Споделена история от Секс и интимност

Как да го задоволя
Здравейте, имам си любовник от известно време и по точно срещали сме се три пъти до сега. То беше голямо очакване, голямо желание, а накрая секса не беше нищо особено, дори последния път той свърши доста трудно. Кажете моля какво да направя за да му е много хубаво и незабравимо. Готова съм на всичко, аз и сега смятам, че съм направила доста, но защо не можеше да свърши дълго време, това означава ли че не му е хубаво? Давайте съвети моля.
..

Коментари

4.   И колко дълго е това дълго :)

5.   Няма нужда да правиш секс с него, ако сексът не е нищо особено.

6.   Щом е свършил доста трудно, значи те е чукал дълго. А ти през това време свърши ли? Може би си доста широка там долу и той не усеща нищо, все едно го люлее във въздуха. Не казваш също на колко си години. Ако си по-възрастна от него и не изглеждаш секси в очите му, плюс широка там долу, ами лоша комбинация е това. Със сигурност не му е хубаво с теб. Защо не поканиш някое хубаво младо момиче да ви наблюдава, ама и тя да е гола, когато вие правите секс. Може тогава да свърши по-бързо гледайки младото момиче. Опитай тази рецепта. И пиши как сте завършили.

7.   Кой знае как човека брои на ум до 1000, за да издържа възможно по-дълго време в леглото, а ти тук се притесняваш, че не свършва за 5 минути.

9.   Авторката Набори сме с мъжа и двамата сме на 35год, не сме първа младост, но не сме и престарели.. Колко дълго ли, незнам точно не съм засичала, но може и половин час да беше минало и да аз свърших през това врем еведнъж. Мисля си че може и да съм широка, сега като казвате, но какво мога да направя по въпроса. Искам да му е хубаво както и на мен искам да му доставя удоволствие. Казвам че секса не е нищо особено, но не беше и лош мисля си че може би ни трябва време малко да се поопознаем повече и да се нагодим един към друг.

11.   Наблегнете на прелюдието. Помъчи го малко. По време на акта го обгръщай, притискай, пъшкай по-освободено (но не преигравай ...). Въртиш ли ... Сменявате ли позите, не се ли забелязала накоя да го "напряга" повече? Консумира ли концентрат преди секса? Аз се броя, че съм с прекалено бързо свършване, последния път клатих половин час и квърших "с триста зора". Бях вкарал някоя друга ракийка в повечко ... С кондом ли го правите? А ти сигурна ли си, че той не си прави "някава магия" за да издържа повече? Като ти омръзне да те клати, би могла да го поемеш устно (ако си "добра"). Може да му идваш широка, а той на теб не ти ли се струва тъничък? Изобщо възможни причини - мого. Добре е дискретно да го попиташ него. Твърде е вероятно той да си знае отговора.

12.   От Авторката. Докато чакам одобренията на вашите коментари искам да кажа, че вчера пак се срещнахме правихме секс сигурно един час, аз свърших 2пъти беше диво и се въртяхме на къде ли не, но той пак не можа да свърши Защоо? Моля кажете ми това означава ли че не му е хубаво, накрая го ощастливих разбира се знаете как, но защо не може да свърши докато го правим? Какво да направя пробвах какво ли не. Помогайте моля..

13.   Причината не е в теб, проблема е в него. Каквото и да правиш в леглото, не зависи от теб, да иде на лекар

14.   Към 11 не не е пил нищо преди това той не пие и да май му е малко тънък, а аз съм широка явно. В крайна сметка да с уста го задоволявам и свършва. Другото което е правим го с презервативи това има ли значение? Първите няколко пъти когато се виждахме свършваше, но след това караме по доста време, той се изморява и не успява, тогава аз продължавам по другия начин за да остане доволен все пак, но това означава ли че по време на секса не му е хубаво? Да пъшкам си там сменяме много пози и двамата сме доста активни според мен...

15.   11 съм. Да, презервативът намалява усещането. Пробвайте разлни пози. При "странично" притискането ("плътността") са по-голями. "Яхай", го. Научи се да въртиш (таза си... като при ориенталските танци).
Случайно да е обрязан?

17.   До 11 не не е обрязан. Да наблягаме на странично май така му е най хубаво. Колкото до таза да и това пробвах, но за кратко, ще пробвам пак. Оказа се друго, че има дискова херния и го боли кръста той ми го сподели вчера. Може всичко да е от това, но все пак много благодаря за съветите и помощта.

