Споделена история от Секс и интимност

Странна възбуда покрай един гипсиран крак!
Здравейте. Едно момиче, с което преди време съм излизал два три пъти, е със счупен крак. Нейна приятелка от нашия клас ми каза, че вървяла по улицата, защото тротоара бил заледен, и една кола я помела. Решихме с приятели да отидем да я видим. Майка й не се зарадва като видя каква тумба сме се събрали, но ни пусна да влезем. Момичето се притесни, явно не и беше до гости. Още като видях гипсирания й крак сърцето ви се разтуптя и усетих, че се изчервявам. Гипсът беше подпрян на няколко възглавници, стигаше до средата на бедрото, а пръстите на крака й стърчаха навън. Гледката ви се стори страшно секси и се надървих. Притесних се, понеже си помислих, че някой може да види, че дънките ми са издути отпред.

Чувствах се и кофти, та нали тя беше пострадала а аз все едно се радвах на това. А всъщност ми беше жал, че си е счупила крака, просто гипса я правеше да изглежда крехка и не знам, уязвима, а пръстите и дето стърчаха от гипса ми се виждаха адски секси, особено като ги размърдаше. А преди дори не я заглеждах много по краката. Не знам защо се получава така. Един приятел забеляза, че съм се изчервил и започна да ме бъзика, а момичето взе да ме гледа странно.

След това, като се прибрах вкъщи, не спрях да мисля за гипсирания й крак, за сладките й пръстчета, показващи се над марлята отдолу. Чувствам се като обсебен. А по-рано не харесвах това момиче толкова. Сега ми се иска да съм непрестанно до нея, да се грижа за нея, да пипам гипса, да целувам пръстите й, да я гледам как ходи с патерици. Чувствам се като някакъв гадняр дето се кефи на нещастието на другите. Просто е объркващо и не знам какво да правя.

Коментари

1.   Нормално е. Това е в кръвта на мъжете - да помагат на жените. Това им доставя удоволствие, така се чувстват пълноценни. Но в твоя случай си загорял пусни си порно и си готов.

2.   "Притесних се, понеже си помислих, че някой може да види, че дънките ми са издути отпред. " - ЗНАЕМ кво значи да се надървиш, спокойно! Знам и как изглежда, няма нужда да описваш измислената си история в подробности! Второ - вместо АЗ пишеш ВИ - това случайно ли е или опит за провокация?
"момичето взе да ме гледа странно. " - естествено, та ти си извратен...
"да я гледам как ходи с патерици" - ти си болен мозък, трябва ти спешна нужда от психиатър....

МнОгО ЛоШа

3.   ей перверзник, марш в манастир и да не си се върнал тук повече
поздрави
дедовия :)
ей, голем е дедовия :D

4.   Не си перверзен, спокойно. Според мен, номер 1 има повече право. Намери начин да ходиш сам при момичето, носи ? домашни, неща от училище, плодове. Подпиши се на гибса и ? помагай, може да излезне много интересна любовна история.
Освен това на тази възраст е нормално постоянно да си надървен, такова е положението - хормони.

5.   Номер 2 много си зле и преди съм го забелязвал!
Номер 3 не смяташ ли, че е прекалено малък и може да не усети иронията ти!
До автора: Не си извратен и нищо ти няма! Само се радвай, че така рипа малкия! Причините може да са две: Поннякога на твоята възраст може да се възбудиш от някоя ситуация без конкретна причина. Просто защото нещо е по-странно или различно! Другия вариант е да имаш фетиш към ходилоа. Това е изключително често срещан фетиш при мъжете! И в двата случая няма нищо лошо.

6.   Ти на момичето ли се кефиш последно или на гипса и пръстите на краката и не разбрах?
Може да имаш фетиш към женски крака, ако нещо стане между вас да не почнеш да и чупиш краката, че да ти изглежда по секси! :D

7.   И на момичето, и на гипса, ама и пръстчетата й са едни такива сладички :)

8.   Интересно, и на мен ми се случва, когато видя жена с гипсиран крак, да изпитвам желание да правя секс с нея :)

9.   Тази история съм я чела и в тийн проблем... Айде да престанеш да я пускаш навсякъде...

МАКИ ЧАН

10.   Не знам, но наистина искам да правя секс с жена с гипсиран крак! Но също така се възбуждам и от мисълта да правя секс, когато аз съм с гипсиран крак... Гипсираният крак ми е като сексуален фетиш...

11.   Аз си счупих врата преди 1-2 седмици... Айде сега започвайте да го облизвате и да го целувате.