Споделена история от Секс и интимност

Абе не ви ли е гнус
Чудя как хората, ходещи на проститутки не ги е гнус, като знаят, пе може евентуално 5 мин преди тях някой циганин да се е изпразнил в устата или на циците, а те да я целуват примерно. Тя да се е измила, да се измила, колко да се измила. Самата мисъл някак иуу.

Коментари

1-50 от 53

1.   Според мен никой нормален човек не бил целувал проститутка, та тя самата дори не би дала според мен.

А колкото до циганите, повечето българки съм сигурен, че си подбират клиентелата. Едва ли ще пуснат на някой циганин, освен ако не плати доста лев отгоре.

2.   Това е последния избор на един мъж когато е предаден или подигран или разочарован от жените.
При проститутките всичко е ясно,плащаш и получаваш.
При останали жени пак си плащаш дори повече и накрая пак може да не получиш нищо!
Панимаеш?
Р.

3.   С риск да прозвуча групбо, в тия времена проститутките нямат кой зане колко повече опит от средностатидтическата жена на възраст между 20-28г.
А колкото до циганите, те са малко по-затворен етнос и дори някой циганин да има пари за к*рви... ще си отиде при циганка ;)

4.   Повечето проститутки не го правят с цигани.

5.   Ами гнусно е естествено. Аз съм жена и не мога да говоря, но като разбера че някой мъж е ходил на проститутка някакси ме е гнус от него. Както казваш ти, не знаеш с каква измет преди това е минала през нея. Например мен понякога ми става гадно само като видя някой мъж на улицата и ме е гнус от него, а проститутките за пари спят с всичко живо, което е готово да си плати. Не знам дали много се забогатява от това, но тия жени поемат много боклук в себе си. А и мъжете които ходят някакси ми се виждат по-долни, не знам как да го нарека. Чак толкова да не можеш да си намериш някоя нормална жена, че да опреш да проститутка, вече говори за някакви проблеми в общуването, а не в правенето на секс заради секса. Но е факт, че щом има толкова много проститутки има и мъже, които ги търсят и им плащат. Следователно тия мъже не ги е гнус и главното им е да си задоволят някакви сексуални нужди. Но аз например няма как да знам някой дали е бил с проститутка или не, но след като разбера, че е бил и самия мъж ми става гнусен.

6.   Автор Не говоря конкретно за цигани и целувки, а самата идея, че преди теб са я минали днес 20 души, всеки и се празни, пипа, кой се къпал, кой не, някои са я опикали дори (и такива услуги има) и ти трябва да и се кефиш и да я докосваш. Ако не я докосваш пък, ебах ти секса. И така не става. Вкарваш си хуя, а предните часове там е имали ощв 10 хуя. Вярно презерватив, но самата идея...

7.   Зависи от цената и годините на момичето. Това за което говориш са евтините. Те са ромки, чакат на улицата или са стари, те разчитат на количество. Тези от по няколко стотачки не излизат с много мъже в един ден.
А от поста става ясно, че не си ползвал. Те не се целуват, ползват презерватив и за свирката. Реално обикновенната жена е по- склонна да прави неща без гума и в това отношение е по-опасна.
Има момичета дето знаят по няколко езика и имат добро образование, придружават чужденци за по-дълъг период отпвреме.

8.   Проститутките не целуват, правило номер 1
Целувката е нещо интимно, а те са на работа и не правят секс за удоволствие, а за пари.

9.   Ако ходиш при проститутка за 5-10лв е нормално да мислиш че била мината днес от 20 че и 30 души и са й се празнили и попикавали. ОБАЧЕ ако си подбираш и плащаш 200-300лв за час, повярвай такава нито я пикаят, нито й се празнят, всичко винаги е с презерватив, пък и кой ли циганин може да си я позволи, а и повярвай проститутка в България за по 200лв на час няма повече от 1 най-много 2 клиента на вечер.
Не познавам и проститутка която си знае цената да дава да я целуват или да се докосва до сперма или да рискува здравето си. Повярвай не стига че вземат по 200-300лв пак подбират и не се съгласяват на всеки който им дава тези пари.

11.   Нямаш ли си ръце, като нямаш свястна жена действаш с ръце и си чист! А има вече толкова модерни секс-кукли, че са по добри и от жива кифла. Има вече с вграден изкуствен интелект, които могат да говорят, да стенат, да охкат и какво ти си искаш правят, а и са по умни от кифлите. Индустрията ще изяде хляба на курвите!

12.   Хаха, ти реално на проститутка(ескорт) бил ли си? Няма целувки, милувки (най-много да я барнеш по циците и да я шляпнеш по дупарата). Има си чисто механично ебане и понякога това е, което му тярбва на човек. Бил съм 3 пъти на проститутка и едната беше страхотна.

до 5: Мен пък ме е гнус от модерните жени като знам колко мъже са ги минали преди мен, но се опитват да го крият, заради някакви преимущества. При проститутката всичко е ясно и тази честност е силно привлекателна. Модерната жена с между 20 и 200 партньора ще ти каже, че си ѝ 4-тия, защото онези 5-мата от Слънчев бряг не се броят (само за по веднъж), както и онзи от дискотеката миналата вечер (само за веднъж) и така нататък. Модерните жени са просто гнусни.

