Споделена история от Секс и интимност

Какви са тези "мъже"?
Какви са тези, които имат мъжки полов орган, уж мъже, ама само по пол, които постоянно обичат да говорят за себе си колко много се харесват, че и детайлно се описват колко много се харесват, имам много хубава коса, много..., и подобни, които аз не мога да разбера защо така говорят за себе си, имайки предвид, че аз не говоря за себе си, защото на мен ми е достатъчно, че се харесвам и дотам. Не харесвам самохвалството. И ще ми е интересно да разбера всичките гледни точки на всичките тук, защо мислите така, имате ли такива познати и какво ви е мнението за тези индивиди, хомосексуалисти ли са, бисексуалисти ли са, страшно самовлюбени ли са, какво по дяволите...

Наричам ги индивиди, имайки мъжки полов орган и дотам, защото просто аз не намирам за нещо нормално и мъжествено да се самохвалиш много колко много се харесваш... противно ми е... а на вас? И уточнете пола си, интересно ми е...

Коментари

1.   Това са новото поколение мъже, които доста от тях се "кипрят" - вежди, коси, гелове, дрешки. Аз ги наричам кифлички, защото са си такива. И аз не харесвам това, по някаква случайност приятеля ми изобщо не е такъв за което се радвам.

2.   М45
Самовлюбени са естествено. Незнам защо визираш само мъжете обаче. Пълно е и с жени във интернет които единственото което правят е да се снимат колко са красиви , мис Тигрова например.

3.   И аз съм забелязал, че масово и мъже, и жени имат някаква мания за величие. Просто комплекса им избива и си мислят, че така прикриват слабостите си, а то отстрани изглежда меко казано нелепо и грозно. Няма лошо да имаш самочувствие, но това е крайност и парадиране.

4.   Комлекси. Ако толкова бяха сигурни, че са толкова хубавки, свестни и морални, то нямаше да имат такава жестока нужда постоянно да го натрисат на останалите.

5.   А какви са тия "жени" в кавички, с женски полов оран, но тотални уличници, от които никога няма да стане майки? Половият орган драга, не те прави автоматично нещо... Модерните мъже и жени живеят в неестествена среда, и имат доста деформирано поведение. Какво толкоз те е учудило, каква е толкоз драмата, че си срещнала мъж нарцис? Да, по-типична женска черта е, но в днешното "унисекс" време е малко тъпо да искаш "равенство", но в същото време да изпадаш в паника когато другия пол се възползва. Не можеш да си либерален към себе си, пък консервативен към другите...

6.   Болна тема, направо не ми се коментира. Имам чувството, че съвсем скоро няма да останат истински мъже в България. Мъжката и женската роля тотално ще се разменят и всичко, в което сме вярвали и сме почитали досега, ще претърпи коренна промяна. Надявам се все пак да не стане така де, но както е тръгнало... Жена съм и за беля съм от тези жени, които никак не харесват такъв типаж мъже, просто ми приличат повече на жени. Казвам за беля, защото това си е абсолютна тенденция вече при мъжете. Не мога да си обясня и аз на какво се дължи. Идеалите ни съвсем се промениха. Вече не е идеал да си мъжкар, да можеш да се биеш, да черпиш. Мъжкар е да си с перчем, с оскубани вежди, изкъпан в парфюм, може и малко фон дьо тен евентуално. Нямам думи. Изкуствеността, която пропагандират социалните мрежи води обществото до упадък. Дано това да е просто една временна мода, която да отмине.

7.   Избиване на комплекси. Реално тези хора не се харесват.

8.   Българките винаги са се надценявали, всички се мислят за красиви.. Чувала ли си жена да каже, аз съм нормална или аз не съм красива..

10.   Това поведение не се обвързва със сексуалност - хетеро, хомо, би... Според мен мъжествеността не се измерва нито с мускули и тесни дрешки, нито с някакъв просташки "алфа" мачизъм, а се основава на това да си точен човек, да си държиш на думата, да проявяваш уважение, т.н. А кого харесваш е отделна и лично твоя работа.

Тези, за които говориш, са едни момченца с комлекси и доста недостатъци. Толкова им е акълът просто. Опростачването е навсякъде в Бг, така че това е само един от начините, по които избива.

