Споделена история от Секс и интимност

Защо се епилира отдолу преди банкет?
Жена ми заминава с колегите си от фирмата на професионален празник с едно преспиване, но преди това гладко си епилира интимната зона. Знам, че е нормално и повечето жени днес го правят, но защо точно преди заминаването? Разбира се, тя не ходи рунтава, поддържа добре оформена прическа с ниска до средна дължина по пубиса - и на двамата така ни харесва. Само отвреме-наяреме маха цялото окосмяване за разнообразие.
Понеже и друг път се е случвало точно преди такива мероприятия да се оголи напълно, я избъзиках да не си я прави "като за пред хората" и да има едно наум, че може да се наложи да я покаже на някого. Отвърна снизходително, че всички жени така правели, за да се чувствали уверени в себе си.
Уточнявам, че на събитието ще присъстват няколкостотин човека от цялата страна, но басейн и СПА процедури няма да има, та да си обясняваме, че не иска косъмчета да се показват през банския.
Как мислите - оставят ли си вратичка жените и моята конкретно за някое приключение.

Коментари

1-50 от 61

1.   Винаги се оставят вратички брато,и при жените и при мъжете е така.
Ще хапнат,ще пийнат ,ще потанцува с колега ,ще продължат с алкохола ииии.....айде в хотелската стая...и какво ще си каже тя на пияна глава? Ами само едно -добре,че я обръснах ,та ...вяра на никому

2.   Надява се да я огрее с някой колега. Иначе всеки друг ден би могла да го направи. Като погълне достатъчно алкохол, гаранция ще се метне на някой. То по тия банкети общо взето това става, много малко са хората, дето си лягат сами. Просто явно отдавна ти слага рога.

3.   Може да са в общи стаи или да има спа. и аз се обезкосмявам преди пътувания с колеги без задни мисли.

5.   Ще имаш няколко баджанака... ще ти никнат рога... ще ти посочат с пръст.... може и чуждо бебе да имаш... какво толкова..
Нали искаш да си демократичен и да пусниш жената с бръсната путка....
Вахти мъжете по това време?

6.   Може пък да й излезе късмета, знае ли човек!? Няма да се излага, нали е с колеги? Утре ще се разчуе, че не се поддържа, това е позор за службата!?

7.   Мисля, че се епилира, защото очаква да прави секс. Повечето използват банкетите точно за това. Жена съм и не ми дреме колко са ми космати краката когато мъжът ми не е наблизо, не съм с пола или не съм с бански (другото го махам с лазер) и мога да ти кажа, че когато бях необвързана, се епилирах гладко цялата преди банкети, ако изпадне нещо, да съм подготвена. Ти си прави изводите.

9.   По тези банкети става содом и Гомор. И аз работя в такава фирма, над 100 човека, половината са жени, омъжени. Е почти всички, като отидат на тийм билдинг с нощувка от изрядните съпруги, стават мега разпоретини. 5 съм минал. Имай едно наум, провери я после за охлузвания и зачервявания долу. То си личи.

10.   Единствения вариант, за който аз се сещам в който да не ти изневерява е ако е в стая с други жени и я е срам да я видят по бельо с косми. Ако не, според мен има някого на когото е хвърлила око.

11.   СПА процедури ще има в СПАлнята, може и басейн да се образува. Ти на нейно място не би си оставил никакви вратички за авантюрка, нали? Сигурно ще дръпнеш тежките порти и ще спуснеш кепенците на верността си. Нали така скъпи?

13.   Я ще се плющи мъжката с някой, я само и се иска. Не е много сигурно.

14.   От женска гледна точка, обикновено това се прави по 2 причини:
Когато ще си ляга с някого и се срамува да не би да й се "присмее" за това, че е окосмена там долу, а не гладка като охлюв
Или
Чисто и просто за нейно удобство. Да не боцка, да не сърби, да не се изпотява ако ще Е горещо в залата
Нека се надяваме, че е 2рият вариант

15.   Права е! Гладкия Триъгълник дава невероятно чувство за себеутвърждаване и е естетичен, при всякакви, дори непредвидени, обстоятелства. Няколко жени са ми споделяли.

