Споделена история от Секс и интимност

Нещо бъгвам ли се или ... ?
За мен. Мъж 50 г. Женен от 25, 2 деца.

Проблемът ми (ако може да се нарече така).

Много малко жени ми харесват напоследък.

Чак се плаша от този факт.

Уж вече има не знам какви си ТВ програми, диети,
упражнения, козметика, а резултат никакъв.

Преди не беше така. Тръгнех ли по улицата
разноглед ставах. Сега обаче - нъц.

В тия жеги жените са тръгнали кажи речи голи,
но вместо да им се радвам аз направо настръхвам
като ги гледам. Едни дебели задници, един целулит
едни грозни татуировки - ужас бе.
Уж млади жени на по 18-20 - гледам ги и не усещам нищо.

Нищо.

Ходих и на море. И по плажа същото.

Дебели или пък кльощави - мноого рядко някоя
ми хваща окото.

Не, че съвесем не намирам хубави. Има една
сервитьорка в едно заведение. Такси хващам
да отида там да пия кафе, ама ми пълни очите
отвсякъде.

Та въпроса ми е - аз ли се бъгвам,
от ЕГН-то ли е или просто съм "преял" и съм
станал мноого придричив?

Коментари

1.   Ти компютърна програма ли си че да се бъгнеш? И при това като си женен с 2 деца какво те е грижа дали те харесват останалите жени? На 50 си, в играта ли смяташ да влизаш или какво?

3.   "Красивите жени са за мъже без въображение"

Женска мъдрост - оксиморон :)

4.   3, забавно е, но не е много лесно да караш трабант, а да си представяш, че е ферари. Бая фантазия си требе.

5.   Тестостерона ти пада.

6.   4. Майтап бе ;)

Ако ползвам твоята терминология има много трабанти, които смятат, че са ферарита или поне мерцедеси ;)

Като почне някоя жена да се обяснява в интернет - колко съм красива, поддържана, секси ... лелее мис свят. Ми тури една снимка и си спести обясненията ;) ама не слагат - що ли ?

7.   Не е по темата, но аз съм на 22 и за мен е гнусно да ме оглежда 55 годишен чичо. Всъщност това трябва да ти говори нещо.

8.   Къде да ги видиш на улицата? То всичко живо с коли. Аз съм от голям град и пешеходците са много по-малко от преди години и повечето са пенсионери, млади хора почти не се виждат. Всичко живо развива активна компютърна дейност, навън само до работата или магазина, и то с колата, не пеша. Предполагам тия дето ти хващат окото са хванали окото и на някои по-заможни, които са им осигурили коли, за да не ги бройкат такива като теб. :D

9.   На 50 години си, гледай си старините а кой какъв е какво те интересува? Бог е създал за всеки по-нещо. Имаш голямо самочувствие това ме отблъсква кой знае какъв си, а обиждаш жените. Много пъти такива с голямо самочувствие се оказват много хора хора. Гледай си семейството а кой какъв е няма значение.

10.   Я кажи, авторе, как изглежда една хубава жена според теб, че ми стана интересно какво мисли един човек с по-класически представи по този въпрос?

Alpha, ж. 29 г.

11.   А ти замисляш ли се, че теб дори и една не те харесва?

12.   Хормоните ти падат...

13.   Влизаш в мъжкия климактериум. Оставаш си завинаги с гледането, порноканалите и секса с честота по-малка от Коледа.

17.   Авторът:

(1) Смятал съм бил да влизам в "играта"?
Че аз не съм излизал!

(3) - 4 ти е отговорил вместо мен ;)

(5) - Има такава вероятност - все пак възрастта ми не е малка, но пък като се замисля грозни жени никога не съм харесвал.

(7) - Ако не искаш да те оглеждат стой си у вас.
И защо реши, че съм на 55? Дано поне да си красива защото нямаш акъл за 10 ст.

(8) - не се бях замислял, но да. Ходенето пеш вече не е на мода ;)

(9) - на 50 не си стар. Като станеш на 50 ще ме разбереш.

