Споделена история от Секс и интимност

Искам да ме доминира жена (момиче съм)
Здравейте, на 24 съм и съм бисексуална. Винаги когато съм си представяла че съм с друга жена, съм си фантазирала че тя ме доминира. Например слага ми белезници, слага си голям изкуствен пенис и ясно какво следва, прави го грубо, тегли ме за косата и ми говори мръсотии. В момента има едно момиче, което харесвам, и съм около 99 процента сигурна че е обратна, наблюдавала съм я как се държи с други добре изглеждащи жени, а и съдейки по начина по който се държи с мен определено считам че ме харесва и мен (гледа ме продължително, смигва ми когато я погледна, закача се... ) Определено усещам нещо и то доста силно. А и между другото външният и вид е доста мъжествен, ходи облечена унисекс и с момчешка прическа. (да знам, че сексуалната ориентация не може да се прецени само по това, но предвид комбинацията от всичко определено накланя везните че е лесбийка) Всъщност вече съм и взела телефона, и сме се разбрали да се видим септември, когато ще е свободна от работа. Тук е момента да спомена че съм девствена, но знам, че съм бисексуална, тъй като през целият си живот съм се влюбвала еднакво силно и в мъже и в жени, но на различни периоди. Та... Имам въпрос-как да се държа с нея когато се видим, или по-точно аз знам как да се държа когато става дума за обикновен разговор, но по-скоро питам как и дали да и споделя какво харесвам като "идея" за секс... И дали директно да и кажа че много я харесвам.. Защото страшно много харесвам това момиче, и нямам нищо против да ми е първата дори това да означава да ме боли. Знам че ще ме боли ако тя е в "мъжката" роля, но изобщо не ме интересува. Част от мен дори би се радвала..
Въобще как предлагате да се държа с нея, въпросът ми е отправен основно към лесбийки и бисексуални жени с повече опит от мен, но бих се радвала на съвети от страна на хетеросексуални хора също. Не ме интересува особено ако някой реши да хейтва. Много моля това да бъде публикувано защото страшно много се вълнувам от бъдещата ни среща и имам нужда от съвети!

Коментари

1.   Един съвет към теб и към всички като цяло. Научете се на комуникация хора. Кажи и ги тия неща на нея, свикнали сме да си говорим с някакви сигнали, да правим намеци, да не сме уязвими, да не изглеждаме слаби. Обаче тия неща са интересни до време, после става безсмислено. Кажи й, че те привлича, пък виж какво ще стане. На мен лично ми еписнало от недмлъвки. Аз съм в хомо средите от много време и жените са точно такив. Даси кажем нещо със стори, песен, статус, да премисляме какво, защо и как, но да не си говорим...

2.   Ако на мен ми падне такава като теб ще я изчукам така, че да го запомни за цял живот :)
-Момиче

3.   Ебе ти се, а си пасивна и срамежлива-това не го разбирам, егати логиката!