16.   Няма как да се каже, дали е за нещо или просто е решила сега да ги махне, то като порастнат малко и дразнят и може за това да ги маха.

17.   Ами може? Защо не? Тя да не е твоя собственост?

18.   Олей майко! Колежките няма да я оглеждат отдолу със сигурност, явно разчита и се надява на нещо, или просто за всеки случай да не се излага пред колегите ако нещо се развихрят нещата :)
Честито....

19.   Да. Заради това е. Съжалявам, но не е нормалво. Явно има някой

20.   Съжалявам, че ще ти го кажа, но тя ти изневерява. Знам, че и ти го знаеш, щом си пуснал темата тук, защо не ходиш на банкета с нея? :)

21.   Ми и аз преди всякакво събитие се обезкосмявам напълно. Кара ме да се чувствам добре в кожата си и хич не ми хрумва, че е "за пред хората".

23.   Тоя па пуснал жена си на банкет с преспиване.... ти от вчера ли си бе брат?

25.   Разбира се, че се епилирала за да ти изневери , такива банкети са ясни.
Само не те разбирам за какво споделяш , щом си наясно какво ще се случи това ще си е оргия, щом се е подготвила по този начин.
И тя не те уважава като мъж, щом го прави по този показен начин.

Скорпион

27.   Помня преди години в университета, отидох на един купон без да се избръсна гладко, понеже не планирах нещо да се случва. Един ден небръснене не е кой знае какво, на за една жена и това е може да е причина за дискомфорт. Е, почнахме да се понатискаме с един. Истината е, че и без това нямаше да му пусна, но при мисълта, че долу не всичко е отлично, съвсем нямаше шанс.

Жена ти може да се подготвя в случай, че й се отвори възможност, а може и вече да има нещо уредено. Но все пак вариант е и просто да иска да й е комфортно, на жените не ни харесва да се чувстваме неподдържани, дори на места, които няма кой да види. Честно казано обаче, тая история ми се струва измислена. Не че, няма такива ситуации, ама пък на толко заблуден да се прави някой мъж, чак е тъпо.

28.   Номер 18, много наивно изказване от твоя страна.
Колежки, останали по акъл в гимназията, каквито има във всеки голям колектив, ще я гледат от-до и ще коментират всичко, че и клюки ще пускат.

29.   Не виждам какво да направиш, освен с усмивка да й да подариш един пакет презервативи! Няма да се развеждате заради един тим билдинг, я!

30.   Това, което ми прави впечатление, когато чета подобни истории, свързани с интимния живот на хората е, че явно много често партньорите в една връзка не се познават достатъчно. Затова се и публикуват подобни истории...
Каквото и да ти напишат тук, все ще става въпрос за гадаене, защото ние няма как да знаем какви са отношенията между вас, и какво би могло да предизвика това нейно поведение.
Коментарите на някои от жените писали тук, също няма как да са меродавни, защото при всеки човек ценностите и морала са различни. Може би те ще се епилират, за да изневерят на партньора си, но твоята жена го прави от чисто естетически подбуди. Няма две еднакви жени, така че мотивите могат да бъдат всякакви. На мен ми се струва най-логично да го прави, заради по-добрата естетика и комфорт, в случай, че се наложи да се съблича пред нейни колежки. Щом ще приспиват, е много вероятно да спи в стая с други жени от колектива... Жените наистина са клюкарки, и ако забележат някакви наболи косъмчета в интимната зона, може да пуснат не особено приятен слух за хигиенните навици на твоята дама. Макар, че хигиената няма нищо общо с интимната прическа, но как да обясниш това на колежки, "останали по акъл в гимназията".