(10) - не мога да отговоря. Да ти кажа какви жени ми харесват е все едно да ти обясня какви картини харесвам. Виждам и решавам.

(11) - честно казано не ме интересува. Някои жени са такива досадни лепки, че предпочитам да не ме харесват.

(12) - виж (5)

Благодаря на всички взели отношение.

18.   И това го пише мъж на 50 години!Не Ви ли е срам господине, представете си и за Вашата дъщеря някой да каже, че е грозна.Гледаме само обвивката, външността, която не зависи от самите нас!Можехте за 50 години на тази Земя да се постараете и да наблегнете над интелекта си и да сте за пример!

19.   Абе вие го пратихте в гроба тоя човек. 50 изобщо не е много и доста мъже изглеждат много добре на подобна възраст. Ама то е нормално.. и аз като бях на 15 си мислех, че 30 годишните са пенсионери вече..

По темата към автора:
Зависи какви са ти критериите, но да - има такава тенденция повечето жени да се имат за уникално красиви и перфектни и имат убежденията, освен, че са кралици, всички мъже са им задължени по всякакви начини. Такива отблъскват силно! Има и красиви и потдържани, но те или ходят с "шефа" или с охраната или някой пълен пауш, но пък си го обичат безрезервно. Та в този ред на мисли - читавите за харесване намаляват драстично. Ако имаш достатъчно челен опит с боклуци, започват да изглеждат наистина не толкова атрактивни. Поне това е моят опит.

20.   Авторът:

(18) Леко с квалификациите госпожа. Ако вие казвате на щерка си, че е хубава въпреки, че не е се получава ефекта описан в коментара след вашия.

И стига моля с тази вътрешна красота. Сигурно за това жените носите прозрачни и впити дрехи за да изпъкне вътрешната Ви красота. :)

(19) Свикнах с това да ме смятат за престарял, особено младоците. Отношението им коренно се променя като дойдат на събеседване за работа ;)

А за другото сте напълно прав. Освен излишно напомпано самочувствие поколението расте и води доста по-нездравословен живот. Особено при младите момичета затлъстяването е поголовно.
Старая се да набивам в главите на моите да спортуват и поне за сега са в норма, но съучениците им са тотално занемарени.
Това е техен проблем, но ако ние родителите им пазим самочувствието спестявайки им забележките ще дойде момент когато освен естетически ще им се отрази и здравословно. Дано да се промени тенденцията, че иначе не знам докъде ще я докараме. :(

21.   В смисъл правиш проучване колко красиви жени има ли какво. Първо, кой знае какви са ти критериите. Гледам си претенциозен. Ти как изглеждаш, че съдиш другите /дебели, целулити, увиснали/. Жена ти как изглежда? ! Бъгнал си се и то много яко. Още преди половин век.

23.   Досега само четях темата, интересно ми беше докъде ще стигнат нещата, но авторът започва безумно да ме дразни. 11, 18 и 21 са много прави. А и кой знае какъв мазен чичак е, но дори и да не е, е бясно комплексиран. Ами, чиче, като не ти харесват младите, гледай си твоите наборки, никой не те спира, но подозирам, че и те не ти връзват, даже и грозните, защото те виждат какво представляваш. Не бил излизал от играта. Айде без глупости. Единици са такива като Джанлука Ваки (наясно съм, че е по-възрастен от автора) да речем, на които ще им върже жена и на 20, и на 40, и колкото него. Само сега не се включвай как си женен или обвързан, защото щом заглеждаш жените по улицата и им обръщаш такова огромно внимание, че и тема пускаш, значи нещо не е окей вкъщи. Жена ти да не би и тя да попада извън космическите ти критерии? Възрастта не е порок и не те мисля за престарял, но мисленето ти е точно като на чичко всезнайко, на който все другите са му криви. Много е грозно да разглеждаш хората по този начин, но ако за 50 години не си го схванал, няма и да го схванеш.

24.   Авторът:

(21) - Бъгнат не бъгнат на техните години си бях добре сложен. Жена ми също си беше мацка. Сегашните на по 20 са занемарени пък като станат на моите години не мога да ги мисля.

