Споделена история от Секс и интимност

Мисля че съм бисексуален!!
Здравейте за първи път пиша тук, но не ми хримна къде другаде нито мога да кажа на приятел/ка та така ще ви разкажа какво става в моя живот и защо не съм сигурен.

На 14 години започнах да се съмнявам в ориентацията си, защото съм имал 1 гадже през живота си което както се вика е било детски театър винаги са ми харесвали мъже или момчета (не знам как да напиша) с хубаво тяло или лице и много съм искал да съм с някой такъв от страна на момичетата което и да си харесам и те ме познават доста добре никога не искат да бъдат с мен по някой причини за които аз се сещам не съм като другите с хубаво тяло или лице има момичета от класа които ме намират за хубав но не знам нямам никакво самочувствие, прегърбен съм, но се опитван да се оправя по каквито и да е начини но все не се получава слаб съм знам че ако имах гадже нямаше да мога да го защитавам.

Мисля че съм би защото намерих в интернет сайт с гейско порно и ми харесва да гледам него отколкото нормалното харесват ми момчета но винаги съм знаел че няма как да съм с тях не съм общителен затова не съм говорил с тях мислех си че просто искам да изглеждам като тях не знам до сега не съм бил с момче или момиче не знам какво да правя никога не съм се целувал или правил нещо друго а сега съм на 16

Дори съм си мислел за самоубииство, но като се сетя какво мисля и си викам "бе какви глупости мислиш"

Моля ви пишете само смислени коментари на тези които не им харесва публикацията да подминават
Благодаря предварително

Коментари

1.   Не бързай със самоубийствените мисли. Няма толкова драма. Хоосексуален може да си, само ако реално превърнеш фантазиите си в истина, т. е. трябва да практкуваш хомосексуален секс, за да можеш да кажеш, че си гей. Ти не го правиш! Човешкото съзнание и сексуалност реализират безброй различни видове фантазии. Само заради фантазиите си не може и не трябва да се класифицираш като хомо-, би- или хетеро сексуален. Важното е какво се случва в реалността и как точно изживяваш сексуалността си. Много хора (много пове е отколкото си го признават) имат хомосексуални фантазии, но не ги изживяват. Това не ги прави хомосексуални. Моят съвет е да се успокоиш малко. За секс има време, не си престарял. Поработи над себе си, израстването и съзряването си. Чети, спортувай, събирай се с приятели, намери си хоби. Когато хормоните спрат да бушуват в организма ти, ще можеш по-спокойно да размишляваш.

2.   Не разбирам какъв е въпроса ти, но както и да е.
Ако се съмняваш в сексуалността ти... аз също съм би и винаги съм го знаел. Щом се възбуждаш от гледане на гейско порно и от момичета най-вероятно си такъв. Изчакай да пораснеш малко не се впускай в експерименти в даскало, защото туко видиш, че някой разбрал, че имаш хомосексуални наклонности и жив ще те изядат от подигравки, освен ако не срещнеш някой, на който имаш доверие. Аз така изчакаш до университета и сега съм си перфектно. В университета хората са малко дори много по отворени и да намериш някой, който те харесва за такъв какъвто си е много по вероятно. Не се отчайвай, живота е пред теб. Просто живеем в едно смотано време, в което ако не си го правил преди 18-тата си годишнина, значи си бавен и забил. Няма нищо лошо да изгубиш девствеността си след това.

3.   Виждам един проблем - имаш нужда от физическа активност за подобрение на фигурата. За да си изправиш стойката, ще ти трябва повече енергия. като си слаботелесен, бързо се изморяваш и се отпускаш(прегърбваш). Прави отварящи гръдния кош упражния съчетани със дихателни упражнения. Виси и/или се набирай на лост, наклони назад с протегнати ръце, кръгове с ръце, комбинирано клякане и протягане при изправяне, ръце на тила извъртане наляво и надясно. Потърси в интернет специални упражнения за лечение на изкривявания. Тренирай внимателно, нямаш нужда от контузии. Провери си храната, дали доставяш достатъчно нужни вещества за физическото ти развитие. Намали чекиите, какъвто си слаб не ти трябва да пилееш енергия. Ти най-добре прецениш какъв си, по това, което те влече. Имай предвид, че на професионалните порно филми и клипове нещата може да изглеждат много по-добре отколкото в действителност. Връзката с мъж или жена е много по-обширна от секс и приятно прекарване.

4.   Мисля, че имаш много свободно време ;)

Никой не може да каже какъв си. Ако толкова ти е интересно пробвай с мъж и ще разбереш сам дали си или не си.

И умната ... после и русата ;)

5.   Пич, няма лошо да си би, три или четири сексуален, но не е добре да пишеш едно изречение на 10 реда и без препинателни знаци. Залягай над уроците и си оправи правописа, имаш цял живот да си намериш партньора/ката.