31.   Хора вие не сте добре, честно. Заради една обръсната "слива ", приписахте какви ли не изневери на жената, оргии и чудесии. А не ви ли хрумва, че във стая ще бъде с поне още една колежка, пред която ще се преоблича, ще ходи да се къпе и тн. Супер малоумно е да мислиш, че се бръсне само заради това, че евентуално ще я огрее. Ако на нея й се ходи по чуждо няма да чака цяла година, за да иде на банкет и да се изтряска със първия срещнат. Тя общува със тези хора целогодишно. Аз преди излизане, пътуване, гости, море, екскурзия.... без значение се епилирам гладко и не заради някой мъж, а заради самата себе си. По комфортно ми е, чуствам се по добре. По тази логика и педикюр не трябва да си прави, защото видиш ли ще се събува някъде. Това е доста ограничено мислене

33.   Кофти тръпка мен. Нямаш полезен ход. Щом е оскубала пилето, със сигурност не е за пред Господ. По тия партита с нощувка много жени се слагат на шефчетата. Има такава мания при дамите и копнеж, да се сложат със шефа. Но не се притеснявай, никой няма да я иска да си я вземе за вкъщи. А ти, вземи отиди н а риболов и церемониално си го избръсни на контра преди това, така че да забележи палавницата.

34.   Номер 23, просто е "уверен" като дядката торбалан.

35.   Сегашните жени са повечето кучки безсрамни, абе гледа те в очите и ти вика обичам те... а вечерта се чука.. я с комшията.... я с колегата... я с някой нов познат... а след това си прибира в къщи и като че ли нищо не е станало.... мамица им.

37.   Аз съм спал с колежка след банкет, и беше съвсем прясно епилирана.

38.   Като ви чета се отвращавам... саркастични ли сте или просто изказвате наблюдения, или одобрявате изневерите, не мога да преценя, но е отвратително. Не е нормално да се изневерява.

39.   Аз пък винаги преди такива командировки се почиствам навсякъде.
Не е свързано с разврат, но все пак не знам с кого ще бъда настанена, дали няма да се наложи събличане в стаята.
Женито го правил в повечето случаи за другите жени.

40.   Да бе, защото единствената причина една жена да се обезкосмява е, че тя мисли да си легне с мъж. Сигурно само затова се гримираме, правим си прически и обмисляме какво да облечем по 15 минути всяка сутрин.
Аз се обезкосмявам преди всякакви събития, командировки и почивки. Няма никакво значение дали съм обвързана/необвързана, дали отивам сама, или с придружител. Не съм изневерявала, не съм и обмисляла обезкосмяването си с подобни цели. Достатъчно съм суетна, че да го правя изцяло за себе си и да не ми дреме за мъжкото мнение. Предпочитам да се обезкосмя вкъщи, отколкото да си нося епилатор и да върша тази работа в хотел. Косъмчетата дразнят в даден момент, те спарват и не са приятни. Удачно е да се обезкосмиш преди пътуване, за да си спестиш едно неудобство и да се чувстваш по-добре в кожата си. Ако жена ти ти изневерява, спокойно, тя може да се обезкосми и в хотела, за да не е подозрителна пред теб, а може и изобщо да не се обезкосми и пак да спи с друг мъж. Не си вади прибързани изводи, космите не пречат на вашите мечове да пронижат змея.

41.   Не е задължително да ти изневерява. Може да си ги маха за пред жените в нейната стая.

42.   За своя скромен 25 годишен живот съм научил няколко неща.
Едно от тях е да не вярвам на жените на сляпо, дори на майка ми.
Винаги имам едно наум. Мен, ако питаш знаеш за какво става въпрос, обаче търсиш някакво успоконие с тая тема, че жена ти не се подготвя за секс. Жените са така устроени, че винаги търсят нешо по-добро.
По-добър секс, по-добре материално устроен мъж и това няма как да го промениш. Така че и на теб и на всички, които са ти го казали им е ясно, че се подготвя да прави секс с някой. Дали има с кой, или просто се надява е друг въпрос. Общо взето няма какво да направиш. Ще те излъже и това е. Почвай да се оглеждаш според мен и ти за колежки. И най-добре не я търси изобщо, докато е на тоя тийм билдинг, че ще я изнервиш и ще спре да ти вдига, а ти ще се филмираш още повече, дори и нищо да не е правила.
А така, като не я търсиш шанса да се сеща за теб е по-голям, докато е там.