И тогава и сега НЕ харесвам всички жени. Ако това за теб значи, че съм бил претенциозен - така да е.

Ако ти не си - твой проблем ;)

25.   Авторът:

Коментар 23 не беше тук когато писах 24 но все пак.

(23) - Мазен чичак ще викаш на тейко си. Това , което си написал/а е предполагам на база "интернет образование" ;)

За сведение - нямам проблем в къщи и не ме е еня за твоите раздразнения ;)

Мога да кажа и още, но житейския ти опит не е достатъчно за да ме разбереш, както не си разбрал и причината да пусна темата, но това е твой проблем ;)

За финал една крилата фраза на друг "мазен чичак":

Нещата не се променят. Променя се начина по който ги разбираме.

26.   Ще продължа въпросът на номер 10 (Alpha, ж. 29 г. ). Все трябва да намираш нещо за привлекателно - по- високи или по- ниски жени, дългокоси или късокоси и такива неща. Или всичко зависи от цялостната визия и грижите, които се полагат за нея?

Black Sabbath

27.   Аз съм по-млад с десетина години, но напълно подкрепям автора. Първо, че 50 не е възраст, на която човек е престарял. В половината сайт пише, как жените на 50 били "много яки", но като става въпрос за мъже, няма как да е така.. Хайде без двойни стандарти...
А иначе - по темата - нещата са две: първото се нарича "вдигане на критерия" - няма начин, да си се усъвършенствал цял живот, да си постигнал куп неща да с трупал опит и интелект, съчетани с външна поддръжка и да продължаваш да имаш критерии на разгонен тийнеиджър. Естествено е, че ще имаш по-различно виждане и ще гледаш по друг начин на жените.
А второто е нещо, което и аз забелязвам напоследък: о да, по улиците се разхождат куп красиви момичета - предизвикателни почти голи, с тен и т. н. Но всичко вече стана толкова еднакво, че се получава едно "пресищане" на окото. След като виждаш един и същи тип жени в 90 % в заобикалящия ни свят, това малко по малко започва да не въздейства - т. е. "не е интересно". И хората с повече опит започват, дори и несъзнателно, да търсят нещо различно и интересно... Поради тази причина има жени, които нямат нито физика на модел, нито лицето на актриса, но след тях има опашка от мъже, както и такива, които изглеждат перфектно, но "по стандарта" и затова привличат само мъже тип "бройкаджии", за които всяка е "една от многото"...

28.   В ерата на онлайн комуникацията е така. Запознанства и междуполово общуване - предимно онлайн. Съответно може да се направи красива веднъж, да си направи 5 селфита, да ги качи у тиндър и фейсбук и да чака лайковете и "интересните разговори" от разгонените мъжаги, за да си качва самочувствието.

Може и донякъде да е при теб проблема, но много интересно как всички ти скочиха. На 50 години мъжете още имат прилично много тестостерон, особено един поддържан 50-годишен мъж може да има повече тестостерон от някой компютърджия дето не излиза от тях си (всъщност със сигурност има.. ). Някои мъже на 50 тепърва стават бащи.

Иначе си прав, че масово се правят разни татуировки, които са супер грозни и неизпипани, да не говоря за разни пиърсинзи и подобни простотии. Масово се обличат кифленско-чалгаджийско-мутренско и имат излъчване на евтини проститутки, и понеже не ходят пеш, а ползват автомобили или таксита постоянно, са масово едни тлъстички с висящо мазно. Малко да се разходят по улицата и се потят като порове.

Разбира се, има изключения, но да речем наистина красивите жени са 10%, а през 90-те, когато уж бяхме по-бедна страна, бяха 30%. И повече се усмихваха, а уж бяхме по-бедни всички. До манталитет, нагласа и отношение са нещата най-вече.

29.   Чиче, пишеш, че си женен... Тогава що по чужди жени се заглеждаш, ако до теб е любимата жена? !

