Споделена история от Секс и интимност

Странни сексуални влечения на гаджето ми.
Здравейте,
Мъж на 28 съм и имам нова приятелка от 4 месеца насам. Малко ми е неудобно да разказвам за проблема ми, но все пак сме анонимни тук и май няма смисъл да се правя на свенлив.
Приятелката ми е хубава, секси и интелигентна. Нещата между нас се случиха доста бързо и до този момент нямаме някакви противоречия с изключение на един нейн фетиш, който не съм срещал досега при друга жена. Сексът е супер и знае как да ме задоволи, опитна е. Преди две седмици обаче поиска да ми лиже ануса.... Първият път отказах, на втория се навих, защото беше адски настоятелна и ми заобяснява как много се възбуждала от това. Дадох й да ми лиже дупето и сега го иска всеки път без изключение.
Адски странно ми е и си мисля, че не е много нормално. Не съм спал с жена, имаща такива фетиши досега.
Та, въпросът ми е.... Това нормално ли е и трябва ли да продължавам да й давам задника ми, да си играе с него?

Коментари

2.   Не, не е нормално.

3.   Не е странно. Неприятно ли ти е?

4.   Извинявай, но ти ЛУД ЛИ СИ? Това дето питаш е все едно да си спечелил тотото и да питаш - сега добре ли е да ги взимам тези пари :)
Това е супер удоволствие и ти го знаеш вече. Не питай, а се радвай и си пази гаджето ;)

5.   Аз също съм лизала анусът на бившия ми, и какво от това?
Прави ли ме луда? Или пък фетишистка?
Секса не е за гнусливите, а приятелката ти е напълно нормална.
Мъж може да лиже жена по дупето, а жената не може, ех дискриминация.

6.   Естествено, че е нормално! Тази жена е направо супер!

7.   Само като си представиш колоко гъз.ве е облизала...По-добре бягай.

8.   Ами не е нормално. Само като си помислиш колко е облизвала...професионалистка! Щом това не е ок за теб, знаеш отговора. Нито ти ще свикнеш, нито тя ще се промени.

9.   Ти вместо да се хвалиш с това се оплакваш, явно на теб не ти харесва !
За мен не само е нормално а и невероятно възбуждащо.
М 25

10.   Нормално е, просто не е толкова често срещано. Все пак е фетиш, както има и хора с фетиши към крака.

11.   Приготви се за страп-он, сигурна съм, че и това ще поиска.

12.   Хаха н11 и аз така мисля. Хаха

13.   И аз това си помислих. Тя е изблизала поне една дузина гъзове, а ти я целуваш в устата.

14.   Хаха на мен ми се струва ужасно, независимо дали говорим за мъж или жена, а ако преди това си бил и до тоалетната... Найстина ако помислиш да го е правила на други....

15.   Какво пък се погнусихте? Дали ще лиже пениса или ануса, все е отделителен орган, и то не самия орган, а отвор, за Бога, няма да влиза с устата си вътре. Поддържайте добра лична хигиена и няма от какво да се смущавате. Ако ви харесва тази практика, но и да не ви харесва - пак се поддържайте.

16.   Айде бе 15 ти ще кажеш че пенис и анус са все се едно. Жена съм и ще ти кажа че за мен лично пениса е ехеее... Ануса - айде нема нужда. Моя ми е в повече камо ли на друго дупе...

17.   Момиче съм, обичам да ми лижат ануса, но аз да лижа на друг- не мерси. И все пак не мисля че е толкова странно, както мъжете лижат нашите, явно някои жени се възбуждат от това да лижат на мъжете. Докато не те накара да й се изходиш на лицето, всичко е точно :D

19.   " опитна е. " - явно много е тренирала!? Намеква ти, и ти да й го правиш.

20.   Всичко се свежда до това дали на теб ти е приятно да го прави или не. Какво значение има дали е нормално и какво изобщо значи да е нормално - че го правят и други ли? Ами правят го, да, и в това няма нищо странно.

21.   Ами нормално е само, че за извратени жени. Н. 7, 8 и 13 много правилно са ти го казали. Ако приятелката ти е малко по-млада от теб или пък е на твоите години бъди сигурен, че е лизала доста гъзове. Ако смяташ себе си за нормален мъж изритай я без да се замисляш много. Дано се осъзнаеш.

22.   Момиче съм и това ми е огромен фетиш. :D Не знам кое не му е нормалното? Адски възбуждащо е, но обичам само аз да го правя.

24.   Има една сентенция на Фройд, че единственото ненормално нещо в секса е липсата на секс.