Според мен ако искаш просто да си ебеш ескортът е идеално. Другият вариант е да чукаш "нормалните" жени и да ги развращаваш допълнително (не, че не са разпоретини на по 18 вече) и да създаваш бъдещи самотни майки.

13.   12, а и към другите

а как се възбуждаш без целувки, без баране, без нищо? Просто и отваряш краката и си го вкарваш ли? И това не е ли малко прекалено механично и без емоция, без удоволствие? Или си е просто задоволяване на нагон и толкова. Просто ми е интересно, не те съдя.

14.   Надали хората се убиват да целуват проститутки. Доколкото знам, те самите не дават, защото това се приема за нещо по-интимно. Само казвам. Освен това, ако ще и съвсем нормална жена да е пред теб, не можеш да знаеш с кого е била. Не можеш да си сигурен, че собственият ти партньор не ти изневерява. Е, хората са измислили кондомите, ако е някакво успокоение.

15.   От проститутки до проститутки има разлика колкото от Москвич до Мерцедес. Човек, който се занимава с циганка за 10лв поначало е такъв мърльо, че едва ли го бърка.

16.   Има си качествени труженички, които знаят как да те предразположат. С такива ми е било пп-кеф отколкото с редица жени, с които съм бил. Хора, подбирайте! Както има качествени жени и такива, които не стават, така е и при проститутките - едни са чисти, интелигентни и страстни, а други - за нищо не стават.

17.   до 13 от 12: Първата проститутка, на която ходих, действително не ме възбуди. Просто самото момиче не ми харесваше. Имаше и кръгли импланти в циците, които за мен са отблъскващи. Въпреки това ми го вдигна с ръка и пак си имаше ебане и си свърших нормално.

Следващите 2 бяха доста по-добри (подбирах повече) и ми харесваха като външност, а едната и като човек, и се възбуждах само като ги барах по циците и дупето. Втората особено беше много привлекателна и още като влязох усетих сексуалната енергия.

И да допълня, че и с "нормални" момичета съм имал такива случаи мацката да не ме възбужда и да се насилвам да я секся.

Най-добре е, разбира се, да правиш секс с момиче, което желаеш и което те желае, но болшинството от днешните жени не могат да стигнат до това ниво поради прикрито-консуматорския си манталитет.

18.   Много обичате да плюете по реалните жени, че имали много бройки, ама я да направим една проста калкулация.
Една скъпа проститутка, ако има по 2 клиента на ден, за 20 дни месечно (отпускам и 5 дни за цикъл и 5 за почивка), това са 40 клиента на месец. За една година това са 480 мъже.
Съжалявам, но аз не познавам нито една нормална жена, която да е спала с 500 човека.
А сега да го сметнем за 5 години, това са приблизително 2500 човека.
Айде, 2000 да ги пишем.
Плюете реалните жени, защото не ви пускат, после отивате при някоя с 2000 мъже стаж, ама нали ви дава, та там си трайкате...

19.   Номер 17, "прикрито-консуматорския" :D. Няма нищо прикрито, братче! Съвсем открито си е, феминизма такова мамата на западната цивилизация. Само в източна Европа останаха нормални жени, макар че и тук много са тръгнали да се "модернизират". Е, като минат 30 и изтрезняват, ама е късно либе за китка.

20.   18, не че има значение, но уточнявам, че от тези 2000 мъже редовните клиенти се повтарят. Реално може и да са само 20 и с всеки да спи 2 пъти месечно. А много от обикновените жени са спали с доста повече от 20.

Не че това променя нещата, но въпроса не е само в бройката, а в манталитета. Има жени, които са девствени дори, но от лицемерие, за да кажат, че не са курви, а реално манталитета си им е бетер курвенски. И този, който ще ги отвори може да изгори много сериозно.

21.   до 18 от 12/17: Разликата е, че с "нормалните" жени човек започва да си създава някакви илюзии за връзка, семейство, деца. Пък тя ебалник и скача от чеп на чеп. Докато с проститутките поне няма такива илюзии. Там е ясно, че е разпоретина и няма нищо прикрито.

23.   1. Ходи се в началото на работното време ако почва сутрин и съответно вечер.
2. Написала ли е още в обявата: дава свирка без презерватив, свършване на гърдите, анален - не съм звънял.
3. Цената е от значение.

Ходил съм само на 3 до момента, по-опитни к**вари са ми споделяли ноу-хау.
Примерно един шеф на фирма ми разказа как завел някаква по-елитна за 1 800лв Пет-Съб-Нед на морето и ходели на плаж и ресторанти освен секса. Много му беше кеф като ми разправяше - държала се като гадже. Очевидно и го е харесала. Естествено ако хванеш някоя по магистралала е друго. Те с шишета минерална вода се подмиват и некъпани тираджии са им сред клиентите.

24.   Май от всички коментирали само Номер 7 и Номер 12/17 реално са били с проститутка. Всички останали коментари са изсмукани от пръстите тв представи. Проститутките нямат досег със сперма, всичко се прави с презерватив. Проститутките в Европа, дори не спят със свои сънародници. Нещо като работна етика. Аз бих казал, че ситуацията е по скоро стерилна и безлична, от колкото гнусна.