Ме

30.   27,
Прав си за много неща. Не е вярно, обаче, че подценяваме мъжете на 50. Аз много ги харесвам, примерно. Даже се влюбих в един от тях, но той упорито отказва да ме види като жена. Не съм ни грозна, ни дебела, нито безинтетесна като характер и занимания. Не успявам да му угодя и това е.

Alpha, ж. 29 г.

31.   29. и аз това се питам, нещо да не е член на жури за конкурси за красота или какво? Има си жена, но тя явно му е интересна колкото секцията в хола и хвърля белтъци по момичетата, пък и недоволен, че те грозни бе... Ужас. Аз ако забележа някой такъв да ме гледа, демонстративно се мръщя. И честно, иде ми да повърна.

32.   Ама тук сте се събрал всичкото ясновидец бре!

Надут бил, комплексиран бил, жена му не му пускала, грозен бил, правел секс веднъж годишно, тъп бил, не знам още какво. И всичко това само защото сподели, че не виждал много красиви жени, нещо което в мъжка компания си е нормална приказка.

И какво възмущение само. Що бил гледал? Ми то един мъж ако спре да заглежда жени или е педал или е умрял.

Мазен чичак бил. На Хефнър лека му пръст никой не му викаше мазен чичак, а освен, че ги гледаше и друго му правеха младичките.

Претенциозен бил? Че жените да не би да не са? Защо за тях може, а за мъжете не? Пък и къф е тоз мъж дето не подбира?

Ама бил си женен? И какво като си? Те като се оженят да не мислят ще спрат да гледат други? Да се оженят и ще разберат.

Но по въпроса. Наборе, аз съм на друго мнение, но това е защото живея до икономическия, тъй че един съвет към теб. Иди до някой ВУЗ и гледай на воля. Хем и умни повечето.

И не се връзвай на тия дечица с жълто около устата, дето си мислят, че щом хвърчи се яде и че като си на 50 си умрял.

Сигурно сега смятат, че да си на 50 е много гадно, но и двамата
знаем, че не е чак толкова зле, а в някои случаи даже е по-добре.

Успех!

34.   Сетих си един виц по темата:

Преди, като видех жена да си реше косата, ми щръкваше оная работа, а сега, като видя жена да си събува гащите, ми настръхва косата.

№7, разбирам те, и аз съм момиче. Все пак, ако е само гледане, да сме благодарни.

Авторе, и теб те разбирам, поне така си мисля... Приятно е човек да се поразходи и да се порадва на някакви хубави гледки. Мен пък ме дразни, че момчетата взеха да прекаляват със спорта и вече изглеждат супер неестествено. Улавям се, че вече зяпам момичета вместо момчета. Странно е, че ги виждаш като дебели и отпуснати. Те нали затова спортуват и гладуват? Преди по-слаби ли са били?

35.   Авторът:

Каква дискусия се заформила. ;)

(26) На въпроса на Алфата29 не може да отговори никой друг освен
мъжът, който си е харесала. Това, че една жена е харесала някой
мъж важи за него толкова колкото ако някой мъж хареса нея
(жената от коментара), тоест нищо. Ако мъжът наистина е на 50 да
седне и да го пита. Едва ли ще му каже нещо, което не е чувал.

(27) - 40 е много хубава възраст. "Изтрезнял" си и виждаш
трезво нещата, знаеш какво и колко искаш и как да си го набавиш
(правя тези заключения от коментара ти). Не на последно място
можеш да общуваш с жени над 30, които също (поне повечето) са се излекували от романтиката и също знаят какво искат. Иначе казано леко ти завиждам, че си по-млад, но пък не си давам моите години за нищо ;)
Относно опита - една жена харесва ли ти няма значение колко опит
имаш. Виж после ако речеш да я прецениш колко струва опита вече
си има значение. Иначе казано хващаш "преструвките" доста по-лесно отколкото ако си млад ;)

(28) - Никак не си далеч от истината за татуировките. Даже
гледам лекарства рекламират - за без болка. Ръкави, крачоли,
цели гърбове виждам и то на жени с хубави тела. Защо? Каприз?
Мода? За жалост татуировката не е като дрехата, като и мине
модата и да я захвърлиш. Едва ли си дават сметка, че е за цял
живот. Предполагам са се поддали на внушението, че татуировката
е нещо нормално. То и за джендърите ни обясняват, че е нормално
ама нормално ли е?
Нищо де - тепърва ще го разберат по трудния начин.