26.   24, може ли да дадеш линк с източника на тази сентенция? Написана по твоя начин е лишена от логика и изглежда все едно е от онези фалшиви мисли уж от велики личности, целящи да подвърдят неубедителната теза на някой. Липсата на секс не може да е в секса, а е негова противоположност. Едва ли Фройд е казал нещо за лизането на задници. :D

27.   Веднъж по време на свирка, леко слягох надолу, подминах топките и лека започнах да облизвам ануса на приятеля ми, чудейки се дали ще му хареса. След като усетих, че му харесва започнах по-настоятелно и беше една от най-добрите свирки в живота ми. Сега го правим от време на време, правейки се, че нищо такова не е станало и случайно не съм усетила как слизам надолу, хаха. Ако ти е приятно-продължавайте, ако не-разрешавай й от време на време.

31.   Авторе, искрено ме разсмя! Не е въпрос да ли е нормално или ненормално, а дали ти харесва. В секса няма нищо не нормално, стига да харесва и на двамата. Както ти отговориха някои, секса не е за гнусливите. Ако ти е неприятно, просто и го кажи и толкова. Не мисля, че ще се разсърди или ще започне да те харесва по-малко. Ако обаче те притеснява факта че може би правиш нещо гейско или пък че с тази практика ще се превърнеш на гей, трябва да те уведомя че това са предразсъдъци. Не сексуалната практика, а обектът на желание определя някой като хомосексуален или хетеросексуален. Примерно, ако искаш някой мъж да ти прави свирки или да те лиже където и да било, без значение дали е анус или не, значи си гей. Или би. Обаче ако те възбужда когато някоя жена ти прави тези неща, значи си хетеросексуален. Ненормалното е в 21 век хората да имат предразсъдъци на тема секс. Както ти казах, помисли си защо точно не искаш приятелката ти да ти прави тези неща.
Между другото, аз обожавам тази практика, жена съм. Имах дългогодишна връзка с човек който не ми даваше дори да му докосна гъза, камо ли да го лижа. С други мъже като съм била, не съм се и осмелявала да направя подобен опит, въпреки че изобщо не съм свенлива в секса. Сега обаче съм с човек който обожава тази практика. Не само това, ами и ме моли да го лижа и умира от удоволствие. Най-после осъществих моята фантазия! И не, този мъж не е гей, поне досега не съм видяла да го привличат мъже. Няма никакъв проблем ако и двамата партньори поддържат добра хигиена. Ние се къпем преди секс и след. Така че няма от какво да ни е гнус. Прочети за простатния масаж, има доста материали в гугъл.

32.   Жена съм, правя свирки на съпруга ми, но не съм го лизала така, нито той мен. Не ми се вижда много нормално желание, може да е увертюра за нещо повече - фистинг, страп он. Или ще поиска да е взаимно. Щом не си падаш по такива неща, кажи и го и гледай да си намериш друга.

33.   Лизали са ми обезкосмените топки а аз съм лизал пролапсиралата и матка- трепери от удоволствие. За лизане са подходящи само много добре обезкосмени ануси.

34.   Към №31; високо ерудирана и интелигентна жена! С такива всеки интимен контакт те изстрелва в Космоса! Завиждам на партньора и!

35.   "Ненормалното е в 21 век хората да имат предразсъдъци на тема секс. " - Напротив, ненормалното е в 21 век да се връщат извращенията от античността, това не е напредък, това е регрес, връщане назад.

36.   На мен няма да ми е приятно да лижа на мъжа ми ануса. Добре, че не е искал! Иначе той прави това с моя анус, но после продължаваме с анален секс.
ж 37

37.   Навремето във форумите на АБВ, мир на праха им, имаше една дискусия за простатния масаж и федеросите. Няколко големи мъжкари се изправихме и заклеймихме всяко посегателство към сакралния мъжки задник за върла педерастия. Тогава във форума имаше един хомосексуалист с псевдонима Самолет N5. Той добродушно ни се присмя и ни попита, кое точно в акта го прави педерастки.
- Как какво, нали го правят "ония"? !
- Е, да. Но ония правят и други неща. Дишат. Т. е. който диша е педераст ли?
- Не, ама специално за секса...
- Добре. Обичате ли свирки?
- Че кой не обича?
- Аха. Аз вчера правих свирка на един. Той педераст ли е?
- Е... да.
- Когато на вас ви направят свирка вие педерасти ли сте?
- Ама на нас свирките ни ги правят жени!
- А ако в дупето ви бърка жена?
Мълчание. Някой се сеща.
- Мъжът вкарва, на него не му го вкарват!
Одобрително мърморене, шегички за болтове и гайки.
- Ако жена си вкара езика в устата ви, докато се целувате, тя ще ви превърне ли в педерасти?

Самолета беше много свестен човек. Дали си педал или не се определя от влечението към съответния пол, а не от сексуалните техники. Дай сега, да спрем да правим всичко, което правят педалите, за да не ни помислят и нас за такива!

Добра хигиена, спазване на законите и избягване на социални конфликти са достатъчни правила, всичко друго е само ненужен товар.

