Споделена история от Секс и интимност

Силно желание за нещо ново.
Здравейте. Момиче на 23год. съм, имам сериозен приятел от 6 години, той ми е първия и единствения. Правя секс с него по задължение, а не по желание. Секса винаги е скучен и отегчаващ. Не си правим взаимно френска любов, ами директно започваме половия акт, който обикновенно трае 10мин. Неме задоволява сексуално, дори смея да твърдя, че не знам какво е удоволствие от секс.
Изпитвам желание да бъда с друг мъж, с по голям пенис за да разбера какво е наистина удоволствие, но в същото време не искам да нараня моя приятел. Постоянно мисля за едно момче и искам да спя с него, много ме възбужда, но не знам какво да направя. Ако го направя, дали моя приятел ще разбере
Искам луд и див секс за една вечер, искам да разбера какво е страстен секс, а в същото време се страхувам.
Дали проблема е в мен или в него, понеже члена му не е много голям.?

Коментари

1.   Според мен се разделете , аз също имах 7 годишна връзка с асексуална жена. Секса за мен никога не беше напълно задоволителен. Тя не изпитваше удоволствие от него , и нямаше нужда. Разделихме се , тя плака , искаше да се самоубива. Но в крайна сметка , аз намерих жена , с която се чувствам така както винаги съм си мечтал, тя си е намерила половинка , ние имаме дете , тя също. Между другото и аз не съм особенно надарен , около 14-15см ми е, но половинката ми винаги ми е казвала , че секса е супер. Свършва си редовно , клиторно и вагинално, от скоро и анален секс правим даже и от него изпита оргазъм. Аз лично не държа да ми прави френска , но аз на нея обожавам да и правя. Съвета ми е , първо се разделете. Кажи му , че не изпитваш това , което си изпитвала в начото. Не му казвай , че не си задоволена от секса , това много ще го нарани, нещо като благородна лъжа, само защото не каза , че се е държал лошо с теб.

2.   Не, недей! Не се превръщай в поредната курва! Ще съжаляваш

3.   Опитай, пробвай, сега ти е времето да се наживееш, насладиш и налудуваш а не когато се омъжиш и имаш семейство и деца. Ако потискаш това твое желание проблема само ще се задълбочава. Секса е много важен за самочувствието на един човек. Затова не си причинявай травми самата на себе си. Опитай с различни мъже, така си увеличаваш шанса па намериш подходящия за теб. Никъде не е казано че първия трябва да ти е единствен и че какъвто ти се е случил трябва да го търпиш. А и това че му е малък е утежняващо обстоятелство. Кой каквото иска да ти разправя но размера има значение. Опитай и сама ще се убедиш. Успех и късмет.

4.   Завалииката, оправи си проблемите сега, че после ще страдаш доста от твоята собствена неориентираност да вземеш някакво решение в живота си

5.   Оффф, поредната незадоволена кифла, купи си вибратор, да е голям и виж какво е

6.   Няма проблем нито в него, нито в теб. Има обаче желание от твоя страна да грабиш от живота с пълни шепи, а човекът до теб не може да ти отговори на желанията, което не го прави неможещ ;)

Не наранявай човека, не си цапай съвестта (ако я има), ами се раздели с него и прави каквото, както, където и с който си пожелаеш. Сигурен съм, че ще си щастлива така ;)

7.   Не е до размера, миличка, а до уменията на твоя приятел. Аз съм била с момче с 18 см пенис и не получих оргазъм, а момчето беше секси, но не знаеше какво точно да прави. Приятелят ми с който съм сега е с 15 см пенис, като го видях ми беше смешно колко му е малък, но като правим секс ми дава страхотни оргазми, направо полудявам, така че си е до човека, не до размера.

8.   Много интересно как имаш нужда от нещо, което не си опитвала все едно аз мъж на 25г. да имам НУЖДА от това да бъда с черна жена. Спрете порното хора вредно е и ви изкривява психиката.

