Споделена история от Секс и интимност

Защо е важен толкова и не е ли опасен аналния секс?
Здравейте, измъчва ме един въпрос относно аналния секс, кажете ми мъже, а пък ако искате и вие жени, толкова ли е важен този анален секс? Наистина, извинете ме, но не мога да разбера какво толкова ви влече в аналния секс? Само веднъж съм пробвала и отначало ми се стори хубаво, но после много се изплаших и почнах да чета за последствията, това още повече ме изплаши, какви ли не гадости прочетох, бях травмирана цели шест месеца, не мога да ви опиша каква болка изпитах от това което бях направила. Мина доста време оттогава, но страхът и болката от преживяното в мен си остава, приятеля ми също беше наранен от това което се случваше с мен, а сега когато си говорим за секс той ми споделя, цитирам ''не искам да те нараня но те желая отзад. '' Правя се, че не ми пука но всъщност ме боли, питам го, Не е ли опасно, а той ми казва, че бил изчел доста неща и когато се правило с любов и нежност не било опасно да се разшириш или нещо да ти стане. Да, ама мен ме е страх, преди не мислех така, но когато опитах и това много ме травмира, честно казано не искам. Наскоро си говорихме с него, но само си представете какво ми каза, каза ми, ако забременея и тъй като само първите месеци ще можем да правим секс отпред може да го правим после отзад, тъй като много сме се желаели и нямало да издържим. Не му го казах директно, но това ме нарани. Той знае че това ме наранява, но явно е останал с впечатлението, че също ме и възбужда, защото аз тогава наистина се възбудих но после много се нараних и това ме отврати ужасно много, дори исках да се откажа като цяло от секса. Добре, кажете ми, аз ли съм сбъркана и не мога да възприема аналния секс като нещо нормално въпреки, че съм го пробвала и ми хареса, а после отврати. Не мога да разбера наистина, кажете ми толкова ли е важно да правите такъв вид секс, за да бъдете щастливи и задоволени. И не е ли опасно да правиш анален секс особено за жените? И не е ли малко странно от страна на приятеля ми да иска да правим толкова месеци секс само отзад, не мога да си представя четири-пет месеца само отзад, не знам как да му го кажа, как да го кажа на човек, който твърди, че постоянно ме желае навсякъде? Чудя се дали да го оставя, а го обичам, може би сбърках, че тогава му позволих и дори го поисках сама... Дайте някакъв съвет и споделете харесвате ли аналния секс, ако Да, защо и ако Не, защо? Много моля редакторите да публикуват историята ми. Благодаря!!

Коментари

51-83 от 83

56.   Аз съм жена, на 28 години. Със съпругът ми правим анален секс (и двамата). Обичам аналната игра, обичам да лижа сладкото дупе на мъжа ми, да прониквам в него с език и пръсти, както и обратното - той да прави всичко това на мен. Аналният секс също е страхотен, особено в комбинация с клиторна стимулация (нещо, което обикновено не харесвам много по време на вагинален секс - просто предпочитам да усещам как ме чука яко). Но последното ми гадже, преди да се омъжа не искаше и да чуе за анален секс, това не го възбуждаше, освен това се и притесняваше да не ме нарани с големият си...

57.   Госпожице! Вие сме напълно изчаткала! Какви опаснисти?! Няма такова нещо! Защо не сте по конкретна, това все всички тук оставаме анонимни! Каква травма?! Продължавате да повтаряте как сте се наранила! - това за мен означава само едно - втълпила сте ди някакъв фалшив морал и продължавате да се самонаранявате като бъркате с пръст сама в собственият си анус

58.   Какво точно питаш, не става ясно? Споделяш мнение.

59.   Номер 55, темата си е тема, ти си 100 % fake! Дядо Торбалан, първо що си Дядо Торбалан? И второ, теб ли да питам, ако е теб, въпроса ми е, не е ли опасно за дебелото черво и винаги ли трябва да се прави клизма? Иначе, Благодаря ти за внесения хумор, разсмя ме :)))
Авторката

60.   За мен не е толкова важен. Не ми се прави всеки път анален, честно. Но от време на време... С жена ми свикнахме на такъв режим.

