Споделена история от Секс и интимност

Имам белег на пениса
Здравейте! Преди време ми бяха направили една интервенция за късо гемче, оттогава ми остана белег под формата на кръг. Притеснявам се какво биха казали момичетата като го видят, на 19 съм и съм девствен още поради тази причина.

Коментари

1.   Приятеля ми има по-голяма бенка на пениса и никак не ме дразни, даже си я гледам, така че споко не се притеснявай.

2.   Жена съм, вероятно изобщо не бих го забелязала, а и да го забележа, изобщо не би ми пукало. Стегни се и престани да се притесняваш за глупости.

3.   Какво толкова? Белегът ти не е токсичен, не е носител на зараза, не е опасен, не може да нарани някоя жена. Не се притеснявай за глупости, никоя нормална жена няма да те зареже заради един белег, бил той и на члена ти.

4.   1, от опит ти казвам, че е добре приятелят ти да се прегледа при дерматолог, защото тази бенка ако е над 5 мм може да е опасна и е по-добро да се вземат предварително мерки, преди да е станало късно. Не искам да те плаша, просто ти го казвам като съвет, пък вече вие си знаете.

5.   Като боднеш първата кажи дали си и преброил гънките на питката и дали са били симетрични. Не забравяй температурата и цвета. Бе пич никой нема да ти оглежда к-а в детайли. Не се притеснявай от глупости. Тва би било може би лошо, ако вземеш и идеш на изложба за х-ве. Гледай да си готин пич, а не дебил с белег в "мозъка".

7.   Белега си личи, това лято ще ходя на Слънчев бряг, не знам какво ще обяснявам на туристките... тегаво е

8.   Изобщо не би ме сбъркало, ама наистина изобщо. Напразно си се панирал. Никое нормално момиче не би направило проблем за това. :)

Ж, 21

9.   Са ти е тегаво за белега, утре ще ти е тегаво за някое косъмче, после за някоя друга глупост... Пак повтарям, вземи се стегни малко. Белега не е проблем, но шашкането ти е неприятно.

10.   съжалявам