Много ми е интересно какво ви облъчва така че да мислите курвенски. Как една не каза, че мисли как има нужда от личностно развитие, защо превръщате секса в приоритет номер едно във връзката.. никой не го нарича любов вече всеки го мисли за ебане и това е проблема. Една връзка символизира едно цяло, а в днешно време едната половина гледа единствено какво консумира от другата така не се постига единство само това ще ви кажа на теб и всички жени с такива помисли!

9.   Първо си дай сметка, дали искаш да си с приятеля си или сте заедно по навик. Ако е второто, разделяйте се по живо по здраво.
Ако имаш чувства към него, опитай да поговорите. Кажи му какво искаш, бъди инициатор, не го питай, а му го налапай. После му седни на лицето, за да ти върне "услугата". Ако това му помогне да преодолее сухарщината си - добре, ако ли не, връзка на млади хора без добър секс я пиши бегала.
Дали ще ти е по-хубаво с по-голям, няма как да ти кажем, има само един начин да разбереш.

Дядо Торбалан

10.   Бях написал няколко реда повече, но прецених че не си струва.
Прост съвет, чети книги. Дали за да откриеш как да се разделиш без да лъжеш приятеля си или за това как да останеш с него и пак да ти е интересен, а и ти на него.

11.   Годподи , Боже!!!! Проблемът не е размера на пакета на приятеля ти, а в размера на мозъка ти. Пълна 0!! Ужас, ужас....остави момчето.

12.   Проблема, не е в размера. Проблема е и в двама Ви.

Първо научи го малко да те уважава и да се постарае за това, което получава от теб.

Второ научи какво искаш да си с него или не след като оправите първото, защото ако си с човек, който иска само дупката, а не уважава човека на която е доста грубо от негова страна. Ако не искаш да си с него и искаш да си друг трябва да си честна с него и себе си в това отношение преди да скочиш на друг чеп.

13.   Първите три коментара съм сигурна, че са мъжки. Аио тук някой мъж се бешв оплакал от уменията на гаджето си в леглото дали щяхте да коментирате по същия начин? Номер три, писал си да си купи вибратор. Ами ще те иззненадам, но удоволствието не е само в размера, а и в човека отсреща. Явно нейния приятел не е добър в леглото и тя го усещя, но няма как да е сигурна, защото няма база за сравнение. По тая логика ако някоя жена не става вие си вземате секс кукла или просто й кръшвате, ей така само да питам?
Сега мила, да ти кажа как беше при мен. Точно както и при теб първия ми не го биваше, нито втория, нито всеки следващ преди сегашния ми приятел. И сред тях повярвай ми имаше такива с много внушителни пениси и все пак аз така и не получавах удоволствие и вечв даже бях свикнала. Раздавах се да им е хубаво на тях, а за себе си бях приела, че просто явно не мога да свършвам. Сега обаче е съвсем друго и то не е от раЗмера, а от самия човек!

15.   Хайде стига с тия фейк теми вече, омазахте се.
Модераторчетата, вземете се и вие в ръце:
Това е, може би, единствения форум в света, в който абсолютно всяка тема и всеки отговор трябва да преминат през модераторско одобрение, да не би да има престъпмисъл, и въпреки това вече всяка втора тема е фейк.
И е крайно време да има някакви зачатъци на потребителски имена, защото 5-има шизофреници си пишат сами и сами си отговарят.

16.   Ако държиш на човека до себе си и искаш връзката ви да просъществува, поговори с него за проблема и се постарайте да промените нещата.
Ако не, остави го и тогава си лягай с когото си искаш.
Само недей да въртиш курвенски номера. Не е това начинът.

17.   Номер 13 е само да вметна явно типичният женски представител, видимо във всяка тема поддържащ правото на жената да спи със стотици, без дори да имаш правото като мъж да се възмутиш. А редовния отговор, "ами ако беше мъж как щяхте да реагирате", "вие как спите с много". Очевидно е какви са подобни жени, дори анонимно успяват да ти станат антипатични. Аз съм против двойния стандарт, но много "леки" жени започнаха да оправдават лекотата си често на безпочвени обвинения за двоен аршин.