61.   Съгласна съм с №60. И ние сме на този режим, от време на време.

62.   Автор: Дядо Торбалан, първо що си Дядо Торбалан?

ДТ: Избрах го, като псевдоним в далечни времена, когато за първи път се появи български форум - Гювеча, после стана АБВ и преди време изчезна. Беше шеговито, защото всички останали "никове" бяха едни такива помпозни - Бял рицар, Черен рицар, а и винаги съм обичал фолклора и митологията.

Автор: не е ли опасно за дебелото черво

ДТ: Ако ти заврат нож в задника е опасно. Тъканта там е по-деликатна, отколкото във вагината и изисква по голямо внимание:

- Никакви предмети с остри ръбове;
- Нищо, което може да се счупи и да причини разкъсване;
- Нищо, което може да се изгуби вътре;
- Никакви грубиянщини вътре, поне не и докато не добиете опит;

Непосредствено след ануса има едно пространство, в което може да си играете по-свободно, например с един или два пръста да потърси Г-точката ти и да я стимулира през ректума. Удоволствието е по-притъпено и оргазмът има време да "насъбере" повече, като се съчетае с проникването през ануса и докосването на стотиците нервни окончания там и игра с клитора, се получава уникален коктейл от удоволствие. Това пространство е дълбоко десетина сантиметра, но може да се разширява до, няма майтап, 40 сантиметра в диаметър настрани! Има наркопласьори, които натъпкват вътре едно кило кокаин! След първите десетина сантиметра червото "завива", за това никога не се ръга рязко навътре. Проникването трябва да е плавно, за да може тялото да се нагоди и ако е нужно да можеш да кажеш, че не искаш повече. Ако се вкара рязко по-дълъг предмет или член, може да се получат контузии, разкъсвани и дори смърт. Именно за това аналния секс изисква много по-добра комуникация, ниво на доверие и отговорност, отколкото вагиналния.

Никога не преминавайте от анален към вагинален секс, без да смените презерватива или измиете пениса, ако го правите на голо. Възможно е да пренесете във влагалището бактерии, които ще ти направят беля.

Автор: винаги ли трябва да се прави клизма?

ДТ: Не. Ако имаш редовна перисталтика, няма опасност да окаляш терена, пък и който иска анален секс, трябва да приеме, че там може и да се сблъска с нещо не особено еротично. Ако ти се ака, не му давай отзад :). Много момичета не си правят клизма, но се промиват с малко вода с дамски душ. Ако искаш да си правиш клизма и препоръчително да прочетеш по въпроса. Впрочем клизмата също може да е част от еротичната игра.

Приятно прекарване!

Дядо Торбалан

63.   Не, не е опасно за дебелото черво! Члена навлиза само няколко сантиметра в него. А, анусът има много силна мускулатура, аналният секс няма да навреди по никакъв начин на способностите ви да задържате. Също като вагиналните мускули (въпреки че има някои разлики в мускулната сттуктира), аналните също се отпускат и стягат. Един пенис не може да ви разшири дотолкова, че настъпи разкъсване или мускулите да загубят тонус. Щом ви е харесало, правете го! Аналният секс не е в разрез с морала. Ако ви доставя удоволствие - чудесно! И в получаването на удоволствие няма нищо грешно! Не живеем в средновековието и такива митове трябва да са отживели! В интернет може да намерите всякакви медицински!!! Медицински!!! Факти!!! , които изцяло развенчават митовете свързани с секса като цяло! Също така не живеем и във време, в което се смята, че получаването на сексуално удоволствие от жената е грешно! Радвайте се на сексуалността си!
(жена, 30г., практикуваща анален секс)