11.   Джендери!
Липса на контрол. Липса на бащин шамар. Захвърлиха си децата на бабите и лелите и айде по чужденеция. Коя баба или леля ще хукне да възпитава чуждо дете? Гледали са ги като писани яйца. Не говоря само за момченцата. Кажат ли им лоша дума; веднага по скайпа се превръща в ад. Кой ще накаже или забрани на чуждото дете нещо? "Ела баби да хапнеш", " Имаш ли парички за обяд", " Няма нищо лельо, дай да те гушна. Тя майка ти ще си дойде". Мазалото се изрази още повече като премахнаха и казармата. Там се научаваш да отстояваш себе си. Сам да се справяш с проблемите. Да бъдеш единак и здраво стъпил на земята. Колкото и велик да смяташ, че си, винаги се намира кой да те смаже. И ето резултатите. Тесни ластични дънки. Нарязани като парцал. Джапанки с каишка м- у пръстите и перчем, засукан сякаш кварталната крава му е фризьор. Не веднъж са ме дразнили на барче. Станал с цяла глава по-висок от мен , обърнал китките и се лигави като девствена кифла! Погледнах го един, два, три пъти. Не млъкна. Разбра, че поведението му е на дрисльо. На четвъртия път извиках сервитьорката. Платих им сметката и учтиво ги помолих да си тръгнат. Тръгнаха. Докато се изнизваха като червеи, не спря да бърбори кой бил баща му и какви приятели имал. Можеш ли да обясниш на такъв на какво не го е научил баща му и за какво го ползват приятелите му? А най-интересното е, че момиченцата припкат след такива. И за какво? Че този ще ги спаси от мизерията ли? Или от тумба изнасилвачи? Едно време момиченцата търсеха подобие на бащите си. Да е мъж на място. Да гледа, да пази да обича да защитава. Как един такъв джендер ще излезе от маникюрницата да се притече на помощ на приятелката си?! Какво виждат в тях тези момиченца? Стабилни ли са? Или са "ужасно красиви"!? Дори и любовници не са! Имах възможноста да бъда с 19 годишна "отракана" дива. Два часа лежеше по гръб и едвам дишаше. Когато стана първите и думи бяха: "- Аз повече с малки кочове няма да легна"! Били зайци и ги интересувало само да си направят кефа без да се оцапат. Дано не доживея времето когато тези ще влязат в парламента.
Мъж на 38

12.   Аз пък съм отвратен и от двата пола. Нито едните знаят какво искат, нито другите. Даже не искам да си търся приятелка, по-добре да си взема домашен любимец. Вярно е, че не е същото като да общуваш с хората, но животните поне са благодарни когато например ги нахраниш и са верни на стопанина си. Любовта не е на първо място в живота ми, за мен има много по-важни неща от това да си обвързан с някого.

13.   Не познавам такива лично, но прекомерната суета при мъжете определено ме отблъсква, прекалено женствено ми идва. Няма лошо един мъж да изтъква качествата си, но не тези, които се очаква да бъдат привлекателни у една жена. Да наблегне на това колко е висок, силен, стегнат, надарен дори, вече е друга работа ;)

14.   Авторката съм, не визирам жените, защото тях няма какво да ги гледам и не ми са интересни, а само мъжете. И това не става въпрос за някакви момченца, а на възраст... 30 , представяте ли си? Опазил ме Господ от такива, но и разбира се, че ги резнах. Такива индивиди нямат място при мен, то било приятел, то партньор ли бе да го опишеш... Няма за какво да слушам постоянно "аз съм... аз съм... ". Отврат. Харесвам да слушам мъже на място, а не такива... как да ги опишеш, индивиди, хм? Моята милост... Един уж щеше да ми бъде мъж, да, ама не. В началото беше окей, но по-нататък се показа в светлината си... и докато ми приказваха за себе си, аз си мълча и мълча, милата, и ми прави страшно лошо впечатление и си чакам подходящия момент да ги резна. И дойде моментът да ги режа. Бляк.

