дете дори ме портеше на нашите за такива неща, а нашите изобщо реагираха много зряло като не реагираха. Поне аз останах нормална.
Като бяхме на село имаха родителите ни разтракано легло. Тя ме будеше в 1 часа през ноща, когато се чуваха все пак някакви звуци от стаята на нашите, за да ми каже, колко „гнусни“ са и тем подобни. Ходили сме на почивка на море и Тя нон стоп се натрапваше на нашите, за да им пречи да правят секс. До там бяха стигнали, че се заключваха следобяд и ни лъжеха, че са болни, за да ги остави на мира.
Затова и предполагам, че при нея имаше непреодолян едипов комплекс или нещо такова, но при всеки е различно. Това е най-честата причина и особено ако е силно привързана към баща си, а към майката изпитва враждебност.
Никога не съм я виждала да гледа порно или нещо такова, а имахме вкъщи такъв канал и нашите като си легнат аз съм гледала. Дори баба ми беше гледала „по погрешка“, но не и сестра ми.
Фройд не случайно е казал, че има само един вид ненормална сексуалност – асексуалността.
Всички сме били девствени, но когато ходиш с момче и го желаеш, обичаш, вярвай ми и на нас жените ни е трудно да се контролираме и също имаме желание за секс. Е, поне нормалните момичета и жени. Дори женската сексуалност се счита за по-силна от мъжката.... Може да има при нея и хормонални причини, нека си провери яйчниците, но надали и при гинеколог ще отиде. С такова момиче не виждам как ще имаш нормална връзка

2.   Лелеее аз съм потресена от коментара на № 1, ама наистина има такива хора. Тя много добре е описала какво е асексуална жена. Според мене в случая момичето е наплашено подсъзнателно от майка си да не забременее. Дори да не й забраняват директно, се насажда лесно чувство за вина. Аз съм минала през такъв етап, почнах да правя секс чак на 19. Майка ми уж ми беше най-добрата приятелка, пък като я питах Често ли се късат перзервативите, ми каза Да, което е пълна лъжа. Само пример да видиш как се насажда страх. Изхождам от възрастта й, 18, по-веротната причина е наистина страх от забременяване. Ако не е сексуална, няма да мастурбира изобщо. Аз се скъсвах да мастурбирам. Има и вариант да не я привличаш сексуално, който ми се струва много малко вероятен.

3.   "На сила хубост не става", просто когато няма желание от двете страни, не може да се получи нищо!
На 18 години, а не е гледала порно? :О
Не вярвам да е заради родителите й, защото аз също израснах в консервативно семейство, но от 12 годишна гледам порно.
Първия ми път беше на 19, след сефтето се отпуснах супер много, още по-извратени неща ми се правят. Ммм да, определено бих се притеснявала, ако с човекът до мен изчакваме вече цяла година.
Вие сте пълнолетни, като такива имате право да правите каквото си искате, а тя очевидно е асексуална, не че се притеснява, просто няма желание, ако имаше, щеше да сте иманали отдавна на орални ласки.
Може да я изчакаш още малко, да видиш дали ще се промени, ако ли не по-добре да скъсате, за да си намериш нормална приятелка.

Пебълс, 20

4.   От автора: :| :( честно.. не знам какво да кажа, мисля или правя...