Дядо Торбалан

38.   Това или е измислена фантазия на гей или си попаднал на някоя бивша проститутка, която добре са дресирали. Определено не е нейн фетиш, а просто иска да те впечатли. Интересно дали се целувате след като те е обработила?

39.   Според мен е гейско и педалско жена да лиже ануса на мъж, той да си разкрачи краката нагоре и жената да му... гнусна работа. Това разкрачването обикновено е работа на жената. Пък и мъжкия анус попринцип е по-гнусен от женския, по-космат и повече говна се задържат вътре... Гадост.

40.   Оф, айде стига сте драматизирали, на много мъже просто не им минава през ума, че жената може да им смуче топките, после да ближе доста ерогенната зона между топките и ануса и накрая да се заиграе там, абсолютно нищо странно и извратено няма в това! Даже би трябвало да е доста приятно и възбуждащо и за двамата партньори! Замислете се, особено пък педерастко... айде стига, луди ли сте, наистина би било гейско, ако ти го прави мъж, преди да ти го вкара отзад, а не ако жена го прави на мъж като част от свирката преди секс и след малко той и го вкара на нея например ;) Ние с мъжа ми често си правим такива неща и те стават напълно спонтанно, възбудени сме и просто това ми идва да направя/ или на него, нито сме фетишисти към каквото и да е, нито сме извратени, това са съвсем нормални неща! А относно хигиената е вие не се ли замивате след ходене по голяма нужда, или поне бърз душ преди да си легнете с любимия/та?

41.   Аз съм психолог и съм чувал и други подобни истории. На едно и също място ли работите? Това е много важно и ще обясня защо е така, ако съм прав.

43.   Яко незадоволени тука. Аз моята редовно я карам да ми лиже задника. Ама и аз не се дърпам от нейния.

44.   Браво на 31 и 40 за коментарите. Мъж съм. Обичам да лижа, като съм страшен фен на дупета. Лижа навсякъде. Но и мен ме кефи като ми го прави приятелката ми. Съответно поддържам добра хигиена и обезкосмяване. Много задръстени коментари прочетох. Задръстени не защото казват, че не им харвсва, а защото го осъждат чрез предразсъдъците си. А на мен дори и ми харесва лек масаж с пръстче там. Въобще не е гейско и въобще не означава, че е прелюдия към нещо по грубо (strap on или др. Наслаждавай се на секса. Задоволяването на фетишите ще ви направи още по сплотени!

45.   Е и какво, радвай се. Аз пък обичам като се ебем с жената, когато свършвам да ми пипа ануса, усещането е по-силно и по-приятно.

46.   Абе, хора, целувайте се, галете се, лижете се навсякъде, където ви харесва. Когато правя секс с мъжа ми, ме води интуицията. Изследвам всяко кътче от тялото му и когато усетя, че му е приятно, се спирам за по-дълго там. Френската любов при нас е почти ежедневие. Установила съм, че тестисите му са много чувствителни и езикът ми върху тях му доставя огромно удоволствие. Разстоянието между тях и ануса също е ерогенна зона. Самият анус, когато мъжът е вече много възбуден, се превръща в мощен стимул към оргазма му. Понякога се заигравам с езика си там, докато той мастурбира. Това обикновено се случва в края на продължителен акт, в който сме сменяли всякакви пози, и последното е минути преди оргазма му. За мен няма нищо извратено в което и да е нещо, което доставя удоволствие и на двамата. Условието, разбира се, е партньорите да поддържат добра интимна хигиена. Съпругът ми е категорично хетеросексуален, между другото. И какво сега? Аз съм курва, той пък е гей, така ли излезе? Ами да вземем като в консервативните еврейски общества да се чукаме през една дупка в чаршафа колкото да направим поколение! Авторе, отпусни се и почувствай реакциите на тялото си. Ако ти е приятно, остави момичета да ти достави удоволствие. Ако не ти е приятно, кажи й.

47.   Мен страшно ме възбужда.. Няма нищо лошо в това.

48.   Авторът така и не се включи повече за да уточни на него харесва ли му, изпитва ли удоволствие.
Малко ли са всякаквите ограничения в живота, та се ограничавате и с партньнора си у дома, където никой нито ви вижда, нито се интересува какво правите? Правете си кефа и си трайте. Всички сме различни, индивиди и няма нищо по-хубаво от това да пораднеш на партньор, с който си пасвате максимално. Защо ви трябва да се ограничавате с някакви норми, поставени неясно от кого и защо точно?

50.   Аз съм хетеро мъж и ми харесва.

52.   Аз бих го изтълкувал като намек, че мацката иска анален секс.

53.   Абе гъзът си е гъз. От банята да излезеш на гъз си смърди, не на зюмбюли. Какви са тия фетиши како туй чудо. Как не въ е срам се чудя.

54.   Не съм се смял толкова много на коментари от доста време .. боже!

55.   Аз като жена ти казвам, че това е сто процентов намек за анален секс. Твоето момиче му е свикнала и си го търси.