25.   За 200 лева на час, момичето беше супер. Иначе днешно време жените са пълен леш. Тези, които питат защо не си намериш нормално момиче - ходи се на проститутка за някаква физическа нужда, не кош за емоционални отпадъци. Иначе хайде да се пробвате да свалите "нормално" момиче. Ако не сте много добре изглеждащ, слаб и със скъпа кола, свалянето може да отнеме много повече от 200 лева, без да броим загубеното време.

26.   До номер 18:
Плюем реалните жени (не че проститутките са виртуални), защото не ни пускат - факт. Ама като не ни пускат, какви са ни другите опции? Да тичаме като хамстерчета на върталежка в опит да угодим на някоя "реална"? Като не става, не става. Няма да умираме, я.
Плюс това в твоята математика е засегнат само най-лошия случай, който трудно може да стане на практика.
Мисля, че жени като теб ненавиждат проститутките, защото много им подбиват цените.

29.   До №26

Ами, има други опции.

Човек винаги може да работи върху себе си. При мъжа има три основни направления, в чиято насока може да се работи - социални умения, външен вид, реализация, в този ред. Първото е напълно поправимо, второто може да се подобри значително с малка инвестиция, а третото може да компенсира някои пропуски при другите.

Който пък не иска да се подобрява, винаги може да си намали стандартите. Правят ми впечатление мъже, които хич ги няма, обаче пак се заглеждат по най-хубавите жени и се жалват и въздишат по тях, въпреки че нямат едно качество, с което да преборят конкуренцията, за такава жена. Ами, няма как да стане, сори.

Ако пък положението е толкова отчайващо и неспасяемо, ами, май не остава друго освен да се примири човек. Но ако се стигне дотам, не са ви виновни жените. Това, че не ви връзват, не ги прави разпоретини, меркантилни, заблудени и не знам си какво още. Просто всеки търси хубавото и който може да си го позволи, няма да тръгне към друго.

А колкото до проституцията... каквото и да си говорим, с тези пари вие си купувате една п**ка. Да, дори не е секс, защото всеки който е правил секс с жена, на която не й е платено, а го прави по желание, знае разликата. Сексът не е една дупка, която лежи там за да можеш да свършиш в нея, сексът е взаимно желание, страст, удоволствието да знаеш, че човекът отсреща те иска, желае, възбужда се от теб, харесва те и като тяло, а и като личност. Сексът включва целувки, милувки, чувствени докосвания, емоции. Не случайно тези проститутки, които могат да ги симулират тези неща са най-ценени. Но все пак си остават симулация, дори успешно клиентът да заблуди себе си, че зад тях стои нещо повече от бизнес.

Така че, господа на които не ви връзват, помислете внимателно над другите опции, преди да прибегнете до тази.

30.   Номер 26, не ненавиждам проститутките, не харесвам мъжете, които ги консумират, защото са "ниска топка".
И това не е "най-лошия" случай, а една оптимистична статистика.
Айде да не си вярвате, че на жена, която прави това за пари, сте й вторите... за деня може би, но за седмицата - едва ли.

31.   Никога не бих отишъл при проститутка, първо защото не харесвам мършави и ощавени жени, второ, няма да ми стане, само като си помисля че сигурно 100-тина преди мен са я лигавили и трето най-ми е сладък секса с жена ми.

32.   Ще говоря само на базата на моя личен опит, дори няма да ползвам опита на някои мои приятели. На 21 години съм, спал съм с 12 проститутки и с една жена, която нито ми беше гадже, нито го направи за пари, а просто за да ме научи (тя ми беше първата). И тука вече ви се иска да ме разкъсате на милиони парчета, знам, спокойно. Защо съм го правил с проститутки ли? Ще ви обясня елементарно. Винаги съм се опитвал да си намеря приятелка, дори и в деня, в който пиша този коментар, не спирам да се опитвам. Даже се бях влюбил много сериозно на 2 пъти, като смея да твърдя, че първата жена, в която се бях влюбил, е била моята голяма любов за цял живот, защото все още помня всичко между нас (не е имало секс с нея). Повечето „нормални“ момичета дори не са се съгласявали на среща с мен, защото са си мислели, че съм беден (не съм милионер, но не съм толкова беден, колкото си мислят, бих се определил почти като средна класа). Други директно са ми намеквали, че искат скъпи подаръчета, трети като чуят, че нямам кола, и директно ме отсвирват, все едно утре ще умра, едва ли не. Ако инвестирам голяма сума пари и достатъчно време, може би ще успея да „сваля“ някое „нормално момиче“. Е да, ама това в моите очи си е по-жалко, отколкото да отидеш при проститутка. И едните, и другите се продават за пари, реално погледнато!!! Просто едните ти губят повече време и излизат по-скъпо, а другите са си казали цената и действат направо, без фасони и недомлъвки. Дали се мразя? Понякога съм се мразил, не се чувствам особено горд от факта, че ходя при такива жени, но и вариантът „девствен на 27, на 30 или дори на 40 “ също не е за предпочитане. Ако някой ден намеря добра и свястна жена, никога няма да й изневеря, камо ли да отида при проститутка. Но като съм сам и самотен („сам“ и „самотен“ не са синоними), какво да правя? Да се влача като покорно кученце след някоя и да наливам пари за подаръци и т.н., само и само за да ми пусне ли? Имам достойнство, не бих лазил, за да се моля за милост пред такова меркантилно подобие на жена. Относно това дали ме е „гнус“ - не. Проститутките не дават да ги целуваш уста в уста, освен това повечето изрично си пишат в обявите, че не работят с роми. Ходи се в началото на работния им ден или към обяд. Ако почват вечер, ги извикваш към началото на вечерта. Гаранции на 100% няма, както няма и с „обикновените“ момичета, които ги спукват от секс по кенефите на дискотеките и които изневеряват на гаджетата си постоянно. Можеш само да внимаваш и да се молиш на Бог да не дойде зло до тебе. Това е. Тъжно, за някои може да е гнусно, други може да решат, че съм пропаднал човек, всеки има право на мнение. Но аз ви изложих кратко и ясно причините, поради които ходя при платени жени. Не го правя за тръпката, както го правят доста обвързани мъже. Не го правя за „престиж“ или за нещо подобно. Правя го, за да се почувствам пълноценен човек, защото смятам, че сексът е нещо много важно за физическото и психологическото здраве на индивида. Даже мисля, че мога да дам отговор и на мистериозния въпрос защо проституцията процъфтява от край време. Защото жените не са жени в истинския смисъл на думата, защото търсят основно материална изгода, дори повече, отколкото платените момичета. И поради голямото количество отхвърлени мъже, се появява голямо „търсене“, ако прибегнем до пазарните категории. И като има такова голямо „търсене“, следва да има и голямо „предлагане“. Та затова. Разбира се, допускам, че може и да не съм прав, но на 99% съм сигурен, че съм прав.

