Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към негри
Здравейте аз съм много объркано младо момиче на 18, което няма никакъв сексуален опит, и наскоро взех да.. Сещате се нали, да проучвам. Съвсем наскоро видеях един клип с негри, които ебат групово една бяла жена, и след това я опикаха групово всичките и й се изпразниха в устата. Това отвори една неподозирана струна в мен която дори не подозирах досега, че съществува в мен... Прииска ми се да съм мръсница, да съм курва, да ме чукат мюсюлмани, араби, негри, турци, цигани и всякаква подобна паплач... Възбужда ме това че са нечистоплътни, че са мръсни, вонящи, смрадни, гадове, а аз бялата, аристократична, християнска, европейска жена, им се давам толкова лесно, и се оставям да бъда омърсена, изгаврена и унижена от тях и да си инжектират кирливата, гнусна сперма в чистата ми мека, сладка, топла, сочна путка и да ми растат негърски копелета в бялата, чистоплътна, благородна утроба... Да допринеса за растежа на черната раса, с раждане на по 10 бебета от по 10 различни мъже, да ме вземат за робиня, за слугиня, да им готвя, да им чистя, пера, да съм им лична секс-робиня, да им танцувам в краката и да пикаят и се*рат и да се празнят в мен когато и колкото си искат... Искам да им покажа, че съм истински предана и ще изпълня всака тяхна прищявка, която искат, защото тяхната дума за мен е заповед!

Коментари

3.   И кое ти е аристократичното, ма пача? Освен това, защо смяташ, че арабите, мюсюлманите и негрите са нечистоплътни? И знаеш ли колко бели българи, които са крайно нечистоплътни познавам?

4.   Браво ! Само че от негър до негър има разлика. Гледай непременно да са черни като кюнци, а не някакви кафеникави мулати ! Мани ги тия цигани, достатъчно чавета има у нас. Друго си е да те изпраска негър с голям кур. И непременно пусни видео в нета !

5.   Аростократична? Веднага си те представих като изискана дама с огромна рокля и прическа на букли, танцуваща валс във виенски под изтънчените звуци на Йохан Щраус в дворец в стил барок с огромни полилеи и класически орнаменти. Аристокрация, та дрънка.

7.   Това нещо има смисъл само ако си хубава, т.е наистина аристократична. Ама само това, че си бяла не стига. Ако си с много светла кожа, хубаво лице, дълга руса коса и светли очи, тогава може. Хората искат да видят унижен някой ангел, а не някой парцал. Парцалът си е парцал и друго не заслужава ! Помисли си дали наистина ставаш за тази работа.

8.   Е как после човек да уважава жените?

9.   Още една тема, писана от същия шматарок, пък пак има кой да ѝ се връзва.

Братан.

10.   "Здравейте аз съм много объркано младо момиче на 18, което няма никакъв сексуален опит, и наскоро взех да.. Сещате се нали, да проучвам."

Не знам какво си, но има секция за имислени истории, която иронично, знам, е казва Измислени Истории.

13.   Супер гнусно, направо ми се гади.

14.   Не ви е гнусно да ви пикаят на главите, ама ви е гнусно, ако жена иска да спи с църньо.

15.   Извратенячка!Погнусих се от тоя текст.Каква аристократка си ти,с тия отвратителни гнусни разсъждения?

16.   Автора или автрката , просто си чеше клавиатурата или жените му са отвратителни и ги смята за нисши .

17.   Не, че нещо, ама аз съм мюсюлманин и ние сме най-чистата нация от всички. 5 пъти на ден се мием и водим напълно пълна хигиена. Не можеш да наречеш мюсюлманин смръдлив. Говоря за тия мюсюлмани, които са вярващи, има ги секви, де, ама да се изясня. Съжалявам те между другото. Нямаш морал нито ценности, нито чест.

М23

21.   Номер 17, авторката сигурно има предвид, че кожата на отделните раси отделя вещества, които другите раси възприемат като смрадливи. Колкото и да се миете, не можете нито да се избелите, нито да си промените химическия състав на секрециите. Това е нашата гледна точка. Сега теб ако те кефят смугли, мургави циганки, арабки и прочие, можеш да ни натякваш на нас, че сме бели и смърдим на бял човек.

23.   Измислица. Малко вероятно е жена да се изкаже така за себе и своите желанията, пък частта с децата е... нямам думи. Тук има хора с истински проблеми. Поне си качвайте измислиците в съответния раздел.

Black Sabbath

30.   Аз пък си фантазирам как със селския си хуй чукам образована и интелигентна жена от богато и културно семейство, ама така я плющя, че шляпането се чува из целия квартал.

31.   Регистрирай се в чуждестранен сайт за запознанства и все ще намериш някой.
За предпочитане е вместо негър да ползваш думата афроамериканец понеже негър е обидна дума.

Аз харесвам афроамерикански жени, но в България се срещат малко.

32.   Това от километри се вижда, че не е писано от жена. Как се връзвате повечето не мога да разбера...