Споделена история от Секс и интимност

На 21 и .... девствена..
Здравейте. Знам, че на повечето от вас това ви е смешно, но за мен е огромен проблем вече. Аз съм добре изглеждащо момиче, много хора ми казват, че съм красавица и прочие ( и не говоря за роднини и приятелки ) , но незнайно защо мъжете просто не ме свалят, а всичко е просто лек флирт. Няма го онова смело сваляне, което води до по-сериозни неща. В мен ли е проблема, аз ли ги отказвам, не знам. Доста широкоскроена съм и понеже общувам предимно с момчета знам, че ги забавлявам и им е приятно да си говорят с мен. И все пак това е всичко - приятелски закачки. През годините доста момчета “отрязах”, имах връзки, които бяха краткотрайни, понеже все търсех перфектния и намирах дефекти в другите. Когато се осъзнах. ( разбрах, че никой не е перфектен) и започнах да приемам недостатъците на мъжете, те вече не можеха да приемат моя, а именно - девствеността. До този момент 3 момчета се отказаха да правят секс с мен като разбраха, че съм девствена( единият даже в леглото.. )... пък какво говорим за връзка например. Най-лошото е, че вече това ме комплексира изключително много. Започнах да се притеснявам да говоря с момчетата на такива теми и да си правя сексуални шегички с тях, защото съм девствена а. к. а задръстена, явно, в очите на днешните мъже. А най-лошото е, че всички си мислят, че съм супер опитна и като разберат как стоят нещата, шокираните им физиономий направо ме смазват. И положението става все по-лошо.. от тези комплекси имам чувството, че започвам да ставам странна и особнячка, което още повече ме притеснява. Може ли някой да сподели, дали е имал проблем от този сорт и как се справил.. или поне някакъв съвет да ми даде, ще съм много благодарна.

Коментари

1.   Да си девствена, не означава, че си задръстена. А и щом се отказват от теб заради това, значи не те обичат достатъчно.
Според мен трябва да чакаш правилния човек да се появи.

2.   До не много отдавна е било нормално да се ожениш/омъжиш девствен/а. Или си смени приятелите, или стани като тях.

3.   Най-голямата ти грешка е, че смяташ девствеността си за недостатък. Разбирам да беше на 30, но ти си на 21. Забога... Аз го направих на 23 с първото ми гадже, което си хванах на 22, в момента съм на 24. А приятеля ми беше на 26 тогава и имаше бая опит. Всичко си е до момчето...

4.   Няма от какво да се комплексираш, не знам какви са тия типове дето биха отказали да спят с теб или да имате връзка заради това че си девствена. Всъщност момичета на твоята възраст които не са минати от 5-6 човека вече са рядкост и бих казал, че даже са нещо ценно и трудно за намиране. Просто не си срещнала човека който да оцени това. М 22

5.   Според мен човек, който наистина те обича и държи на теб, за него не би било от значение дали си девствена или не.
Сега ти явно подхождаш обратното - първо свалка, секс, а едва след това евентуално връзка. Не мисля, че това е добър вариант, но както ти сама казваш "в съвременния свят" може би наистина е така.
И още един вариант има - защо не се отвориш сама? Знам, че има начини, и ако не държиш твърдо на това някой принц да ти "откъсне цветето" - просто действай! Сега, относно опитността - тя се постига единствено с практика. Просто няма друг начин.

6.   Някак не го вярвам това... защо някой би се шокирал от девствено момиче...
Сега може и да има някой и друг такъв... ама чак толкова да е масово...
Аз бих го приел единствено като сигнал да внимавам повече, не че по принцип не внимавам... но да се откажа - абсурд!

7.   Когато се влюбиш има чувства от отсрещната страна и от твоята, ако си се въздържала от днешните извращения, пошлост и си задържала, ще видиш благодарността в очите на момчето и ще излезе с теб с гордост, а не да се притеснява, да не види момчета, които са те гаврили на ляво на дясно. Друг е въпроса и да не тръгнеш да си наваксваш пропуснатото (не те познавам какъв човек си), но девствените жени са диамант в днешно време, а в миналото е било нещо абсолютно нормално и не, не си задръстена, ти си диамант!

