Споделена история от Секс и интимност

Тотална липса на секс!
Здравейте, щом стигам до тук да пиша, значи вече ми е дошло в повече, моля дайте ми съвет:) с моя партньор сме заедно от 13 години, 10 години живяхме при нашите и всичко вървеше супер, преди три години се изнесохме сами и обратно на всички мои очаквания, той загуби всякакво сексуално желание към мен, в момента от три месеца не ме докосвал, пък камо ли секс да правим. Говорихме, един път казва, че не бил в мен проблема, друг път казва, че съм прекалено напориста и това го плаши, за любовница със сигурност няма, не знам вече какво да правя, защото искаме бебе, а не знам как ще се получи без секс, хаххаха. Отделно от това, не съм очаквала липсата на секс така да ми се отрази, че чак да се заглеждам по-другите мъже с такава насоченост. Появи се в работата ми едно момче, което толкова силно ме привлича сексуално, че чак е плашещо, въздържах се мнооого, много време, но напоследък е все по-трудно, спасява ме единствено това, че той спря да идва и не го виждам, но пък често мисля за него, възможно ли е това да е в следствие на липсата на сексуален живот вкъщи? Възможно ли е пък постоянния партньор да усеща по някакъв начин, че имам мисли към друг и това да е проблема? Дайте мнения, може да ми се избистри ситуацията!

Коментари

2.   А откъде си толкова сигурна, че не си е намерил друга? Доколкото разбирам, млади хора сте, тия 3 месеца без секс са крайно подозрителни. Ама и ти не си поплюваш-веднага хвърляш мераци на момчето от работата. Защо не вземете да се разберете, преди да сте създали дете?

3.   Три месеца не те е докосвал? !? ! Уау - и си сигурна, че няма любовница? Аз лично много се съмнявам. Има нещо гнило в цялата история!

М. 31г

4.   Малко на светица се правиш, ама май си шавлива? Човекът го усеща и затова те отбягва, не му е до деца. 13 години заедно и не е направил бебето, няма и да го направи. По добре си търси друг осеменител, че времето лети!

5.   Проблемът е, че сте заедно от много години, а нямате деца. От гледна точка на природата вашата връзка е празна и ненужна. Затова и чувстваш силно привличане към други мъже. За мъжа ти не знам как е, но той вероятно е сдухан от нещо, защото, за да не е пожелал деца при толкова дълга връзка явно има проблеми.

6.   Обикновено така се получава, когато на един мъж вече си му омръзнала или не иска да е с теб. Дали защото има друга или вече не го кефиш, или защото секса не е бил на ниво и вече секса му с теб е отегчение, може само да се гадае. За първите две не мога да помогна, но за последното, т. е. секса ако не е ок, мога да си кажа мнението. Това, че се е случило след като сте се изнесли може да е само съвпадение. Освен ако нещо нямам някакви фетиши и да се възбужда само, когато знае, че може да бъдете чути, видяни, че те чука в твоята къща и то където са вашите и т. н. и т. н. Та ако и това не е, т. е. фетиш, а е просто съвпадение, е напълно възможно когато връзката ви е била по-прясна, бил е влюбен в теб, просто секса да не му е бил водещ и да му е доставяло удоволствие дори само да сте заедно. Когато обаче оная тръпка изчезне, а и секса го няма никакъв, мъжът леко по леко се отдалечава и накрая хим му се не прави. Може да ме контрираш и да кажеш, че искаш секс постоянно, но само едното лигавене и вкарване и изкарване ако е, на човека просто му е писнало. Възможно е само в твоята глава да си мислиш, че всичко е ок, ама да не е. И за да ме разбереш по-правилно, ще те попитам: мъжът ти как е в кревата, има ли неща които му отказваш и да си мислиш, че не му е много зор за тях. Общо взето мъжете обичат секса да им се случва точно така, както го гледаш в порно филмите. Ако не е бил такъв, много вероятноте за това да се е дръпнал. Пък да го почнеш с една страстна, мръснишка и курвенска свирка, гледайки го в очите, пък 69, ти отгоре, той отгоре, пък после да се почнете, пък ткака пък иначе, да си свърши накрая където и както му е кеф /БУКВАЛНО/ и т. н. и т. н.
Казвам нещата точно както аз ги възприемам като мъж и как обичам да ми се случват, А И ОТ ОПИТ... А И НА ПОВЕЧЕТО МЪЖЕ. Като не се случват така, не върви и това е. Жена ми и тя е като теб-постоянно иска секс, възбужда се лесно, обаче секса за нея се свежда до това да я поцелувам, лижа и да ѝ го вкарам. А аз, къде е моят кеф. За хубава свирка, еякулация в уста, върху лице, абе як мръснишки сакс и дума не може да става. Или например докато ми го лапа да се гали и т. н. и т. н., общо взето нормални стандартни неща... щото аз като я лижа не ми е проблем нейната течност. Да не ме обвинят дамите в нещо;-) И леко полеко и аз започнах по-рядко да я търся, поради което и тя като теб си вика: абе аз съм активна, а моя нещо мче не ще. Ами не искам такъв секс, чекията ми доставя повече удоволствие. Което за една жена е позор. Тъпото е, че повечето жени не го осъзнават и мислят, че всичко е наред, ама не е. Убеждавам се в тоталната липса на познание у масата жени за мъжката сексуалност и желания.

