Споделена история от Секс и интимност

Интимност но как
Здравейте, ще бъда кратка.
Интересно ми е следното -имате си приятел да предположим, че сте над 25 год.
Заедно сте от няколко месеца и сте поканени у тях.
И има прегръдки, целувки и по някое време (искаш ли да правим секс)
Как бихте реагирали.
С думи ли си го искате или с действия?
От самото начало се опознаваме -имаме теми на разговор.
Само не искам да се заяждате?
Интересно ми е по какъв начин действате вие-главно към мъжете.
А нека и жените да споделят как стигате до интимност.

Коментари

1.   С действия естествено. Ако човека отсреща отвърне - зелена светлина.

2.   Защо се дърпаш? Сексът е важна част от една връзка. Хубаво е да се направи рано, за да знаете дали ще си паснете в леглото. Ако не си паснете, поне няма да си губите времето.

4.   Чакай сега да уточним... Имаш приятел и сте "заедно" от няколко месеца, кани те в тях на гости и има прегръдки и целувки...? !? Е то още от поканата за гости става ясно, че ще има секс и то много...

На 25 години с такива мисли... не знам, може пък аз вече да съм доста дърт и не ги разбирам нещата... С думи и без думи е ясно, че ще се стигне до секс - дали ще го предложиш или не, пак ще се случи!

М. 32г

5.   Когато става дума за интимност, повече разчитам на езика на тялото, отколкото на приказките. До секс стигам с действия. Ако партньорът няма желание, нормално е да го покаже или изкаже гласно- няма проблем, спираме докъдето сме стигнали и толкова. В повечето случаи няма смесени сигнали и драми, всичко е пределно ясно и се разбира веднага.
Ако връзката е дълга и сериозна, тогава вече се е случвало сексът да е предварително планиран, а желанието да е казано, вместо показано. Предполагам, че с времето хората се отпускат да бъдат максимално директни, с риск това да убие част от страстта, но все пак не става дума за постоянни договорки за интимност, а за единични случки.

6.   Ам... обикновено, когато се запознаваме с някого, за да общуваме насаме, да излизаме, то значи има физическо, ментално и емоционално привличане, поне при мен е така, няма как да отсъства едно от тях и да имам отношения с този човек, не бих споделяла времето си с някой, с когото нямаме тези три компонента, но има и хора, които обичат да се мотаят безцелно, и да ”убиват” време, така че... прецени твоя човек от кои е.

7.   "Само не искам да се заяждате? "
Това въпрос ли е?

8.   Искам да попитам авторката дали наистина се колебае и как би тя поискала да се получи ли не! Или ако не, дали пък иска просто да свърши с орален секс, ако наистина ѝ е хубаво приятеля да я задоволява по този начин! Чака гаджето ѝ да попита или всичко да става без някакви прости думи! Дърпа ли се когато той започне да прокарва пръсти под бельото или просто се отпуска с него!!! Това е хубаво да се знае

10.   БЛАГОДАРЯ ВИ☆ ОТ АВТОРКАТА;
Мислите ли че ако не му хареса от първия път ще се отдръпе от мен?
За пръв път ще ми е?

11.   Аз винаги подхождам по един и същи начин. Както казваш в началото може да има и прегръдки, целувки, но в крайна сметка и казвам " Искаш ли между нас да се случи непоправимото? " И ако тя е по-недосетлива и ме попита какво е това непоправимо, аз и го казвам в прав текст - да се натаковаме и в такъв смисъл че ако вече сме го направили точно това е непоправимото, вече не може да се оправи в тази посока като да не сме правили секс.
Обикновено в около 30% от случаите това работи, другите 70% се обиждат, даже някои от тях и мен обиждат с епитети от сорта на "простак", "кретен", но реално погледнато от 10 жени 3 да ти се навият да ти пуснат никак не е малко.
На времето съм ползвал и други намеци като "хайде да играем на море" или "кога ще разпързаляме шейната" но там процента на навитите е по-малък и затова използвам тази фраза.

М