(31) Жури съм да. Постни си снимката и ще ти дам оценка от 1 до
10. ;) Ама твоя да е снимката, може и в гръб. ;)

(32) Далеч съм от вузовете наборе. Ти там гледай и заради мен ;)
Ама иначе си прав - тук са ясновидци. Едновременно е забавно ми
е като чета как се пенят и в какви заблуди живеят, от друга
страна се пляскам по челото, че уж са много информирани, а са
по-тъпи от нас на времето дето нямаше интернет. Ако прочетеш
някои теми в тиин раздела сам ще видиш, че никак не са в час, никак. И какви заключения, какво самочувствие вадят - да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли. На кое отгоре?

Лошото е, че тия или поне като тях идват на смяна, а едва ли ще
поумнеят повече. Дано да са малцинство.

36.   По темата нямам особени виждания защото съм жена на 36, но като бивша студентка по икономкика подкрепям, че в икономиката са най-хубавите жени.

За мъжете обаче имам. В моята среда мъжете са предимно зрели, умни, умерени. Ако имат много трески за дялкане, а напълно възможно да е така - са се научили да не ги показват. Има няколко богати, на които изобщо не им личи. Повечето са на някакъв добър етап от кариерата или бизнеса си или пък просто са доволни от това, което правят, без болни амбиции. Възрастта на тези мъже е 40 , не са млади според тукашните разбирания, но според мен са в разцвета на силите си. Повечето имат семейства, някои от тях гледат палаво настрани обаче. За щастие има и такива с наистина успешни връзки.

Темите им за разговор са разнообразни, защото професиите и хобитата им са интересни и животът ги е пооблъскал достатъчно за да не са коне с капаци. Пътували са доста и разказват с охота. Много ми се радват на музикалните вкусове, защото ме мислят за по-млада, отколкото съм, и говорим за рок и хардрок често, аз слушам музика, по-дърта от мен самата. Повечето са джентълмени, макар че между съотборниците ми има истински булгаришен мачовци, простаци от сой, но толкова невинни в своята вродена простотия, че дори не са дразнещи.

Върху младите обаче нямам наблюдения, освен може би това, че май чакат мацките да ги свалят и не поемат инициатива. Метросексуализъм му казват, ама си е чиста гейщина.

37.   Ха. Това с жените излекувани от романтика ми напомня един случай с мой авер.

Значи сака мераклия бил на една, но оная му се дърпа. И той поставя въпроса ребром.

Какво искаш?
Предложение на айфеловата кула.

Добре. Отиват там, прави и предложение и тя казва 'не'.

Той пита що? Нали искаше предложение?
Ми аз исках предложение. Не съм казала, че ще кажа "да"

Та до там с романтиката.

36 - напълни ми душата мацко. Евалла.

38.   Авторът:

(36) - С жена като вас всеки мъж би се чувствал като най-големия щастливец. Доказвате това, което споделихте за студентките по икономика, а именно, че са и умни.

(37) - Аз тая бих я оставил до кулата да се прибира сама. Така де - обещал съм предложение и съм го направил. Не съм обещавал да я прибирам обратно в България ;)

Благодаря на всички за мненията.

39.   Предполагам диагнозата е смес от малък спад в тестостерона психологически задръжки от типа "нямам шанс за нещо реално". Резултатът е примирение, че си само наблюдател. Няма лошо - и да гледа човек пак е нещо. Горките араби дето цял живот виждат само черен плат освен мъже.

