Споделена история от Секс и интимност

От доста време насам ме привличат жени
Здравейте, сигурно има много такива истории като моята, но просто незнам какво да правя. От доста време насам ме привличат жени, имам си приятел от доста време и като цяло никога не съм оставала сама, мъжете винаги са ме харесвали и търсили, спала съм с 14 мъже (аз съм на 23), винаги ми е било хубаво, но всеки път с всеки един от тях съм имала чувството, че нещо ми липсва, а именнно женска ласка. Сега също е така, приятелят ми е страхотен, в леглото няма равен и е много красив и добър, но аз тайно мечтая за жена, често сънувам еротично сънища и те са само с жени! На моменти просто не издържам, като видя някоя жена която ми харесва и направо полудявам от желание! Това е ужасно, наред ли съм? Знам, че е нормално жените понякога да изпитват влечение към своя пол, но това моето не е само влечение, то ме обсебва напълно, имам чувството че не е само физическо привличане, а дори бих могла да се влюбя в жена, което ме ужасява!

Коментари

2.   Съвета който ще ти дам като мъж е да обсъдиш въпроса с приятеля ти и съм на 100 процента убеден че той дори ще се зарадва ако включите към вас двамата и една готина мацка с която да се забавлявате взаимно-няма нищо нередно в фантазиите ти които бъди сигурна имат голям процент от жените но малко от тях открито ги признават!

3.   Здравей,
Не искам да звучи провокиращо моето предложение, но смятам, че трябва да опиташ. Приеми го като рафтинг, доза адреналин, ако не се получи не е нужно да го разгласяваш или повтаряш. А може и да си заслужава ...
Успех!

4.   И аз мисля като номер три-защо не пробваш? Или се притесняваш, че това е повод да си мислиш,че нещо не си "фред", че си лесбо?

Ооо моля те имаш желание, нужда,предложи за тройка - или го направи сама с друга. Може би когато опиташ, ще си вътрешно по спокойна ;) .

5.   И мен ме привлиюат, но не съм го правила. ИМАМ СИ ПРИЯТЕЛ И ГО ОБИЧАМ, НО ЖЕЛАЯ И ЖЕНИ ;) ПОМОГНЕТЕ, АЗ СЪМ НА 22.

6.   Пробвай.. и единствено тогава ще разбереш какво искаш наистина .... с жена е неуписуемо.. на мен с жена ми е по-добре отколкото с мъж.

7.   Пробвай с жена, ако като чисто физическо усещане ти хареса повече отколкото с мъж, поговори с приятеля ти за тройка, но ако има и емоционален допир явно ориентацията ти не е хетеросексуална в което няма нищо лошо. :) После да кажеш какво е станало ;) Успех

8.   Здравей, ще ти дам съвет като човек които е забъркан в такава история вече 10 год. Ако един път си с жена, просто забрави повече за мъжете. Несравнимо е. Ако пък се влюбиш, тогава вече е страшно, живота ти се променя коренно. Помисли си дали ще можеш да понесеш промените. Но е страхотно да знаеш...

9.   здравей трябва да споделя че сексът с жена е наи нежното най истинското и най красивото преживяване което до сега съм имала в живота си а ако си влубена е още по ...нямам думи не с колебай да пробваш
а колкото до приятеля ти не сепритеснявай и аз имам от 4 години но това не ми попречи да изживея лубовта си към момичето за коео ти говоря а моят приятел също е красив чаровен и добър в леглото това което преживяваш е нормално когато аз минавах през етапа оглеждам всяка беше лудница спомням си и тогава момичето в което бях влубена ми каза че и тя се ечувствала така когато е осъзнала желанието си към женския пол така че не се шашкай всичко си ти е наред пробваи и ще се успокоиш или ще ти мине или ще те застигне желанието да си в компанията на красива и секси мацка вместо с някой напомпан кретен ако искаш ми пиши напиши мейла си и ще ти пиша

10.   Не се спирай от красотите на живота, просто защото някой около теб мисли, че не е в кръга на "нормалното"!