Споделена история от Секс и интимност

Дърво в леглото
Здравейте! Имам въпрос към мъжката аудитория: Какво значо една жена да е като дърво в леглото? Защото приятелят ми едва ли не ми го каза, при положение, че аз имам по-голямо желание за секс от него, мисля, че се движа достатъчно, обичам да експериемнтирам и единствено на анален секс не се съгласявам.

Коментари

2.   Не мисля, че има еднозначен отговор.
Вариант 1. Питаш го какво би му се искало.
2. Гледаш порно като обръщаш внимание на поведението на жената.
3. Намираш някой по-опитен и отворен да те научи.
Какво ще рече, че се движиш... На него дали му допада точно това движене (трябва да го попиташ). Прегръщаш ли го, галиш ли го, навсякъде... Може би очаква да му стенеш... да изразяваш силна възбуда, страст... Ти как намираш секса му - възвисява ли те в небесата поне по някога?

6.   Ами той, ако си е наумил, че иска анален секс, дори и всички други желания да му изпълняваш, пак за това ще се хване да недоволства. Мъжете са като деца - затръшкат ли се, че искат нещо, не мирясват докато не го получат.

7.   Ами я разбери какво той иска, как го иска, защо го иска и действай смело!

8.   Защото иска от теб нещо, което ти не искаш. Ще си го поиска от друга и тя ще го даде. Мъжете сигурно си правят класация с коя им е било най-добре и си сравняват жените, и явно ти губиш по точки.

9.   8, че тя да не му е длъжна да се прави на парцал??? Щял да го потърси другаде? Успех да си намери такава глупачка, хаха.

Да не мислиш, че има кой да търпи мъжки курви? Жените усещаме и ви бием шутовете с огромен кеф. Или пък просто не се обвързваме.

10.   Между вас липсва химия и не си пасвате, личи си. Много двойки са така. Ти просто си харесала незначителни неща или е комерсиален типаж момче. Като попаднеш на подходящия ще разбереш защо ти го пиша.

11.   от 8 към 9
Просто казвам житейската истина. Задоволен мъж едва ли ще търси друга. Ако нещо му липсва обаче, по-лесно ще кривне. Несъвместимост в леглото и различни интереси едва ли вещаят дълга връзка. Щом вече и казва, че е дърво, аз бих моментално му била шута. Ама така е като не говорят за секс и кой какво обича и не. Мъж, който твърди, че обича няма да и казва, че е дърво. И приятел и бил? !

12.   И моят ми прави такива намеци. А аз и анален правя.