64.   Авторката, а ти за какво точно пусна темата си? Зададе въпрос още в заглавието, получи отговори, след което се почнаха обидите. Живеем в свободен свят и всеки е свободен да прави каквото му харесва стига да не нарушава законите, а нещо като на вас не ви харесва (авторката и още няколкото пригласящи и), не го правете. Този вид секс се практикува от милиони хора по цял свят, много жени изпитват истинско удоволствие от него (вкл. и моята жена), а вие не сте хората, които да отсъждате кое е правилно, кое не е и да раздавате квалификации. Така, че не виждам смисъл темата да се продължава, има написани достатъчно смислени отговори на зададените въпроси. Какво гласят разни градски легенди или тълкувания на Библията, Корана и други религиозни книги по темата не мисля, че е особено интересно за повечето четящи сайта.

65.   Не, не... Вие сте напълно изкукали, бъркала съм си с пръст, много сте злобни, честно... Донякъде и смешни. Приятелят ми понякога бърка с пръст, когато пожелая :) Не сме правили повече анален секс, някак не се решавам, но той винаги ме подкрепя и разбира, за разлика от някои нерези изказали се по темата :) Не прочетох един компетентен коментар, даже ме обиждате, че може да съм мъж, хахах, също и големи реклами си направихте)))
Авторката

66.   Темата е пресилено драматична. Момиче, ти решаваш какво ще правите в леглото. Това е и до себеуважение. Няма да позволяваш да се отнасят с теб като с изтривалка. Аз съм си извоювала такава позиция във връзката. Правя това което аз искам и когато го искам, било то френска, анален, ... Мъжът се съобразява с жената, не обратното.

68.   Много благодарности на авторката! Нейната тема ми помогна. От лятото се виждам с едно момиче и дори вече живее при мен. Вчера внимателно прочетох темата на авторката и снощи предложих на гаджето ми да опитаме анален секс, ако иска. До сега не сме говорили по този въпрос. Няма да ви занимавам с подробности какво стана. Ще ви кажа какво се случи тази сутрин, което не се е случвало. Като се събуди, тя ме целуна и каза "снощи ми хареса". А преди малко ми прати усмихната емотиконка, последвано от "палавник".
За финал, отново благодаря на авторката, че ми помогна!

69.   Наистина супер много се бях изплашила, чувствах си това място разширено поне един месец, ако щете вярвайте, надболяваше ме, беше ми много странно като седнех, сякаш не беше моето дупе, изпаднах в депресия, повръщах, бях тотално срината, мислех само за това, имах чувството че ще полудея и се чудя как на повечето жени не им пука и постоянно го правят там, че даже както казват им харесва. Страх ме е, че ако го направя пак ще се почувствам така, и затова мисля, че няма да се реша да го правя, дори и да носи някакво си там удоволствие, мисълта, че там ми е дебелото черво и това място си има друго предназначение ме спира, отвращавам се, наистина се чудя как толкова аналния секс се харесва и най-вече приема като нещо нормално...
Авторката

70.   68, Знаеш ли колко ме интересува, ти и още куп извратеняци изказали се по моята тема, слабо ме вълнува, че приятелката ти дава да я пориш отзад... след време като се посира ще си е само неин проблема. За какво ми благодариш, за да се изгавриш ли? Май в този сайт повечето само това можете, сега се ебете на воля и не ви пука, обаче след време, особено жените ще съжалявате, нека, давайте, правете се, че нищо няма, то не става веднага, но последици има. Това място определено НЕ е за секс, обаче понеже повечето имате също и гейски наклонности, съжалявам, аз вина нямам... така че, дреме ми на... кой кого, къде ебе, проблема си е ваш. Благодаря на всички, които са ме подкрепили, анален секс реших, че не искам да правя, чао.
Авторката

71.   до 68 - Анален секс ли правихте ? Сега и харесва, ала утре може да стане редовен клиент на аптеките за старчески памперси.
Бог, Природата е помислила къде е мястото на жената където мъжът го прави. Всичко друго е извращение а последствията ги плаща жената.