18.   От авторката.
Темата не е fake първо и второ моля спрете с нападките.
Аз съм била и все още съм честна с моя приятел, обичам го, но секса си е секс все пак. Не съм спала с 10 момчета за да ме наричате курва. Искам да опитам нещо различно и ново за мен. Аз съм на 23 години и съм била само с един мъж, а и съм сигурна, че и той изпитва желание да пробва с друга.
Мислихме варианти да разнообразим секса със тройка, първо с мъж, след това с жена, но се отказахме. Дали пък наистина да не опитаме? Това не се брои за изневяра

19.   17, само да попитам къде видя "жената да спи със СТОТИЦИ"!!!
То бива преувеличение, ама си смешен вече!
И кой е двойният аршин, с който се оправдават жените? !? !!!

20.   Пълен идиот да си. Ще разбереш , че това е измислена история с цел да събира интересни мнения. И може би с цел да убива самочувствието на някой с малки (нормални) пениси. Не искам да обиждам по никакъв начин този форум, защото е добро място да си излееш душата за какво ли не , тъй като никой не те познава , и да споделиш. Но много хора започват да злоупотребяват със това ! Моля модераторите , да измислят вариант за ограничение на темите от даден адрес или ID, или да отворят регистрация за потребители .

21.   Я не ги слушай тези комплексари.. пробвай нещо ново... страстно... С ГОЛЯМ Пенис.... Пробвай и тройка и с мъж и с жена... Пробвай анален Секс.... Абе времето минава бързо но недей да го правиш с познат... никога.

22.   Жена на 30 години съм, спала съм с 40 и няколко мъже. Проблемът е в гаджето ти. С малък пенис сексът никога не може да е невероятен. Освен това гаджето ти няма и опит и не знае как да те задоволи, скучен човек е освен всичко друго. Аз започна да правя секс късно, на 19 години. Понеже нямах база за сравнение, не можех да осъзная, че сексът с него не ми харесва, а всъщност никога не бях свършвала с него. Една сладка грешка, изневяра с топ женкар, ме накара да видя, че сексът е уникално нещо. Но ако е с правилния човек. Освен че му беше много по-голям, той си е истински Дон Жуан. Правихме романтичен секс, усетил е, че това ме влече. Но той имаше доста опит, а твоят приятел явно не може и малко дори да компенсира за малкия си размер....

23.   От жена
Повярвай ми размера няма никакво значение, важно е да има химия и мъжа да знае какво прави. Най-важно е първо да те възбуди. Аз те съветвам да опиташ с друг. Ако искаш да запазиш връзката си го направи дискретно. Съмнявам се, че след толкова време ще го напуснеш поне опитай нещо ново.Явно много го искаш след като си набелязала мъж. Никой не може да те вини. Ти не си лека жена. Мъжете постоянно изневеряват, а и жените все по- често. Та ти си толкова млада боже живей.

24.   Авторке, въобще не обръщаѝ внимание на нападките. Разни хора, разни идеали. Не живееш за тях, а за себе си. Когато нещо в една връзка не те удовлетворява, просто късаш и продължаваш нататък. А дали ще бъдеш удовлетворена зависи и от теб. Няма неудобни теми между най-близки хора, инициираѝ разговор за това, което искаш и което липсва. Нещата може би са поправими, има сексолози и пр. Малко алкохол обикновено забавя еякулацията, например. Опитай се да промениш рутината и скуката в секса, да бъдеш с друг винаги можеш. Но нищо не ти гарантира какъв ще бъде той. А човек оценява какво е имал едва тогава, когато го загуби.

25.   Номер 22, ти чак след 40 мъже ли разбра какво е реален секс. Значи всички 40 мъже бяха с малки пениси. Още ли си с този Дон Жуан с големия пенис или вече сте разделени с него. Ако сте се разделили вече как е новия ти любовник. И той ли е с голям пенис. Ти сигурно вече си голям експерт, след 40 бройки, как да избираш мъжете по пенисите им. Караш ли ги първо да си покажат пениса преди да имате каквато и да е интимност. Питам защото не много отдавна и мен една хубосница ме помоли първо да ми види пениса, а той не е толкова голям като на твоя Дон Жуан.