9.   Хич да не ти пука! Дръж се все едно не си, но когато станат сериозни нещата с момче, му признай, и ако те отреже, загубата е за негова сметка!

10.   E добре де и свирки ли ти отказват? Нещо намирисва в цялата история ;))

11.   Никой съвет не може да ти даде трябва да го почувстваш и че го искаш да се случи момчето само ще те намери а ебачи колкото искаш.
Михаил 36г.

12.   Ееех,защо никой не търси любов,доверие,пасване.Защо никой не търси магията на влюбването.Какво значение има дали някой е девствен,девствена.Май съм старомоден,но това пък да се чувства комплекс заради една ципа някъде си,не го разбирам...

13.   "До този момент 3 момчета отказаха да правят секс с мене, след като разбраха, че съм девствена, камо ли връзка" Аз все си мислех, че първо се прави връзка, а после секс. Явно съм старомоден, още повече, че бих предпочел връзка с девствено момиче.

14.   Съветът ми е, да не казваш, че си девствена, ако това е единственото препятствие.

Дядо Торбалан

15.   Фалшива тема отвсякъде. Някоя наранена разпоретина, сега тема в която мъже отказват секс с момиче защото е девствено.... да бе, сигурно.

16.   Благодаря много за милите думи , на някои от коментиралите. За тези , които им стана странно това ,“че ми отказват секс , пък камоли връзка” имах предвид , че на днешно време повечето момчета на 3-4 среща те напъват за секс и в действителност първо идва секса , после любовта... а това за свирките няма да го коментирам. Не мисля , че е адекватно да правя свирки , без да съм правила секс :)
От авторката.

17.   Аз съм един от тези изроди, които дават назад щом чуят "девствена съм". Нали през цялото време ругаете, ето ме - един от тях. Защо ли? Ами защото първия се помни винаги, остава за цял живот, нали така? Тоест момичето, което си отворил автоматично ти отрязва пътя за отстъпление, слага ти морална спирачка "аз на тебе най - ценното си, а ти...". Дали ще се получи дълга връзка или не - това е въпрос на развитие, не е нещо, което може да се определи в началния стадий, когато е и първия секс между двамата. Затова предпочитам да имам ход назад без да ми се поставят допълнителни морални ангажименти.

18.   17, че защо да си изрод? Това, че не искаш да правиш секс с девствена не те прави такъв, това е твоят избор, така би бил и моят, ако бях момче. Принципно тези, които са ги отворили първите се случва да се държат така, защото просто им е за първи път, първи секс, може би и първи отношения, но и така тези неща зависят от двамата, че да каже "аз на тебе най - ценното си, а ти... ".

19.   Ужас! Да ти откажат секс за това, че си девствена. Сякаш си прокажена! Направо се ужасих като прочетох това! Но ти не се безпокой, ще намериш човека, който е за теб. Не се отчайвай. И дори да останеш девствена, например на 26-27, пак не се отчайвай! И номер 5 е прав, ако някой наистина държи на теб, няма да те остави за това, че си девствена. Това не е някакъв недъг, не е признак на задръстеност. И аз се чудя как има толкова красавици, които са сами, девствени и т. н. И е много странно, че за такива красиви девственици не се намират мъже, които да се влюбят в тях. Желая ти скорошно откриване на любовта!