На недоволните пикли като номер 7 ще напомня, че Брад Пит е на 54 (ще прави 55 тая година), Киану Рийвс е на 54 също (след 1 седмица), Том Круз на 56. Сигурен съм, че ако я загледат изобщо няма да ѝ е гнусно, а ще тръпне от вълнение "Олеее, май ме гледа". Откъде знаеш авторът на кого от тях прилича? Или е невъзможно? На 50 може да си пропаднал брадясал клошар, може и да те преценяват, че си на 35. А наивните 20 годишни може да решат, че си на 30, защото за тях на 30 си твърде стар (без да имам по-широка представа). Спомням си една на около 25 като коментираше събеседник на масата на 40 каза "Оооо, ти си на годините на баща ми". Оказа се, че баща ѝ е на 47, но за нея между 40 и 47 няма особена разлика. Виж ако нея я оценят, че е на 32 ще умре от възмущение. Все за 7 години става дума, ако не е забелязал някой.

40.   Авторе, не си ме разбрал. Питах теб какво намираш за привлекателно в жените. Alpha те пита същото в коментар 10.
От 26- ти номер.

Black Sabbath

41.   Авторът:

(39) - реално си имам и в излишък. ;)

Ако трябва да съм точен учудването ми е повече от факта, че жените /особено младите/не се поддържат и разчитат на младостта си, която не е вездесъща.

Благодаря за списъка с известните мъже, но там играят други фактори, като известност и пари. Онази на която даваш пример (която се мусела като я заглеждат) след време ще се слеличоса и погледите на 50 годишните вече няма да я дразнят защото няма да я гледат ;) Ако пък роди дете на някой готин пич и после пича я зареже веднага ще и станем по-симпатични ;)

(40) не знам с какво ще допринеса за душевния ти мир / и този на Алфата/ с отговор на този въпрос. Да не говорим, че трудно се описва нещо, което ми харесва. Това го правят жените. При нас е на друга основа - излъчване, сексапил, поглед. Това не се описва с думи.

Все пак ето един клип в който жената според моя вкус е хубава:

https://www.youtube.com/watch?v=H4d_9ZNeAE4

42.   Чиче, 50 са си 50. половин век! Гнус ме е да ме заглеждат мъже на 45 . Не е въпросът просто някой /който и да е, бройката/ да те гледа, нали?! Да ти имам логиката - после нямало никой да ме гледа...и на тебе кво ти пука. Мен ме дразнят такива като теб и ми нарушават личното пространство. Разбра ли?!
Ж25

43.   Бъгваш се, авторе, от липса на внимание и потвърждение за твоята значимост, се бъгваш. Иска ти се да попаднеш на жена, която ще те заинтригува и на физическо, и на интелектуално ниво (и др. ), но не намираш такава, затова си се съсредоточил върху целулита и телесата на малкия брой българки, които изглеждат така. Аз като излезна на улицата, предимно красиви, свежи и стегнати момичета виждам, явно зависи от фокуса. Каквото търсиш, това намираш, не разбирам само защо си седнал да питаш във форума, изглеждаш много интелигентен, за да не разбираш тези неща.

44.   Много хора, предимно дами не схванаха какво иска да каже авторът. Не става дума, дали ще сваля или не, и дали ще се мята на млади девойки или не, а какво изпитва като усещане.
При мен пък и обратно - сега бих обрулил много по-посредствено хубави жени от колкото като млад. Тогава трябваше доста да ми харесва мадамата дори и само за секс, а то общо взето ми харесваха такива, които като цяло си бяха харесвани от всички. По-трудно е с такива мацки, но пък съм се кефел и повече, и определено си е заслужавало. Не, че и "кучета" не съм трескал, но е било рядко.

Мъж на 45 г., без почти бял косъм, без плешиво, трениращ си с дъмбелите и щангичките. Да, имам се за готин и то много!

45.   43 Я кажи на коя улица се разхождаш, че и ние да оплакнем очи.

Сериозно - хубаво е да не си черноглед, но и розовите очила не са добър начин да виждаш света.

47.   Авторът:

(42) - Именно, именно. На 50 съм и знам неща, които ти ще научиш
/евентуално/ като станеш на толкова. Минах вече от там. Видях как се промениха жените от времето когато бяха на 20-25, до сега когато са вече на 40-50. Ти няма да си изключение.