9.   Живеете заедно от 13 години и чак сега си се сетила за бебе? Айде моля!

12.   Ти говориш за партньор, а не за човек, когото обичаш. Явно след 10 години връзка нещата между вас са се изчерпали. Сто процента е сигурно, че ще тръгнеш да му изневеряваш. Мисля, че е по - добре да се разделите, като културни и цивилизовани хора. Нека всеки да потърси щастието си другаде.

13.   Зарежи го, едва ли ще се поправи. Приел те е за даденост. Или си намери любовник, но не се оставяй без секс.

14.   Здравей! Щом казва, че проблемът не е в теб, а след това, че си напориста, значи може би наистина има нещо върху, което да поработите заедно като двойка. Може би ако опиташ да го предразположиш - малко романтика, приятна атмосфера, наслада от прекараното време. Така по естествен начин ще има желание за сексуален контакт. Ако не е това опитай се да проведете разговор, възможно е нещо странично да го притеснява и да изпълва мислите му. Нека сподели, за да почувства, че дистанцията се скъсява.. Успех :)

15.   До номер 6
Жена съм, но съм в твоето положение. Аз искам повече неща и съм ЗА всякакви щуротии, той е по схема всеки път. Нещата, които описваш за мен са най-нормалното нещо в секса и бих допълнила списъка, но уви... И да, за съжаление, вече го отбягвам и не го желая. Умирам за секс, но не този секс, който ми се предлага. Самичка се оправям по-ефективно. Той само ме раздразва и ме оставя незадоволена. А вече ме и дебне дали нямам любовник, защото не правим секс, колкото често е свикнал.
Такъв е живота. Май сексуалната съвместимост е изключително важна за дълготрайните отношения.

17.   14- Ох като почнете с тая романтика... свещи, листенца от рози, шампанско, ефирно бельо и мъжът ришли като я види се надървя като бик и я просва на спалнята. ;) Т'ва да не е Холивуд?
Той е с нея от 13 години. К'вото е било за романтика, било е годинка две. Сега секса си е рутина. Ако му дойде я чукне, ако не е на кеф не го прави. Толкова. Никакви женски номерца не минават след 13 години.

18.   Евалата на пича от коментар номер 6!!! Много точно си го казал братле.

19.   Много благодаря на всички за отговорите, всички тези неща които казвате ме карат да се замисля, към номер 6, знам му всички фетиши и той мойте, но за жалост не в това е проблема при нас, желание липсва:(, . към номер 9, малко рязко се изказваш, не съм сетила сега за бебе, имаме известни проблеми с това, но това е тема която не искам да задягам тук, но пък ме накара да се замисля, че проблема може и да е точно това:) продължавам да дерзая и да търся отговори, благодаря още веднъж:)

20.   При Българките проблема е, че лесно печелят един мъж, но им е все по-трудно да го задържат до себе си, защото са тъпи и елементарни, затова!

21.   1:1

http://old.bg-mamma.com/?topic=1059791;topicrefid=19

;)