33.   Един приятел ходеше по проститутки и то точно при циганките по улиците. Но той по принцип си харесваше циганки, а и беше много закъсал. Даваше почти всяка по- голяма сума, която събереш от баба си (защото живееше с нея и не ходеше на работа) за проститутка. Някои мъже като закъсат и не подбират особено.

Black Sabbath

34.   То всяка жена на която не си първия, не знавш с колко и какви преди теб е била

35.   Пълноценността на човека не се измерва със секса, което се нарича на чист език похот, похотливост. Никой не е умрял от въздържание на похотта си, но за съжаление много са болните от целият букет паразити, които се пренасят от всяко отвърстие на любителите на свободния секс. Днешните хора считат, че кефът от съвокуплението е голямо удоволствието, което могат да си доставят в живота. Обаче това се плаща твърде скоро и твърде скъпо. И друго, в безразборните връзки липсва всякаква интимност, която съществува само и единствено в любовта. А любовта е нещо съвсем различно от похотта (секса, страста).

36.   От номер 26:
Само номер 32 разбира за какво става въпрос.
Номер 29 дава уникалния съвет "Направи себе си по добър и стреми към по-лоши жени!". И кое наистина е по-жалкото? Това или проститутките?
Само прочети коментар 30 - "Ненавиждам мъжете, които ги ползват." Че кой те пита какво харесваш и какво ненавиждаш? Защо мнението ти трябва да е важно за мен?
Това не мога да го разбера. Едни заблудени типове ми говорят за любов и страстен секс със жена която те обича, а същевременно жените се прескачат една друга коя ще изложи по-големи изисквания.

37.   До #26

Проститутките. Проститутките са по-жалкото.

Няма нищо жалко в това, да се развиваш и подобряваш. Не е и жалко това, да търсиш нещо на нивото си. Но е изключително жалко да се оплакваш как другите имали изисквания, когато ти самият не можеш да покриеш ничии, но смяташ, че да да свалиш своите е жалко.

Да, някои хора теглят късата клечка в живота. Но никой не ти е длъжен заради това, особено пък щом отказваш да положиш и минимални усилия.

И друго ми е много смешно. Жените сме били меркантилни, обаче мъжете свеждате всичко до пари. Колко пари излизала проститутката, пък колко пари ти излизала обикновената жена, докато я навиеш да ти "пусне". Явно при вас всичко се свежда до парична сметка, която да доведе до секс. Но разбира се, тук ще се поправя. Става дума не за мъжете, а за тези, "не жалките", които са свели жената до една п**ка, най-вече защото никога не са получавали такава без да си платят. Тоест, не е учудващо всъщност. Останалите мъже осъзнават, че е напълно нормално да вложиш някакви средства, че жената също е вложила такива, за да ти направи на тебе кефа и че накрая и двамата получавате много повече, ако нещата се получат.

38.   37. - Права си за много неща стига всичко да е истинско, да няма накрая едно присмехулно Чао от жената.
Трудно се различават свясните добри момичета които търсят сериозна връзка и семейство - останалите просто искат да си начешат нагона и егото и после чао.
Никога не съм бил с проститутка и едва ли ще стане това при мен, но много добре знам за какво става въпрос.
По прицпип винаги мога да си поръчам някоя елитна компанионка както си поръчвам пица и да испусна напрежението, просто не мога да падна толкова ниско.
"С какъв се събереш такъв ставаш"
Р.

