Споделена история от Секс и интимност

Порно или друг мъж ме възбуждат повече
Здравейте, с приятеля си съм от шест години, нормално ли е да се възбуждам повече от други мъже или като гледам порно? Не съм си позволявала нищо с друг мъж, но самата мисъл... Ме кара ужасно да се срамувам от себе си. Има друг мъж който ми е приятно да ме сваля, да си говорим за различни неща и към него изпитвам ужасно влечение. Аз го режа от самото начало, но той не се отказва и напоследък почнах да се улавя какви мисли имам към него. Той сигурно не подозира, защото въпреки тези грешни мисли, които идват от главата ми, аз се държа като ледено същество и не мога да бъда себе си с него. Той знае, че няма да получи секс от мен, даже не си е и поискал. Но все седи около мен и някои неща които казва ме карат ужасно трудно да ми бъде, но съм решила да го избягвам. Защо той ме възбужда повече от мъжа ми? Защо си мисля някакви неща които бих правила с него, реално никога не бих му изневерила телесно, но мислено го правя. Нормално ли е това за жена? Искам да намеря причината. Лошото е, че знам че след години ще стане по-зле. Всички двойки ли минават през това? Не е възможно никой човек да не е бил ужасно привлечен от друг на даден етап. Искам да спра да бъда такава, искам да съм перфектната жена, която и през ум не и минава за такива помисли, но мозъкът ми си играе с мен. Благодаря и моля без обидни коментари. Както казах, не искам да изневерявам, мисълта че мисля такива неща ме кара да се срамувам от себе си.

Коментари

1.   Това, че мислиш за секс с други, но не и с него, е знак, че нещо не е наред. Това е само симптом, а истинската причина е някъде другаде в отношенията ви. Ако този проблем не се открие и не се реши, раздялата е въпрос на време.

3.   Каквото ти каза №1.

Братан.

4.   Нормално е да се възбуждаш от други мъже. Мъжът ти се възбужда и от други жени. Едно е да се възбуждаш от порно клипове а друго е да правиш секс с друг.

5.   4, да се възбуждаш е едно, да мислиш постоянно за конкретен мъж и едва да се стърпяваш да не му налетиш и това на фона, че не искаш собствения си мъж, е съвсем друго. Правиш ли разлика?

6.   Такава е човешката природа - никога не е задоволена от това което има...

7.   Просто му дай, каквото иска човека и ти вземи своето. Един път се живее. Едим ден ще ти се иска и ще си готова да го праеош, но вече няма да имаш желаещи! А този ден идва неочаквано бързо!

8.   Можем ли да си признаем, че с времето влечението изчезва,
ставаме си или приятели или просто съквартиранти, или не се понасяме.
Аз намерих решението. Не исках да се женя и да лъжа себе си, че жената, която обичам ще я желая винаги, знаех го предварително и това ме измъчваше, да лъжа себе си.
Човек , който мисли в дълга перспектива може би не търси любим, а партньор. Аз не го виждам така за себе си , затова минах опт една връзка на друга, вместо от брак на развод.
Искам да желая с чисто сърце и открита душа, когато спонтанно дойде момента отново да мога да го изживея.
Идеалната жена не е тази, която не изневерява с тяло, а тази, която иска да се развива като личност.
Решение няма, има избор.