За начало да ти кажа, че всички мъже гледат - тия на 18, на 25, на 50, на 70 и така докато са живи. Дали ги дразни жените? Мисля, че не. Иначе нямаше да носят изрязани бански, къси поли, къси панталонки, клинове, високи токове и т. н. - все неща с които привличат мъжките /понякога и женски/ погледи.

Ако искаш да опазиш въпросното си 'лично пространство' от нахлуване на мъжки погледи слагай бурката и си шен ;)

Разбра ли? ! ;)

(43) - само като прочета, че мъж търси жена за да го задоволи "на интелектуално ниво" ми става ясно, че мнението е на интелектуалка, която освен с дипломи няма с какво друго да се похвали. В този ред на мисли всичко останало губи смисъл защото жените не разбирате от жени.

Благодаря все пак за мненията.

48.   44 - Абсолютна истина. И аз в млада възраст се мятах на "мъжемелачки", но истинския секс се случва с жени, които не блестят с нищо. Тия преситени от мъжко внимание "принцеси" обикновено са дървета, да не говорим за безкрайните капризи за всичко. И за какво? За една вагина. Дано повечето мъже го разберат по-навреме, че да не четем тука теми "как да я спечеля принцесата", "не ми пуска", "не ми обръща внимание", а в същото време някоя мацка си мечтае за него и би го разбила от секс.

50.   Авторът:

(48) - проблемът с "не чак толкова красивите" жени е, че след секса / който определено е як защото не го правят често и са навити за всичко/ обикновено се лепват за теб и започват да смятат, че след като са били с теб ти вече им принадлежиш изцяло. Ревност, контрол, натякване какво и как да правиш - бетер красавиците. Та ако ще трябва да избирам между секс с красива и секс с грозна жена /при положение, че проблемите са аналогични/ бих избрал красивата. ;)

Виж ако нямам избор тогава вече... ще си помисля ;)

51.   Уф, цъкай си тиндъра и удряй злобарки. Какво тука ни хабиш времето. Тръгнал той - разбираш ли Брад Пит на Бен Афлеците, да раздава присъда коя хубава, коя не хубава и прочие. Ми вземи напиши книга като Вучков. ама надали...

52.   50 - Ха, има го и този момент но нали знаеш за мечката и гората?

51 - по мазолчето ли те настъпиха, а?

53.   Авторе, прав си. Или намахани джендърки, или клош с биричките в ръка, дебелани, анорексички и наркоманки. Най-хубавите имат най-ниско самочувствие и са избутани от това стадо неоамериканки и жени с кожи, изрисувани като вестник. Джендърките без коментар, там е трудно да разбереш мъжко ли е или женско. Клатят се едни баджаци и едни напудрени физиономии - без грим ще се уплашиш. Момичета, бъдете естествени. Майките ви навремето с цялата си женственост и липса на ТОНОВЕ грим са били 300 пъти по-женствени.

54.   Виж авторе такъв с голямо самочувствие като тебе НЕ ПОНАСЯМ! Тръгнал да обижда жените на хубави или грозни Господ е създал за ВСЕКИ човек по-нещо.. Такива с големи претенции като твоите са принципно грозни кой знае на какво приличаш. Може да си някакъв поредния с мускули и плочки и с огромни комплекси само като те, чете човек може да те намрази.
Може пък за теб някоя жена да каже, че си грозен кой знае?
Мене ако не ми хареса начина на мислене на някой изобщо не ме интересува външния му вид.
Но АКО му харесам начина на мислене и на външния му вид ще обърна внимание. Красотата е нещо временно душено не си ли красив нищо не става от тебе. : ))))

55.   Авторът:

(51) - Оставям писателстването на теб. Утрепи ги мъжете с една книга, че всички жени са красиви! Опа, убеди ги исках да кажа ;)

(52) - Така е, но по-добре да ходиш в гората с пушка, а не да се надяваш, че мечката няма да е там ;)

(53) - "неоамериканки" - много ми хареса това понятие. Точно описва момичетата/жените за които говоря.

(54) - О, колко съм съкрушен.... веднага си правя "непуко" тоест местя го от единия крачол в другия.

Благодаря на всички / освен на 54 / за мненията.