Споделена история от Секс и интимност

Той иска свирка, а аз секс
Здравейте, аз съм момиче на 16 години.
Искам да споделя своя проблем с вас.
Преди време, гаджето ми искаше да правим секс, но аз не исках. Но сега той иска свирка, а аз секс. Той постоянно ми натяква, че го иска, а аз все отказвам. Хем искам, хем не. Моля за съвет какво да направя. Много го обичам и не искам да се разделим.
Благодаря :)

Коментари

1.   Имам дъщеря и като чета подобни глупости ми идва да я пратя в манастир (де да беше решение).
В 10 клас съм сигурна, че любопитството към секса е огромно, но наистина ли искаш един скъп спомен от детството ти да е това как си налапала нечий пенис, защото не искаш да се разделиш с притежателя му?! Абсурдно е въобще да си играете на подобен род искания и мрънкания.
оралната любов е нещо специално и хубаво, но повярвай ми - не сега, рано е. За секс пък да не говорим.
Какво да правиш? Скъсай с този и си гледай уроците

2.   Правете и двете. Не мога да разбера какъв е проблема.

3.   Що пишете едно и също има 10 теми такива поне щом не искаш да му правиш друга ще му направи толкова лине трудно да се сетите..

4.   Можеш ли да обесниш защо не искаш. Та след като не искаш ти нали ти идва на ум че ще си намери друга която да иска.

5.   Кви драми днешната младеж... Аз само се радвам че не я втасах с едно такова, нека съм задръстен и да ми е зле...

6.   Това момче ама изобщо не го е грижа за тебе. Не му прави никакви свирки скъсай с него. Направиш ли му може утре всички да ти викат свирджийка още ти е много рано за свирки и такива неща. Прави секс с човек който те обича, това момче изобщо не те обича.

8.   Какво детство на 16 бе, 1? ! Напълно нормално нещо е да правиш секс на 16 години. Не знам защо и кой е приел това псевдо морално правило или какво там, че сексът е табу до 18 годишна възраст! Природата си знае работата, и никакви псевдонрави не могат да я спрат.

10.   8, тук не говорим за нрави, морал и т. н.
А за глупостта човешка.
Сори, но изказването на авторката е толкова плоско и инфантилно, колкото и проблемът й.
И да, в десети клас са деца. Затова имате вечерен час