Споделена история от Секс и интимност

Секс с приятел?
Здравейте!
Ж на 30г съм. Наскоро започнах нещо като афера с един приятел от детството. Натискали сме се, няколко пъти му правих свирки. Но това не повлия на отношенията ни. В другото време всичко е чисто приятелство, просто между другото се задяваме. Нямаме чувства, не искаме връзка и т.н.
Скоро обаче май вече ще правим и същински секс. Но се притеснявам малко по следните причини:
1. Имам притеснения от тялото си. Едра съм, имам стрии, има белези от операции. До сега не ме е виждал чисто гола, тревожа се, че няма да го привличам вече ако видя това, а се забавляваме и не ми се иска да спрем.
2. Притеснява ме и това, че все пак същинският секс е някак по-интимен и докато натискането и свирките до сега идваха някак между другото, след като спим заедно, може вече да не гледаме съвсем по същия начин един на друг, да не можем вече да се държим също така приятелски, както преди.
Някой от вас бил ли е в подобна ситуация? Някакви съвети?

Коментари

1.   Дефинирай "едра съм" и ще ти кажа дали имаш поводи за притеснение.

Братан.

2.   Здр. М на 32год. съм и ще ти кажа че според мен повечето мъже харесват пухкави жени, все пак кажи колко кг. си колко си висока и малко се опиши за да имаме и ние представа как изглеждаш

4.   Не ми се е случвало да имам позната или приятелка, която да ми прави свирки 5-6 пъти а пък да няма секс. Откъде сте?

5.   Съветът ми е относно тялото ти-щом не се харесваш го правете на много лека светлина, а стриите могат да се закрият с добър грим независимо къде са.

6.   Виж сега, мъжете не забелязват тези несъвършенства, които ние жените забелязваме да ти кажа честно. Първо, ти с дрехи и без дрехи, все си едра, той в момента не те вижда като 40 килограмова като си с дрехи, той е наясно, че си едра под тях. За стриите, аз също имам стрии и съм правила секс с мъже и след време съм ги питала дали им е било гадно, че имам стрии и те са ме питали за какво говоря смисъл дори не са забелязали, защото са били възбудени, а моите стрии са по дупето и бедрата и са видни, но мъжете като им дойде възбудата не гледат. Съвета ми е да не му насочваш погледа към несъвършенствата ти. По-скоро си сложи секси прашки, хубав сутиен, високи токчета и бъди уверена. Ако той ти каже нещо за белезите и стрите му кажи, че това е просто кожа, а не дефект на самото тяло, но ме съмнява да те пита. Изглеждай уверена.

8.   Да, с една съученичка, но не на 30, а на 26 год. Но ние винаги сме си споделяли. Тя беше скъсала с едно гадже и се побъркваше без секс. Аз бях сам за момента. Направихме го няколко пъти. С нея правих първия си анален секс, по нейна инициатива. Тя имаше опит. И според нея, дория любовник трябва да побърква жената от кеф и на двете места. Сега сме семейни и двамата и си ходим на гости. Половинките ни не знаят за онзи период. Само веднъж жена ми, след едно гости у тях, леко пияна, ми каза по път за вкъщи, че Диана е много яка мадама, и е трябвало да я изчукам в ергенските години. Отговорих и, че говори глупости, че не ме привлича като жена, и че сме били винаги приятели с нея.

9.   Ако свирките не са ви променили отношенията и сексът няма. То от свирка до секс не е голяма разликата, само дето и ти ще се покефиш.

10.   Авторката: под едра имам предвид, че съм доста пълна. Не просто приятно закръглена. Така съм от ученическите години. Но всъщност той бе този,който първи ме целуна, пусна ми ръка и т.н.
Аз се чудя много и за промяната на отношенията. Смисъл, сега ни е добре. Хилим се, пием, някак между другото се 'забавляваме', и всичко друго е постарому. И поне за мен това е оптимален вариант - не искам връзка, не искам и да живея като монахиня. До сега с натискане и свирки няма проблеми. Но в повечето случаи според мен сексът е по-интимен. Чудя се има ли шанс да си запазим сегашната динамика ако преспим заедно. Ще се радвам някой , който е бил в подобна ситуация да сподели опит.

11.   Авторке, не се притеснявай. Аз съм сравнително слаб, но последните няколко момичета, с които имах сексуални контакти, бяха пълни. Не ме притесняваха стриите или коремчетата, няма идеални тела. Нито сме се ограничавали в нещо, защото имаше сексуална енергия между нас. Може би единствено по-рядко те бяха отгоре