Знам, че има мъже на място, разумни, здраво стъпили на земята. Немислейки, че парите ги правят нещо, не, доста жалък те правят, ако се фукаш с тях и с останалато. Знаят какво да правят, имат мъжко поведение, държи си на думата, абе общо взето стабилен и точен мъж на място. Откъдето и да го погледнеш. :)

№5, надявам се да си разбрал/а, че не става за равенство дори, има си теми за равенство и коментирай там, а ние просто коментираме това несъщинско поведение. За пръв път попадам на такова поведение, затова писах.

16.   Хора със самочувствие, граничещо с мания за величие има и от двата пола и това обикновенно са индивиди от които ама нищо не става-мърши!!!

17.   Авторке аз имам късмета да съм омъжена за наистина красив мъж. Той е висок, отлично сложен, мургав, с чаровни трапчинки на бузите при усмивка, с топли тъмни очи, абе... страхотен е и жените се влачат след него. Е, значи, с това момче толкова години вече не може да се разберем именно за поддържането на външния вид. Я ще иде небръснат на работа, я ризата му ще виси от едната страна на панталона, я ще си запретне като каруцар ръкавите на сакото... трагедия просто. Подстригва се чак когато косата започне да му бърка в очите и да му боде врата. Иначе, поддържа идеална лична хигиена, но отстрани като го погледне човек, прилича на Тарзан в костюм на Уго Бос. Имам чувството обаче, че точно това му придава своеобразен стил и точно това привлича дамското внимание. Това че абсолютно не му пука как изглежда. До него мъж с оскубани вежди ще прилича на мадам Помпадур и моментално ще загуби по точки. Метросексуалните мъже, които се щавят като пилета, въобще не могат да издържат конкуренцията на един природно красив мъжки екземпляр, от който лъха първична потентност и сила, а ако тя е съчетана с добри обноски и интелигентност - пиши ги направо извън класацията. Наблюдавала съм многократно ефекта. В момента, в който двамата се появим в компания, където мъжката част е все от контета, мацките моментално зарязват разговора с тях и наобикалят новодошлия Тарзан с незавързани от мързел връзки на обувките.

18.   Имат полов член, но го ползват за друго, неза това което си мислиш. Джендърска работа, до това водят мамините глезотии, творят мамини синчета. Казарма трябва да има, иначе един свестен мъж няма да остане, ще се появи третият пол, той вече се вижда, момчетата станаха по суетни от момичетата. Затова и раждаемост няма!

19.   Вие не знам от кое поколение сте обаче вашето е в миналото и свиквайте с това че сега е яко да си като кпоп звезда с готина прическа обезкосмен и с оформени вежди!И аз съм такъв и момичетата ги кефи и искат да съм им гадже!Мутрите и батките не са популярни!Така че няма смисъл да ревете за миналите векове и влезте малко в тоя!

20.   No 6. На 39 години съм и нещо не мога да се сетя кога е било идеал да се биеш. Или си живяла до залата по бокс или е било преди 150 години по Турско време. Както ти написа и номер 10 да бъдеш мъж означава, да държиш на думата си (т. е. каквото си обещал да го изпълниш) и да отстояваш позицията си. А това да си побойник или кварталния батка не те прави нито мъжествен, а просто идиот.

21.   Лигльовци са. Думите им говорят много за характера, както твоят речник за теб.

22.   ПОКОЛЕНИЕТО на БРОЙЛЕРИТЕ!!!
Всички са като от един калъп! Липса на акъл, надменност, надувки и най- лошото=липса на желание за реализация, истинско образование и цел в живота!!!
Действителността не е само секс, свалки и раздувки, а работа, семейство и деца, на които трябва да дадеш бъдеще, а не ровене по кофите, като при циганите!
Това те прави човек, а не сваляч, бройкаджия и въздухар, каквито дал Господ в изобилие у нас, защото Тиквите искат поколения, които не мислят, за нищо не стават и лесно се манипулират-това е целта им, а маТриал, пълно и навсякъде!
НАЙ-МРАЗИМ ДА МИСЛИМ, казал Шопа, чул го Тиквата и решил да го направи с целокупният Български народ и резултата е налице!
Извинявам се на тези, които ще се познаят тук, по моето описание, сорри