Споделена история от Секс и интимност

Как свършва една жена
Здравейте.

Аз съм момиче на 14 години и просто ми е интересно как свъшва жената. Знам, че въпроса е глупав. Моля не пишете разни коментари от сорта на "какво е това поколение, аз на техните години играх пред блока" и т. н.

Ще съм благодарна да ми обясните как стават нещата. :D

Коментари

2.   Не е ясен въпроса, какво значи как? Външните прояви ли?

И мъжете, и жените "свършват" с контракции / конвулсии на половите органи. Това е и дефиницията на оргазъма. Можеш да научиш и правилните термини.

3.   Съвети как да се самозадоволяваш ли искаш?
Щом не си открила сама-значи ти е рано

4.   Има два вида оргазъм при жените. Единият, който повечето жени получават е класическият, най-добре се постига с поза ездачка. Другият е така нареченият скуирт- представлява изпръскване на значително количество течност.

5.   Ще говоря за себе си. Аз свършвам само клиторно. Колкото и да ми е хубаво при вагиналния секс, без помощта на клитора стимулация не става. Усещането при мен е, че нещо като вълна на блаженство се разлива по цялото тяло, особено интензивно около половите органи. Свършването обикновено е съпроводено с изтичане на прозрачна течност от влагалището.