Споделена история от Секс и интимност

Секс с гей за пари?
Пред голяма дилема съм и историята е следната. Момче на 18 години съм и имам приятелка от половин година. Връзката ни е от разстояние като се виждаме всеки месец. Тя е от Варна, а аз от София. Няма да крия моята бисексуалност, че както получавам голяма наслада от жените и особено от приятелката ми, аз имам и известно привличане от мъжете, въпреки, че не съм правил секс с мъж до сега, но имам желанието поне да опитам. Всичко започна когато в един сайт се започнах с един мъж на 33 години... поддържан и добре изглеждащ... като той прояви желание да го чукам срещу една доста добра сума. Хем ще си задоволя това мое желание, хем ще взема едни наистина добри пари, но все още съм супер раздвоен. Надявам се да получа наистина добро мнение и съвети по темата.

Коментари

1.   Т.е. питаш дали да станеш проститутка? Виж, сексуалните преживявания са много лично нещо. Ако нещо те привлича, направи го, но защо някой трети трябва да ти дава акъл. То е все едно аз да те попитам довечера да направя ли свирка на мъжа ми или не. Притеснява те моралната страна на въпроса, нали? Ами, моето мнение е, че с нищо няма да си по-различен от всяка една циганка на магистралата, ако вземеш и една стотинка от онзи мъж. Но ако е за личното ти удоволствие, защо не?

2.   Спокойно, то от един път педерас' не се става.

3.   Не го прави за пари. Просто е.

4.   Поне скъсай с приятелката си тогава. Това ще се брои за изневяра, а изневярата е мн долна постъпка. Сам си прецени.

6.   А как би се почувствала приятелката? Това е по-гнусно и от изневяра. Поне скъсай с нея преди това. Тя няма вина за твоята алчност и педерастия.

7.   Ако те възбужда го чукай. Ако го чукаш ще вземеш пари пък и то дали ще чукаш мъжко или женско дупе няма голяма разлика стига да се възбуждаш.

8.   Нищо не и кaзвaй! Тя ще рaзбере я ти ще добaвиш още еднa темa или тя вaжното е теми дa имa!!!

Млaдия

9.   Най- кофти от цялата работа е че имаш приятелка и от написаното изглежда, че изобщо не ти пука за нея и не е фактор в решението ти. Поне скъсайте, пък лягай с когото искаш. Друг е въпросът, че ще станеш жиголо, след като го правиш срещу заплащане.

Black Sabbath

11.   Относно секса за пари, нямам драма - много мои приятели са си плащали. Имай предвид, че като получаваш пари, ти вършиш услуга и твоето преживяване няма значение, важното е да е хубаво на този който плаща. За това бих те посъветвал поне първия път да не намесваш парите.

А да изневеряваш на гаджето си просто не е ОК. Или скъсай с нея, или я информирай и поискай разрешение.