43.   Сори приятел, но и аз ще натисна везната от другата ти страна. На нещо подобно не можах да се изплъзна на една дама. Нарочно даже не си бях взел презерватив. Щото го очаквах (че ще ме нападне), а не го исках. Е, след порядъчното количество алкохол, в малките часове на нощта - постигна своето. Въпреки алкохола, ми направи впечатление, че е прясно шлайфана. На другата сутрин я подпитах колко често го прави. Е, каза си, че се е обработила специално ... Не я разпитвах за реакция на мъжа й. Не вярвам да не се е усетил човека, но някои неща са над други в живота. И последния всеки го разбира и си го подрежда по своему. Тъпо е да се обсъжда и съди който и да е, за каквото и да е, при положение, че никой не е пострадал. В конкретния случай комичното е, че аз си падам по "натурални". Тя естествено не го е знаела ...

44.   Aми... за съжаление и аз съм на същото мнение като останалите... Ако редовно се епилираше и не понасяше да има там долу косми, дори когато не сте заедно, защото й пречат... да. Наистина е некомфортно, когато се потиш и тн... Но сам каза, че тя предпочита да оставя там нещо и само понякога маха всичко, което говори, че не й пречи и не изпитва физически неудобство. Махнала ги е... знаеш защо...

45.   За да може да си подсигури и сексуален банкет. Тия тим билдинги са си чист алкохолен и секс туризъм, няма какво да се лъжем. И аз не устоях - след танци, алкохол и мнооого готин колега, по който въздишаха всички, а той се насочи само и единствено към мен. Е, аз съм свободна, обаче той е женен. После се гледахме като котараци, не повторихме, нямаше никаква драма. Остана си една малка сладка тайна между нас.

46.   Както казваше едно порядъчно момиче от Сливен- тук сми дъ съ наидем и после дъ съ наибем. Та това са тиймбилдинг воаяжите. Защо се епилира, ами защото ще я предложи като на, , тепсия".
Трябва да е в целия си блясък и защото се надява да отнесе наред с всичко и някой език, а вековната растителност в повечето случай отблъсква мъжкия индивид. Има и друг вариант- да е в една стая с дългогодишната колежка с която отдавна си знаят не само кътните зъби. Кото цяло и в двата случая си втора цигулка, ако въобще бъдеш допуснат до оркестъра.
Е със здраве и не го мисли, вече нищо не зависи от теб.

47.   Отивай и ти "на по бира" някъде авторе. Дори и да не ти изневери, поне ти ще си си напраивл густото.

48.   ей, т'ва някои хора като си нямат проблеми, гледат да си създадат!
1. Дали ти изневерява жена ти зависи от взаимоотношенията ви и от характера й.Ако ти изневерява, повярвай ми, няма да чака 2 пъти годишно да има банкет, че тогава да легне с чуждо!
2. След като и на двамата ви е добре с интимната й прическа, тя с теб се чувства спокойна, обаче като отиде някъде не може от прашките й да се подават космърляци. Неудобно е, не защото с някой ще се ч*ка, а защото жените клюкарят, обсъждат и т.н.
Жените по-принцип повече обръщат внимание на детайлите и им правят впечатление такива работи.И да, те говорят...:)
А за тези , които ти споделиха как са се вихрили интимно на банкети, нека споделят и по принцип как си поддържат интимната зона и дали чакат само банкетите, че да забият нещо:). И това, че са се ощавили преди банкет с тази цел, не означава , че всички трябва да са като тях!
3. Желателно е да подбираш къде и какво пишеш, защото повечето коментари(вероятно от мъже) , ти внушават идеи, който могат да създадат проблеми в брака ти, а реално нещата да не са така.Никой от тук не може да ти каже.Обаче от прекалена ревност може да правиш за нищо скандали и да провокираш да ти изневери или да си развалите отношенията за глупости .