20.   Жена ми беше девствена като я срещнах, на 21 г., а две от приятелките й го направиха на 22 или 23. Съвет - не прави свирка на някого, с когото нямаш връзка. М36

21.   Нашата стара баба не може да спре да пише за секс. Тя винаги плюе по мъжете, но този път сменя подхода. Това, че три момчета й отказват секс (даже единия в леглото) ами как няма да е недоволна. Това мъже ли са, изроди такива. Да отказват секс на девствено момиче и то красавица. Ето как тя сменя варианта да плюе по мъжете с болната си Ромска психика. Не мога да си представя как може мъжете коментиращи тук да са толкова наивни та стигат чак до глупашка наивност. Тази авторка е публикувала толкова приличащи си теми и на никой не му идва на ум, че авторката е една и съща.
Само Номер 15 е разбрал, че темата е фалшива отвсякъде. Ако човек може да направи анализ на всичко изложено в темата ще разбере, че темата е измислена от край до край само и само да обвини мъжете, че са мухльовци. Това е целта на авторката.
А ти номер 7 като не знаеш какъв човек е авторката престани да и казваш, че е диамант. Ти и в други нейни теми, където тя се е представяла за девствена ти си наричал диамант. Явно ти самия си девствен затова толкова много цениш девствеността. Ти с твоя наивен мозък можеш ли да допуснеш, че авторката не е на 21г. а е на 62г. и ви се подиграва. И ти на 62г. баба казваш, че е диамант. Порасни и прогледни, стига се излагай с твоите диаманти. Срамота.
Модератори, моля публикувайте ми коментара.

22.   Най-вероятно мъжете се страхуват да не ги отрежеш. Или, че вече си имаш гадже. Щом казваш, че те смятат за красива. Това е хубаво обаче, ти сама може да избереш с кой да си, просто трябва да предложиш с този, който искаш. И не, не е кой знае какво като си на 21 и не си го правила. Нищо лошо няма в това. Ако си намериш свестно момче, дори само, а да го направите, трябва дае свестен. Защото както му кажеш, че не си го правила трябва да те разбаере. Да не се възползва, да не ти се смее, да прояви разбиране, да те води. Да кажеш, кое ти харесва и кое не без да се срамуваш. Да, дори първият път. За пример той вземе и те погали някъде, но това не ти харесва. Кажи го! Не се отказвай! Продължавай да търсиш този, който ще ет разбере и няма да се уплаши от такова нелепо нещо!
Много ясно, че ще са шокирани. Ако си хубава повечето ще смятат, че отдавна си го правила и то много пъти! Трябва да намериш свестен, който има достатъчно мозък да разбере, че момичета на твоите години, които са хубави все още може да са девствени. Не си странна спокойно! Странното е относително. За всеки различни неща са странни! За едни това е нормално, за други е странно. Това не трябва да те притеснва.

23.   Значи търсят просто секс за една вечер. Иначе казано ако си девствена и си легнат с теб (ся такова нещо се помни поне за момичето) смятат че ще си имат лепка ти ще си влюбеш във въпросното момче пък на него не му пука ти си поредната брой. Изчакай си точното момче най добре не просто на всяка цена.
Аз бях на 18 когато го направих, всичките ми приятеки до тогава бяха минали поне 20 момчета. И естествено и аз изглеждах задръстена за другите. Аз обаче изчаках исках да е точното момче. И го направих с първото и последното ми гадже :) и скоро съпруг. Вече 3 години сме задно такова щастие няма.

24.   Отказалите изобщо не са били мъже!

25.   Номер 21, не всички мъже са толкова наивни, колкото си мислиш. "Бабата" пише поне от 5 Ай Пи адреса, коментира и от мъжка гледна точка, пуска и теми представяща се за мъж. А защо го прави не си съвсем прав, има и други причини. Понеже не си "глупашки наивен", сети се сам.

26.   Девствените момичета на над 20 години не с момичета за по един път. Това са момичета, с които се гради трайна връзка, ценят партньора си. Затова са диаманти. Момичета, които са започнали отрано и до 20 години са натрупали бройки и пускат лесно не че не могат да влезнат в дълготрайна връзка, но те вече имат някак си психологията за смяна на партньорите. Затова девствено момиче на такава възраст не би го направило, ако знае че момчето не е със сериозни намерения. А тези три момчета явно не са имали такива. Моята например беше девствена на 23, при това живееше в Студентски град сама. Ами диамант си е, сега ми е жена вече доста години.