Споделена история от Секс и интимност

Имам ли сексуална зависимост
Здравейте! Момиче съм на 20 години. Ще Ви разкажа накратко за моя проблем...
Усещам как мисля единствено и само за секс. При всяка една подобна мисъл ставам мокра... Когато някой спомене нещо в тази насоченост... се възбуждам. Правя секс редовно по няколко пъти, а партньорът ми се справя повече от добре(падам си по по-грубия секс-сексуална асфикция, връзване, някое друго по-силно шамарче и тн. ).
Проблемът е, че чувствам, че ако можех, щях да правя секс постоянно... Не съм девствена от почти 4 години, не е свързано с това. Винаги съм била по-сексуално настроена, но от едно известно време не мога да мисля в друга посока. Когато приятелят ми е зает с нещо, се самозадоволявам постоянно.
Въпросът ми е-това проблем ли е, или нещо нормално? И ако има други, които са минали през подобен период-как сте се справили с това?

Коментари

1.   Според мен това е нормално.

2.   Поредният съчинител от мъжки род чакащ коментари..

3.   Нормално е. Млада си, хормонитете ти кипят, а ако си и по-страстна натура е напълно обяснимо. И аз имам такива периоди, имала съм и преди. Наслаждавай се защото после като станеш на възраст ще ти се иска да имаш същото желание като на 20 годишна.

4.   Кое му е нормалното аз не мога да разбера хора живота не е само секс има хиляди други важни и по-важни неща от секса не може 21 век да сме толкова първични и да свеждаме всичко до едно непрестанно ебане...

5.   Не е нормално да го правиш само с приятеля ти, според мен това е проблема.

6.   Абе не е баш нормално... не ми се мисли на около 30 как ще си (на повечето нераждали жени либидото им е най-силно тогава). Според мен си изследвай хормоните за всеки случай.

7.   1, ами не, не е нормално.

8.   Мале наистина ли има такива момичета ако и жена ми беше такава щях да съм късметлия на 28 съм а тя на 23 но няма желание за секс никога....

9.   5, съвсем нормално е да прави секс само с приятеля си. Моногамността е истинско съкровище! Аман от курви и от двата пола! Стига вече!

10.   И аз мисля всеки ден за секс и се възбуждам много лесно. Без значение колко често го правим с мъжа ми, аз си се оправям и самичка поне веднъж на ден. Не ми пречи въобще.
За протокола - женена, раждала, над 30 годишна.

12.   Голям щастливец, ще е бъдещият ти избраник!