18.   Няма такъв карък като авторката - уникален любовник си е хванала! Да забрави съветите до тук и да почва да му прави масажи и компреси.

19.   Ами проблемът може да е в него. И причините за подобен проблем са различни, ама все пак на 35 човек е все още млад за някакви функционални разтройства. Може да е стресиран от работа, преуморен, да не спортува... всичко това се отразява на половото здраве. А може да си му е всичко ок, но да е свикнал да свършва само като се мастурбира и гледа порно. Мъжете ако имат тоя навик, после катп са с жена, трудно свършват. Естествено трябва всеки ден да се мастурбира така, ако е веднъж в седмицата не се брои. Просто мозъка свиква да еякулира само и единствено в тази ситуация. В такъв случай трябва да го превъзпита.
Презервативът също не помага, обезчуствява. Аз съм жена и адски много ми пречи, 50% от удоволствието ми го унищожава.
Ти ако не си раждала няма защо да бъдеш широка отдолу. Може просто п той да има по-тънък пенис. Но виж, в секс шоповете продават едни топчета за упражненията на кегел. Те са за стягане на мускулатурата. Купи си, няма да ти навредяд а само полза ще имаш.
А за да ви е хубаво в леглото, свирки. Няма как да не му хареса.

20.   Може нарочно да нв свършва.
Отделно, може пък да иска нещо по-така.. Причини всякакви

21.   Съветът ми може и да не се хареса но... Ако нещата се "закучат" - пробвайте анално. Преди години имах такава приятелка - явно по-широчка долу и при вагинален секс с нея практически нищо не усещах, а не мисля че не ми достижа размер... С други жени преди и след нея не съм имал подобен проблем.
Тя не беше особено ентусиазирана почитателка на аналния секс, но общо взето бяхме постигнали някакво разбирателство - вагинален докато реши че и стига и след това малко анален за да си получа и аз своето. Обикновено без дори да сменяме позата. И винаги с лубрикант и презервативи.

Успех.

22.   Раждала съм имам две деца. Днес пак се срещнахме и всичко беше невероятно и двамата свършихме, аз 2, 3 пъти даже и той свърши не бързо, но не и бавно, нормално според мен. Аз просто искам на него да му е много хубаво.

23.   Авторката съм не знам дали тук в тази тема е мястото, защото ставаше дума за секса, но искам да споделя, че любовника ми много се усложни здравословния му проблем в момента е на инжекции и дори не иска да се виждаме, само си пишем, аз много искам да се видим и само да се гушкаме макар, но той ми отказа защото само щял да се дразни объркана съм и разочарована... аз направих всичко за него а той...

24.   Авторке,
овладей малко очакванията. Любовникът не желае да го виждаш в позиция на слабост и да загуби статут в очите ти.
А колкото си направила за него, толкова е направил той за теб.

25.   Не му се сърди! Тук съм срещал няколко теми от хора с подобен проблем. Определено е сериозен проблем и май оправяне няма. Ориентирай се "в друга посока".

26.   Вземи си топчета на Кегел. Продават се в секс шоповете... Моя съпруг ти е набор, а аз съм по- малка. Наскоро имахме празник и той ми подари страхотен сет с играчки, еротични мазила и т. н. Откакто се усамотявам с топчетата ( мойте са среден размер) и мазилцата, като тръгнем към спалнята и става страшно, диво и неубоздано и за двамата. Грижи се за НЕЯ и ще видиш какво удоволствие може да си доставиш.

27.   Какво правят Тея топчета не съм запозната с Тея нещА. Иначе вчера все пак се видяхме и по полекичко но пак правихме секс, беше хубаво и двамата свършихме, но си поговорихме малко по въпроса и стигнахме до извода че аз съм широка, а той е с малко по тънък, но пък дълъг... Когато го правим на една страна май най добре ни се получава... Все още приемам съвети...

28.   ДО 26
Може ли да ни обясниш малко повече и подробно как го правиш с тези топчета? искам и аз да мога да ги ползвам и искам да знам малко повече за самото чувство за секса след тези тренировки, по стегната ли ставаш и как ставаш по дива както сама се описа!
иначе до авторката
пробвайте анален секс и ще видиш как ще свърши за 5 мин. и ще пъшка като вълк, аз моя го побъркам с това като финал :–)
Мери