39.   Как пък изкарахте всички нормални момичета с по над 20 бройки?
Тези кифли, които гледате в инстаграм и фейсбук не са нормални момичета, нито по тях може да се съди за останалите.
Така наречените ,,нормални'' момичета за вас в реалния живот са невзрачни, обикновени, ако щете задръстени и смотани, защото не си снимат гъза, не ходят всяка вечер на чалготека, нямат външния вид на чалга певица, нямат 200 лайка на снкмка, нямат поне 1000 последователи в инстаграм, ходят редовно на училище/ работа, не спят с момче на първа среща, не пушат, нямат съвършеното тяло. Вие харесвате и ходите при курви и после се оплаквате от тях. А когато дори курвите не ви пускат -ходите при платени курви. Сами сте си виновни. А относно меркантилността - някои жени търсят пари, както някои мъже търсят секс, а може и обратното -всеки си търси някаква изгода, а тя не винаги е сериозна връзка.

40.   26 до 37:
Аз усилия съм положил повече от достатъчно. Не знам защо винаги си мислите че човек който се е отчаял от женския пол е някакъв загубеняк, тежащ 200 кила, който е безработен и не се къпе.Повечето пъти това изобщо не е така. Аз лично имах късмета да се родя нисък и неугледен. От там тръгват моите проблеми, защото дори и жените на мойто ниво се облизват само по големите мъжаги, а за останалото не искат и да чуят.
И именно защото съм положил доста усилия имам някакв икритерии, а не никакви. Но вие жените искате точно това - никави критерии. Искате най-големия мачо да се хвърля на на най-грозните, ама не става. И именнто тая празнина между ограничените човешки възможности и безграничните женски изискваня я запълват проститутките. Колкото и да не ви харесва и колкото и да не ви се иска, проститутките и клиентите им ще стават все повече и повече в идните години, докато стигмата в тази професия не бъде напълно елиминирана. Просто такива са тенденциите.
И да, мъжете сме меркантилни по природа, били е така от край време, защото най-ценните ресурси, който има мъжа са парите и времто му. И ако един мъж прахоса 1 седмица и 100лв. (примерно) по някоя пеперудка и тя в последния момент си намери по-нацепен ебач (както често става) то тези една седмица и 100лв. са безвъзвратно загубени.
От друга страна, най-ценния ресурс на жената е вагината и, която тя най-умело може да размени срещу времто и парите на мъжа.
Къде е разликата? Ако нещо се убърка в транзакцията, жената може просто да измие въпросната вагина (понякога и това не се случва) и е готова за нови сделки.
И двата пола са меркантилни, но едните си ги знаят, а другите постоянно се опитват да го прикрият от себе си и от другите с безкрайни измислици за любов и чувства.
И само ми обясни какви точно средства влага жената, че не разбрах? Половината са готови да отрежат мъж, понеже нямал кола, защото ги мързи да ходят с градския.
ПП: Мъжете не свеждат жената до една п**ка. Вие сами се сведохте до там, защото друго освен п**ката и празните приказки за любов и чувства не можете да предложите. Нито остана вчрност във вас, нито морал, камо ли чест, но това е друга тема.

42.   Аз моята приятелка също избягвам да я целувам, т. е. чак когато почне да ми мрънка много, тогава. Много мразя лиготиите и ми е доста гнусно целуването, особено с език. За мен сексът е само с цел семеизпразване и да освободя напрежението. Чувства не влагам никакви. Даже ми е по-добре, когато е гърбом към мен и не и гледам лицето. Предишните ми две гаджета бяха определено грозновати в лице, но бяха слаби. Това не ме бъркаше изобщо. Като ми се вдигне, хващам я, на бюрото или на маса, за 5 минути съм готов и после всеки си гледа неговите работи.
На проститутка не съм бил, няма и да бъда.

43.   До 3

Исмаш, да кажеш, че повечето момичета на 20 до 28 са спали с по 1000 човека миналата година? Брееееееййййй....