72.   И ми е много интересно, защо не ми се публикуват коментарите, вместо това се публикуват коментари като на 68, които нямат Нищо общо с моята тема! Могат ли модераторите да ми обяснят? Значи гавраджиите веднага ги слагате, още едно доказателство, че сайта явно е пропаднал или най-малкото само пропаднали пишат в повечето случаи, наистина съм възмутена!!!
Авторката

73.   Ако е от време на време, какво толкова! То е кеф!
ж 43

75.   н. 72 защо разпространяваш откровени лъжи? Защо никоя от вас тук и в другите теми не показа никаква (дори и в не съвсем сериозен сайт) публикация за вредата от аналния секс? Сексологията е сериозна наука и има много и най- различни разработки в тази област. Защо не се изкара нито една такава, че този вид секс води до изпускане?
Май когато ви задам тези въпроси, тогава мълчите като "изпуснали се" ?

77.   Ами хайде ти ни дай линк към такава сериозна публикация. Май само вдигаш пушилка. Убедена съм, че си чела нещо във фризьорския салон, докато чакаш. На това ли казваш сериозна публикация!? Аз съм чела сигурно двойно повече "сериозни" статии, твърдящи обратното. Че ако се практикува умерено, аналния секс не е вреден. Дори е полезен, защото спомага кръвообращението в аналната област. На кое да вярвам? Аз го правя малко повече от 20 години и не усещам никакви негативни последици. Не мислиш ли, че този период не е малък все пак?
Хайде, прати ни сериозна публикация, с имена на лекари, не на жълти журналисти.

80.   Всичко е в главата! И съпругата ми отначало и хареса много, но после нещо се издъних и я заболя, и от тогава спря да ми дава. След 4-5 години пак опитахме, като отначало положи доста усилия да превъзмогне спомена за тази болка. Сега вече е имало случай по 4-5 пъти подред да си го вкарва сама в дупето. Даже някой път и казвам - този път отпред:)Разбирам кога е готова само по дупето- отпусне ли го и влязат ли ми пръстите вътре, значи вече може да поеме всичко. А оргазмите и са много по-яки, когато съм отзад. Даже когато е в цикъл сама си слага тампон отпред, а аз я пълня отзад.

81.   До н 76
Тази лелка или баба е във всяка тема за анален Секс.... пише еди и същи глупости всеки път.... не и обръщай внимание.... сигурно има някакъв комплекс от по ранни години.... ако беше попаднала на истински като мъжа ми за да вкуси истинската наслада от аналният секс нямаше да е на този хал.

82.   81, Нито съм лелка, нито съм баба, нито лъжа. Номер 80, има нещо вярно, че всичко е в главата, но все пак това място не е предназначено за секс, поне така мисля. Може и да има ползи, кой знае, някъде пише, че е полезно, другаде вредно, така че мнения много, гледни точки също, аз лично се изплаших и ми стана гадно. С една дума, никой не е сигурен, какво може да се случи след време и дали на всеки се случва, ще призная че обичам и желая приятеля си, но ме е страх, пък ако щете обиждайте.
Авторката

84.   Аз съм се мсяла от сърце! Бяхме само женска компания и едната каза, че снощи изкарала супер, правила анален секс. И едно момиче, изстинска селянка, се изцепи, че по техния край, когато жената мине 38-40 години, било хубаво да я "онождат и отзад". Щяхме да припаднем от смях!

