Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не ме лиже
Здравейте!
Искам да чуя вашето мнение по въпроса, защото да премислям сама това ми е малко трудно. Та, въпросът е "Защо приятелят ми не ме лиже? "- заедно сме от година и половина, в началото постоянно го правеше и му харесваше, дори мен ме хващаше срам а той ме молеше, а откакто започнах и аз да го задоволявам орално, той изведнъж спря да ми отвъща със същото. За няколко месеца е искал да ме лиже 2-3 пъти максимум. Аз постоянно се старая на него да му е хубаво, но не знам защо той няма желание да ме задоволи по този начин ВЕЧЕ.. Бих искала да чуя мнението ви!

Коментари

1.   Много егоистично. Говори с него, според мен не е приемливо.

3.   Мързи го. Няма мерак. И моя мъж е така. Това не значи, че ще те напусне. Лека полека нещата отиват към без секс. При вас е още рано. Ще видиш един ден като имаш семейство какъв мързел настава в леглото. Моя освен, че одавна не ме е лизал, и секс го мързи да прави и само ми хърка. Така, че спим и в отделни стаи. За справка, хубава жена съм, много мъже ме свалят и искат да спят с мен.

4.   Може би е искал да те подтикне и ти да го правиш и когато си започнала, той е спрял. Попитай него за причината и му кажи, че ти е приятно и искаш да го прави по-често. И аз имах един такъв все аз му правех а той на мен не.. е не е приятно, но твоят го е правил до един момент и после е спрял, така че за причината попитай него. :)

5.   Епа, намери си друг, който иска да го прави и ги сменяй в зависимост от желанията и настроенията си.

6.   Абсолютно в същата ситуация съм и аз. Ще следя отговорите с интерес!

7.   Е питай го, де? Щом до един момент е правил и то с кеф, какво е станало, че е спрял?

8.   Не трябваше ли първо да чуеш мнението на приятеля си? Няма начин човек без задръжки, каквито сте вие, да не сте говорили по въпроса, което подставя под съмнение достоверността на историята. Ако ще си играем на предположения - всичко омръзва, пот или неприятни миризми от жегата, не е на кеф, а може би е израстнал духовно и вече му се вижда унизително да лиже шунди? Попитай го и после пиши, за да се отблагодариш за времето и труда на коментиращите. :)

9.   Благодаря ви за помощта,ама направо вече не знам аз ли съм виновна за нещо.. Ако сте имали такъв проблем с разговори ли го оправяте? (Историята е от мен)

10.   Ама на какви мъже попадате бе, 3? Аз съм мъж на 45, моята си я лижа и се любим редовно, дори намирам време любовница ей така за разнообразие, единичните свалки стигащи до леглото пък въобще не ги броя. Какъв мързел, къде? ! И теб бих те оправил и излизал щом си готина без никакъв проблем, даже стимулатори не ми трябват... Как ги намирате тия мъже не знам....

11.   Аз пък съм мъж и винаги съм обожавал да доставям върховно удоволствие на жената до мен и го правя доста добре, но все попадам на някакви жени, които не отвръщат със същото или го правят вяло, колкото да отбият номера. :)

14.   И аз съм точно като номер 11. Какви са тези жеин, които не искат една свирка да направят или я правят по задължение... ужас.

15.   Виж се дали не миришеш странно. Гъбичките примерно причиняват неприятна миризма. Или просто си му писнала.

16.   Може наистина да се е променило нещо там долу и да миришеш. Аз от 4 месеца започнах да правя секс и още от началото ме лиже, нищо че дори мириша и сама съм се усетила, дори в началото не му позволявах от срам, а той се сърдеше.. накрая си казах наум: щом изгаряш от желание, души си я :D
Спазвам строга лична хигиена - поне по 3 пъти на ден си пускам душ, мия се със специална гинекологична пяна ама имам бяло течение и тая миризма не се маха.. ужас

17.   16. Бялото течение са гъбички (кандидоза). Има лечение, но трябва и двамата да се лекувате. Не се знае кой от кой е заразен - дали ти от него или той от теб - няма значение. Пробвайте с Клотримазол - маз за него и свещи за теб. Той може да се намаже и с Йодасепт - (йодповидон маз). Лекуват се около месец. Ако няма подобрение идете на лекар - дерматолог, но задължително двамата. Иначе ще е така.

19.   17. Имам бяло течение от поне 2 години (още преди да имам приятел), така че няма как да ме е заразил или аз него

20.   19. Гъбичката (Кандида Албиканс) е част от естествената чревна флора на дебелото черво. Там си 'живее' един вид и не пречи на никого. За да достигне до вагината има няколко варианта. Анален секс без предпазни средства е едната (при вас не е тази). Ако сте била на басеин например и водата не е била много чиста може да сте я прихванали от там, но в момента това не е важно.
При половия акт е полепнала и по члена му и си стои там ако не се вземат мерки. Така при всеки полов акт се дозаразявате един друг. Тя (губичката) е упорита и трудно се премахва. В началото симптомите са леки - течение при вас, сърбеж и зачервяване при него, което не притеснява повечето хора. Ако не се вземат мерки може да стане сериозно, но вие си решавате. Едно микробологично изследване не струва много, но трябва да се направи при толкова продължително течение. Ако не друго то поне да знаете на какво се дължи защото ситуацията не е нормална.
Успех!

21.   Аз обичам да задоволявам орално жената с която правя секс защото не съм егоист, а и ми е приятно да усещам трепета и... В твоя случай може да е егоизъм или пренасищане! ""