44.   Професия като всяка друга. ;) Е... изключваме тези, които се унижават за 100, 200, 300 лева с мъже от най-нисшата класа на обществото. ;) Някой спомена, че онези момичета хубавите и свободните не били нормалните. Ами не, вие слугините кланящи се на смръдливи ганьовци, сте ненормалните. Ако имате някакъв фетиш да сте роби, да сте изтривалки, да ви унижават, бъдете си такива ама не го натрапвайте и показвайте, защото комплексарите започват да си вярват, а нормалните жени страдат от това. ;) И как няма и комплексарите и слугините да ги мразите тея жени- едните позеленяват от злоба, че не могат да ги имат, че са милони нива под тях и ментално и финансово, а другите позеленяват, че не могат да имат тяхната красота и свобода, че не лижат задника на някой смазан селянин, не ги унижават, а ги гледат като принцеси. Та... нормалните, свободни жени могат да имат и по 200 бройки, ако искат, могат да ходят по улиците и чисто голи, ако искат и това ви вбесява най-много- не можете да им влияте с комплексите и да ги превърнете в послушни слугини и роби. ;);) А за меркантилността и какво можела да даде жената... защо отново и отново неуспели и задръатени с комплекси хорица повтарят ли повтарят все същите заучени фрази. Бедни, богати, мъже, жени- всички много добре виждаме и знаем каква е реалността. ;) От край време мъжете точат лиги по хубавите жени и коли, и когато са отхвърлени или неуспели в живота, започват да казват на черното бяло, сякаш всички около тях са слепи. ;) Ами не, комплекса ви за малоценност е пословичен- натискаме се на всяка втора жена, плащаме за примитивния нагон, изневеряваме, но повтаряме, че жените са долни курви. Гледаме си тайничко луксозните коли и поддържаните мъже, които могат да си позволят хубави жени през поредния ни жалък ден и мизерията и злобата, но казваме че жените са меркантилни. ;);) Заради комплекса ни за малоценност и нулевата интелигентност единствения ни начин да преживеем жалкото си съществуване и комплексите, е да плюем колкото се може повече по жените, като им прехвърляме всички наши първобитни, слабоумни, жалки недостатъци и се мъчим да се изкараме дева мария. ;) За стотен път ще кажа в тоя сайт: ВСИЧИКИ ВИЖДАМЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА И СИ СЕ ЗНАЕМ МНОГО ДОБРЕ. ТОВА, ЧЕ НА НЯКОИ НЕ ИМ ХАРЕСВА РЕАЛНОСТТА И БЕЗКРАЙНО НАТЯКВАТ ЕДНИ И СЪЩИ ЛЪЖИ, НИТО ОЗНАЧАВА, ЧЕ СА ИСТИНА, НИТО ЩЕ ПРОМЕНИТЕ РЕАЛНОСТТА. ;););) Айде със здраве. ;) ж22

46.   До №40

Нещо в логиката ти куца. Хем жените забелязвали само най-големите мачовци, хем много тъжали, че загубеняците ходели по проститутки. Че какво ни интересува, даже трябва да сме доволни реално погледнато.

Иначе е явно, че мисленето ти е в границите пари срещу секс, което повтарям, не е учудващо, след като само по такъв вид отношения си имал с жена. Да, кофти е че си изтеглил късата клечка. Но не вярвам, че положението е толкова неспасяемо, виждала съм всякакви мъже с всякакви жени. Моите впечатления са, че в случаи като твоя, характерът влияе най-негативно. Случвало ми се е да изляза на среща с мъже, които на външен вид са изглеждали много добре, но толкова не са знаели как да се държат, че са ме отблъсквали направо.

А относно въпросът ти какви средства влага жената. Да вземем една първа среща. Ще си направя косата, маникюра, ще си купя някоя дрешка, някоя дрънкулка, ще сложа скъп парфюм. Сега като се замисля, че ще отидем в някой ресторант, където ще хапна за има-няма 20 лева, 30 ако ресторантът е по-скъп, ами май ще се окаже, че ние жените губим пари от цялата работа. Но просто никога не ми е пукало за това и не съм смятала колко ми излиза. Първо, винаги предлагам да си платя моята част, второ, на мъж който ми допада, отивам да му направя кефа. Ще ми е приятно да съм се пипнала, да съм се постарала за него, като ме види да се усмихне, да му светнат очите. Ще гледам да му осигуря приятна компания, интересен разговор, да го разсмея. И после да се прибера с мисълта как денят му е бил по-хубав, заради срещата с мен.

А ти, №40, ще се прибираш към вкъщи и си мислиш, платих 50 лева за вечеря и тая дори не ми даде да я е**. Егати лошите жени.

47.   Баси темата! Авторе, важно е точно преди теб какво се е случило, не си ли се замислял? Какво според теб е "по-гнусно"? Професионалистка с множество контакти преди теб и перфектна хигиена през деня? Жена на която 100%-во вярваш, целува те мило и те обича, но секунди преди това се е насладила на друг мъж по начин, който рисува твоята фантазия? С тази твоя логика ще трябва да ходиш с ръкавици (като японците), защото няма как да знаеш дали дръжката на вратата, която хващаш не е омърсена от моето ръкоблудство :)

48.   46 го каза и тя ама те пак си искат такива хубави жени, и когато не могат да си ги позволят, ги плюят и гледат да не споменават за поддръжката им. ;) На мен обаче ми стана забавно и ще дам кинкретна сума. ;) Грим: фон дьо тен: chanel 86лв. ; пудра-clinique 56лв. ; хайлайтър-dior 48лв. ; контур- kat von d 90лв. ; очна линия- guerlain 51лв. ; изкуствени мигли- kiss 20лв. ; спирала- clinique 31лв. ; червило- mac 35лв., палитра сенки- huda130лв., naked110лв. Това е част от козметика за професионален грим. ;) Бяла козметика: лосион за тяло- mixa 12лв. ; крем за лице- vichy 59лв. ; балсам за устни- victorias secret 21лв. Парфюм- womanity 130 лв. Маникюр-70 лв., солариум- 20лв. при положение, че аз не съм от онези с бронзов тен. Това е най-грубо откъм козметика, като съм изброила по едно нещо, а обикновено имаме по 5/10 червила например. ;) Бельото и дрехите най-често си ги копувам от Liska, Alessa, Zara, Avin, Cliche, да си правят сметката. Отделно за поддръжката на хубавото тяло са историите с протеините, детоксите и тренировките. ;)Това е най-общо от моите неща. ;) Дано и други се включат със техните сметки, ще стане още по-забавно... и ясно. хихихи;)