85.   Тя и вагината не е предназначена за секс извън овулация, с презерватив, хапчета или друга форма на контрацепция, но това не ти е проблем :D

Дядо Торбалан

86.   Предполагам, че авторката има право. Като прочетох темата на колежката ми, тя само изпъшка - какво да ти кажа за отзад миличка, веднъж боли, после цял живот сърби. Аз съм по-предпазлива в оценките и практикуването. Макар, че срам, не срам, ще кажа, че за мен отзад кефа наистина е много як. (ж34)

87.   Номер 81 права си, че тази история е на авторката баба, която много теми за аналния сек е писала. Уверявам ви, че няма в секса нещо, което тя да не го е пробвала стотици пъти през живота си, но сега тук се представя за много порядъчна. Тя е писала, че дори е търсила разширители за ануса за да пробва по-дебели пениси в дупето си. И забележете, че тя винаги се представя като младо момиче, като ученичка, като студентка, като много сладка, като сочна и все от този род суперлативи, а в действителност тя е най-покварената сексуално и морално. Прочетете ѝ историята: "Бях ли сексуално насилена" пак в "Секс и интимност" и прочетете коментар Н. 63 как той я разконспирира, как тя сама си коментира историята от името на мъж и на жена. Тази баба психически е отдавна банкротирала. Модератори, моля публикувайте ми този коментар към бабата.

88.   Бяхме женсска компания. Една позната, вече доста пияна, се похвали, че е много порочна: пиела, пушела и харесвала секса отзад.

89.   Моят първи път отзад стана по желание на момичето. Според нея съм имал много изразена главичка на пениса, и ми показа с пръсти как иска да влиза и излиза от дупето и. Изглеждаше много невинна, а се оказа доста опитна в леглото.
м44

91.   Аз разбирам авторката, но не споделям позицията и. Имам дългогодишен приятел, с който не правим често анален секс. Не е често, но с него този секс ми харесва, за разлика от предишните ми гаджета. Просто изпитвам удоволствие с този мъж. Това е.
(ж 27)

94.   Мен ме боли. Жена с доста опит съм, нямам никакви предразсъдъци, но просто ме боли. Сигурно е въпрос на анатомия. Мъжът ми е перфектен, много внимателен любовник, но успява да ме отпусне достатъчно за анален секс само в редки случаи. Ако усети, че изпитвам дискомфорт, моментално сменя позата. Но на него също не му е идея фикс, намираме си десетки други начини да си доставяме удоволствие. Добрият любовник НЕ получава удоволствие, ако и партньорът му не получава такова. В случаите, в които правим анален секс, обикновено преди това сме минали цялата Кама Сутра, аз съм свършила три пъти, изпила съм две чаши вино, напълно отпусната съм и това е завършекът. Не ми е неприятно, но никога не съм получавала оргазъм по този начин.

96.   И аз не споделям драматизма на авторката. Преброих, преди брака съм спал с 14 жени, с 6 от тях съм правил и анален секс. С нито една насила или с ултиматум. Да не говорим, че никоя от 6-те не каза, че не и харесва. Дори обратното, казвали са, че им харесва и сме го правили многократно.
За това не разбирам от какво толкова е възмутена авторката.
(мъж 46 г. )

97.   Аз пък, имам въпрос. С моя приятел си говорим от известно време за анален секс. Аз съм правила инцидентно такъв преди много време, с партньор, който не беше много опитен и нямам хубави сппмени. Но искам да пробвам пак, а и настоящият ми партньор много се възбужда по темата дупе. Но става така, че вече няколко пъти аз се подготвям за това, а дойде ли време, той се отказва. Преди това сме били на задна, ясно е накъде отиват нещата, той ми е говорил същия ден как иска дупето ми най-сетне, аз съм физически подготвена и психически настроена, че така ще стане... Започваме уж и той не прави нищо. Не сме говорили по темата, защото има вероятност да го засегна, усещам, че иска дс се покаже като добър любовник. Въпросът ми е, след като толкова искаме, а и на него му е фикс идея, какво би го накарало да се откаже? Малко ми е тъпо, не че държа тооолкова на това, но съм положила усилия, настроила съм се за пореден път и... нищо.

98.   Не знам дали е опасен. Преди няколко дни правих анален секс. Да ме извинява авторката, но на мен ми беше хубаво. Ж31 г.

51-83 от 83