26.   Размерът няма значение, но с лош любовник не се живее. От личен опит ти казвам. Разделете се.

27.   От авторката до номер 20. Ако искаш да ти дам контакти за да се свържеш с мен и да разбереш дали историята е fake или не.
Търся мнения и съвети по въпроса, без нарадки както казах вече. Аз нямам вина, това са просто чувства, които искам да изпитам. И относно размера на моя приятел си е нормален, но мен самия той вече не ме възбужда, някак си ми е омръзнал, няма страст, но го обичам.

28.   Трябва добре да си помислиш какво искаш за напред от тази връзка. Или да се разберете помежду си да се виждате за сеск с други хора. Защото щом сега толкова те "сърби" за напред незнам... по добре докато си млада да се начешеш, че после става страшно. Жените най много ги тресе в тинейджарските години и после като ударят 30-35 а тръгнат ли на тия години по любовници и насам натам спиране няма.

29.   до номер 22 - По всичко личи че не си губиш времето, на 19 си започнала да правиш секс а сега си на 30 години и имаш актив от 40 и няколко мъже. Кога и как ги навъртя? Това прави средно аритметично по 4 любовника на година, тоест сменяла си ги през три месеца и то нон стоп, не е повод за гордост, горкия ти мъж който те вземе такава, с четири футболни отбора зад гърбът ти. Дано поне използваш презервативи за да не ръсиш зарази натам насам.
Ако имаш дъщеря в същия дух ли ще я възпиташ?

31.   "Не си правим взаимно френска любов, ами директно започваме половия акт, който обикновено трае 10мин. " - това е проблема. Явно нямате необходимата фантазия и техника. С две думи - и двамата не сте особено активни и еротично настроени. За да промениш нещата, просто пуснете порно филмче от по-нежните и го дублирайте. Прилъстявай го на необичайни места, организирайте си различни сценки. Гледайте заедно еротични филми, не порно филми, а еротични. То качественият секс не е за мързеливите.

32.   От авторката.
Имам огромно желание да бъда с мъж, който знае какво точно прави. Да бъде груб с мен и да задоволи нуждите ми ХА-ХА.
Искам да бъда мръсница с него и да му правя хубави неща, а и той на мен. Нямам си на идея какво изпитват жените там долу, когато някой мъж го прави...
Нямам никакво желание да правя това на моя приятел, защото не ме възбужда, и като го правим е по задължение, не желание.
Харесва ми много идеята да бъда с 2ма мъже и това много ме възбужда, но моя приятел е категоричен, че това няма как да стане. Но може би това ще спаси връзката ни, нищо не пречи и след това да опитаме със жена.

33.   От авторката.
Дори се рег. в сайт за запознанства, но някак си изпитвам страх да спя с непознат, поради това че не знам дали е болен от нещо или не. А ако го направя с познат, не съл сигурна дали това ще си остане тайна.

34.   Авторке, от всичко, което пишеш, разбирам едно - връзката ти с твоя приятел е на финала си, изчерпана е и няма смисъл да съществува. Остава само официално да и сложите точка. Щом желаеш секс с друг, че даже и тройки и пр., пък вече и го търсиш в саѝт, сегашния си приятел не го обичаш, макар да пишеш така. Секс без връзка може да има, но стабилна връзка без хубав секс не. Когато си тръгнала с твоя приятел си била достатъчно зряла само физически, без база за сравнение, а сега си вече жена и напълно осъзнаваш дефицита във връзката ви. Реши ли единия от партньорите да се нае*е с друг, неминуемо го прави и това е краят на връзката. Само бъди достатъчно честен и достоен човек и ПРЕДИ това сложи краѝ на историята с приятеля си. Така няма да го обидиш и нараниш толкова, колкото ако го лъжеш и спиш с друг. За 6 те години, в които сте били заедно му дължиш поне това. А и на себе си, ако си достоен човек, а не просто поредната недоклатена... (не искам да пиша грозен епитет).