49.   Номер 40 до 46:
Първо: Никъде не съм казвал че жените тъжат, че загубеняците ходят по проститутки. Това си го измисли за да си имаш нещо за оборване.
Моето мнение е, че жените въопще не се интересуват от такива хора и за тях загубеняците може и да са мъртви.
Второ: Казваш, че характера е определящ, после казваш, че си излизала с красиви мъже с гаден характер. Защо не излезе с грозен човек с хубав характер?
Защото май на тях не им се дава много шанс, а?
И в тази връзка, защо е толкова важно кой каква клечка е изтеглил? И защо този, който е изтеглил късата трябва да "спасява положението". А тоя дето е
изтеглил дъглата може да си прави каквото си иска? Независимо, че онзи с късата клечка е положил повече усилия. Ако само гледаме клечките, никой няма да си дава
зор за нищо - едните ще знаят че е безнадежно, а другите ще знаят че е неизбежно. Мислиш ли че така се постига прогрес? Аз не.
Трето: Това че си виждала всякакви жени с всякакви мъже не говори нищо. И аз съм виждал едни натокани 20-годишни мадами с пенсионери, но от 10 двойки 9
ще са формирани както аз предполагам, а 10-тата ще е "всякакви със всякакви".
А по въпроса с вложените средвтва си направо смешна:
Аз лично държа една една жена да е изкъпана, сресана и изпрана, останлото са подробности. Прическата и маникюра са суетене и кифлеене, което правиш
за себе си, не за мъжа. За дрешките, дрънкулките и парфюма да не говорим - купуваш ги за себе си. Какво общо има мъжа???
Ако питаш който и да е мъж, който не се опитва да те изчука в момента, ще разбереш, че за нас скъпите ресторанти също са суетене. Повечето мъже
ги приемаме като необходимо зло, защото трябва да заведеш кифлата там че да я впечатлиш, иначе туковиж си излязъл скръндза.
И никога не можеш да разчиташ че жената ще си плати сметката, и дори да я плати, ти пак излизаш скръндза.
Приятната компания е интерсния разговор не са нещо, за което се напъваш и стараеш, а нещо което трябва да го имаш по принцип. При теб май са само
фасада докато получиш това, което искаш и после се разкрива изтинската същност.
А що се отнася до последния ти абзац - всички мъже, които баламосваш си мислят точно това. На никой не му е кеф да му губят времто и парите.
И никой мъж не отива на среща с жена с надеждата че ще получи приятна компания, задушевен разговор, смях и нищо друго.
Ако искам да се смея има 1000 по-забавни неща от женските празнословици. Може би не си останала с това впечатление, защото повечето мъже ще се смеят
на каквото и да кажеш, само и само да ти угодят, за да се доближат повече до чатала ти. Но крайната цел винаги е той. Ти го знаеш и проститутката
го знае. Разликата е че едната има малко доблест и преговаря чесно и открито.

50.   Номер 49, след като принизяваш жените до чатала им, не се чуди защо те отбягват.

51.   Не съм 49, но по тази логика нямаше да има и една жена в тиндър.

52.   До №49
Ще те цитирам: „Мисля, че жени като теб ненавиждат проститутките, защото много им подбиват цените. “ (Това към №18, въпреки че не ми стана ясно, точно каква жена е тя. )
„Колкото и да не ви харесва и колкото и да не ви се иска, проститутките и клиентите им ще стават все повече и повече в идните години. “
Ако грешно съм изтълкувала, че намекваш че на жените им пука, че мъже като теб ходят на проститутки, приеми извиненията ми.

Относно другото.
Не съм казала, че характерът е определящ, а че „в случаи като твоя, характерът влияе най-негативно. “ Ще поясня. Липсва ли ти подход и самочувствие, дори добрия външен вид може да не компенсира. Така че, един човек в твоята ситуация може да работи поне върху това, ако другото е толкова неспасяемо.
Съответно въпросът ти защо не съм излязла с грозен човек с хубав характер е малко безсмислен, но все пак ще отговоря. За мен е важно моят партньор да ме привлича физически, защото сексът е изключително важна част от една връзка, а секс без привличане не е гот. Излизала съм с мъже, които не са били мой „тип“, но те не ми допаднаха и като характер и дотам. От друга страна съм била привлечена от мъже, които не са ми били толкова симпатични, но пък характерът им е допадал изключително. Ти си прави заключенията.
Защо животът не награждава усилията? Ами, защото е несправедлив. Но това не значи, че някой ти е длъжен.