49.   Ама и вие... все изневери са ви в главата. Аз винаги се епилирам цялата преди командировка, без абсолютно никакви задни мисли и без да планирам басейн. Просто обичам, когато не съм си в къщи да няма нищо, което да ме смущава. Обичам да съм си измила косата точно преди да тръгна и да съм изрядна, за да не мисля поне за това. Това се нарича зона на комфорт и няма нищо общо с изневярата.
Не му пълнете главата с глупости.

50.   Едва ли някой тук иска на човека жена му да му изневерява. Но всички знаем ,че на банкет хората се отпускат, пийват си и дори и да не искат, може да се случи нещо. Даже може после да съжаляват, но все пак има алкохол, забавления, виждаш дадени хора в друга среда. Особено, ако са без половинките си, гаранция има флиртове , няма какво да се лъжем.
Аз съм жена и се почиствам поради две причини- мой комфорт най-вече, или ако мисля,че може да се случи нещо. Живяла съм с момичета като студентка и никога не съм ги заглеждала като са се събличали, все пак не е много приятно да се зяпа. Но жени всякакви, и може жената от суета и притеснение да го е направила.

51.   вероятно стават такива неща... Няма да забравя една добра съпруга която докато си го наместваше отзад казваше на мъжа си по телефона че го обича и той е всичко за нея...

52.   Ама жените мерак имат да си показват една на друга коя колко косми има по "сливата" ли? Не знаех за тая мода. Те сигурно и грим за другите жени си слагат - да не ги мислят за по-грозни от тях. Чак миенето на косата ми сравняват с "кастренето на сливата".
Аре стегнете се малко. Целия филм си е като мъж да си вземе презервативи на фирменото парти. То пак може да няма планове да ги ползва, ама е така да има за всеки случай ако стане нещо. Така и повечето жени може се оправдават с каквото си искат, ама специално за фирмен банкет с приспиване, който няма нищо общо и с море да кажеш за плаж или нещо от сорта, единствената причина да "окастрят сливата" специално преди това е или че са си планирали секса, или че не си вярват че няма да поддадат на някой по-определен колега/и като пийнат.

53.   Авторе банкета сигурно свърши вече, как се развиха нещата
, имаш ли още Съмнения?

54.   52, не става въпрос нещо тенденциозно да се показва.Когато се съблечеш по бельо, особено ако е по-изрязано , си личи(а в стаята може да спиш с колежка).
Вие сега нападате жената на автора, защото през другото време е по-окосмена.Ами ако подържа винаги голо мястото там, тогава какво щяхте да кажете?
Значи ли, че всеки който отива на банкет трябва да прави оргии там? Това си е до характер. Някои биха се възползвали от възможността, други-не. Но не може да се съди по това от интимната прическа.
Има жени, които си оставят някакво окосмение (примерно бразилска лентичка или добре оформен триъгълник) и се чу*кат като за световно.Има и жени, които са се епилирали изцяло и не правят нищо.Пак казвам , това си е до характер, а не до обекосмяване:)

55.   Каза, че не я е показваща на никого. Няма видими следи от употреба. И на вкус си е същата :)

56.   Епилацията изобщо не е нормално нещо. Но твоята ти изневерява при всички случай, след банкета се чука с някой, маниак на тема обезкосмяване. Лично аз предпочитам напълно натурална и окосмена жена.

57.   До 53. Дойде смени дрехи и пак замина на тиймбилдинг. Каза, че е ужасно но няма как, ще развали голото хоро, а пък те едни сръдливи колеги:)
Сега трябва да мине един период на дистанция, че може да се е сдобила с бацили, гъбки или буби:)
То на пиано се... свири яко, но всичко отминава само спомена остава. :)

58.   Много интересно - епилиране на интимни части, щото щели да спят с други жени в стаята? ! Вие голи ли ще се разхождате или? Не говорим за добре изглеждащ триъгълник, без разни стърчащи извън бельото косми, а за старателна епилация, която би била видяна само ако си без бельо...
Моето мнение е, че става дума за потенциална възможност за секс. И повечето дами, пишещи тук много добре го знаят.

ж

1-50 от 61