Споделена история от Секс и интимност

Търся спешно съвет
Здравейте хора Жена 21 годишна искам коментари без обиди. От известно време харесвам един мъж запознахме се на работното място в офиса на него не му допадна идеята да работи там и след около 3 месеца той напусна. Първо той ме заговори и след това почнахме всеки ден да си пием кафето заедно беше много приятно чувство. Той ми сподели, че ме харесва, но също така ми каза, че има дете на 2 години и има жена но не са женени. Живеят на семейни начала. Проблемът ми е следният много си го харесвам той е единственият човек който ме разбираше и подкрепяше кажете ми как да бъда с него какво да направя

Коментари

1.   Мисли за детето и не си ври носа където не трябва.

2.   Постави се на мястото на горката нищо неподозираща жена. Ти ако имаш мъж би ли искала той да ти изневери?

3.   Просто си го запази като хубав спомен. Не прави нищо повече. Прочети колко истории тук започват с неангажиращо приятелство и завършват с разбити семейства и нещастни хора. А и няма ли да имаш гузна съвест от това, че евентуално вместо този татко да е вкъщи при малкото си детенце, да го гушка и да му се радва, да е с теб по това време?

4.   Ако взаимно се обичате, ама наистина се обичате - бъдете заедно. Връзка само заради дете, няма смисъл и с времето може да става все по-зле, така че ако има между вас любов - имате и бъдеще, но не забравяй първо да се увериш в чувствата му преди да предприемеш действия. Казвам го от опит, много са ме лъгали...

5.   Зарежи го. Не си губи времето.

6.   Ако не я обича да я остави и да бъде с теб,но докато не го направи му покажи,че не би имала нищо сериозно с него.
Колкото и да го харесваш го направи!

7.   Не съсипвай живота на детенцето! Всичко ще се стовари на главата и психиката му! Въздържам се да използвам грозни думи за влеченията ви.