И тук отново стигаме да твоето мислене пари срещу секс. Повечето хора, които са имали нормални връзки, знаят много добре, че отношенията между мъж и жена не се изчерпват със секса. Ако кажем, че с партньора средно правите секс 5 пъти в седмицата и той е издръжлив, та да го сложим тоя секс по 1 час с предварителната игра, значи 5 часа в седмицата ви минават в секс. През останалото време, което прекарвате заедно, ще си говорите, ще общувате, ще правите неща заедно. Ако тези неща не са ви приятни, връзката ви би била доста тегава, а това ще се отрази негативно и на секса.
И да, разбира се, ясно ми е, че мъжете искат да ме ч*кат и биха направили доста неща, за да постигнат този резултат. Но това не ми пречи, стига желанието да е взаимно. Но искам и връзка. Връзка, в която че ще се ч*каме, също така ще се обичаме, ще си помагаме и ще се стараем един за друг. И това „старание“, не ми тежи, напротив, доставя ми голямо удоволствие. И много грешиш, ако си мислиш, че купувам тези неща за себе си. Тия черните пражки дето ми убиват съм ги купила защото знам, че такова бельо го възбужда. Тоя нежния парфюм съм го купила, защото знам, че като зарови лице в косата ми, ще се опияни. Онази тясната рокля съм я купила, защото знам какъв му става погледът, като ме види с такава дреха. Косата съм си я направила, защото знам как обича да си играе с буклите. Мъжете ценят тези неща, особено когато знаят, че са направени специално за тях. Това показва отношение. А неговото удоволствие, ми доставя и на мен удоволствие. Това е.

53.   48 след като плзвате козметика за Х стойност, изкуствени мигли, маркови гащички, маникюр, солариум, протеини и незнам си още какво как се вписвате в графата хубави жени. Останах с впечатление, че точно за такива мъжът трябва да си плаща, под предлог, че трябва да се поддържа.
Жена съм на 31г, родила съм три деца, отслабнах с обикновенна диета, тежа 50кг гърдите и дупето ми са страхотни, не ходя на солариум, имам естествени здрави, дълги нокти без да ходя на маникюр, не ползвам цялата армада от грим, който ти изброй. И искам да ти кажа пак съм си хубава, получавам комплименти нон стоп от доста по млади мъже. Не нужно да харчиш толкова за да се чувства жена от горе до долу. Лично аз ако бях мъж, щеше да ме е гнус точно от такива като теб, след като спреш с всичките тези подръжки.
Номер 49 напълно си прав с всичко казано. Аз по принцип не поставям външения вид на първо място, била съм с по грозен мъж, но с прекрасен характер, като цяло аз мисля че дори и секса се прави с характера и главата на човек. Имах любовник, който не е пихарчил и два лева за мен, срещахме се за секс, но аз успявах да го разсмея като дете и водихме доста задушевни разговори,но основното си беше секса. Наясно съм, че никой мъж не отива на среща с жена да получи приятна компания. Тези жени дето си мислят, че мъжете ги интересува с какъв грим са, дали гащичките са от марка или от пазара, просто летят в облаците, много са заблудени, че разбират от мъже. Факта, че една жена е преспала с двайсетина мъже не я прави богиня на любовта. Аз съм била с двама в живота си, само за информация да се знае. Обичала съм ги по различен начин и никога не ми е било гнус от това с коя, какво са правили преди мен.

54.   48, като те чета още повече се убеждавам, че на проститутка е много по-добре. Ама не защото не може човек да ти смогне на "поддръжката" (за справка нося дрехи от Armani Exchange и BOSS и обувки имам най-много от Timberland, т.е. съм висока средна класа), а защото цялата ти същност е просто това - една поддръжка, съчетана със самочувствие без покритие и надменност. На теб цялата ти идея за това коя си ти се крепи на това какви марки и какви продукти ползваш. Ти си просто една ходеща реклама на разни марки. Нямаш душа, нямаш истинска същност. Абе гнусна си. Като грозно предметче някакво.

58.   N48 Замисляла ли си се след толкова грим, дали е приятно на мъжът да те целува. За съвет опитай с влажни устни да целунеш продължително твоя приятелка с толкова грим по бузата и след това си оближи устните.
N53 "Жена съм на 31., родила съм три деца". Тоест сега си омъжена или с бащата? "била съм с по грозен мъж, но с прекрасен характер" "Имах любовник, който не е пихарчил и два лева за мен, срещахме се за секс", "Аз съм била с двама в живота си". Излиза, че си била с трима?

59.   Точно това е тънкия момент, благодаря на коментарите, които точно описват съвременните момичета. Счупили по една гора пишки но попаднат ли на някой, който да задоволява емоционалните им нужди край, всичко свършва, свършват готините неща, няма тръпка вече за по-пикантни неща, за нещо в колата или нещо навън, а преди редовно е бръмчала по тоалетни на дискотеки :). Всъщност всичко е въпрос на сила, както и в природата слабите биват използвани, за храна, за стръв, победени и изоставени. Има и същите "мъже", използват момиченцата, които им се лепят и т.н. Затова има проститутки, за онези, от които искат задоволяват само емоционални нужди. А както за всяко друго нещо, което си има цена, важат законите на икономиката, има такива споменати от автора, които люпят семки по улиците, нямат условия и са гнусни но евтини, има и от качествените, имат условия, терен, къпят се и предлагат по-добри и скъпи услуги. За съжаление нито една проститутка не може да те накара да се чувстваш все едно си с приятелката си но такава, каквато би искал да бъде, хем перверзна, хем твоя си, която те желае и т.н. Затова и не ползвам такива услуги, страдам от този комплекс, искам да правя нещата, които бих правил с проститутка но момичето да иска да ги прави с мен. Не е въпроса в парите, както " колегите" споделиха, една връзка коства много повече средства, просто ми липсва чувството да бъда желан от секс партньора си, а ако си платя за това желание, ще знам че не е истинско.

1-50 от 53