Споделена история от Секс и интимност

Вагина проблем или ген?
Здрасти! Приятелката ми е на 17, заедно сме от близо 4 месеца и по нейните думи съм и втори.
Вагината и е голяма, широка, разбирайте го както искате.
Не намирам информация за подобни въпроси, мнението ми е че това е ген. Другия вариант е предния да е бил с доста голям член, но вагината се разширява и свива по партньора.
Трети вариант да ми изневерява с надарен.

Коментари

1.   Не вярвай на женски легенди, че си втория. Това ми го е казвала жена, те си го знаят като песничка. С тия симптоми най-вероятно си двеста двайсет и втори.

2.   Не знам каква е причината, ама всяка жена казва, че си и втория. Понеже няма как да каже, че си и първия, защото се разбира. Ако каже, че си и третия, вече има вероятност да я сметнеш за курва. Така че втория винаги е най-добрия вариант. Нищо, че реално може да си 52-рия. Това е като условен рефлекс при жените>

- Кой съм ти?
- Втория - без да се замисля.

3.   Размера на вагината на жената не зависи от това с колко партньора е била, защото отвътре на вагината са мускули, които се свиват и отпускат при секс. Предполагам, че ти говориш за външните срамни устни, които можеш да видиш. Кое те притеснява по-точно? Не можеш да разбереш по вагината на една жена с колко е спала. Има много тесни жени, спали с много мъже и обратното. Най-вероятно момичето е така по принцип.

4.   Питай я вторият от коя десетка си.

5.   Може момичето да е широко или да си е нормално, а твоят да е твърде малък. На кривата ракета и космосът й пречи.

6.   Сигурно тези девствените имат много малка вагина, или нямат дупки.
И защо да не си втория, аз съм била само с двама през живота си, дори ми е мъж етория, не всички имат 10000 бройки. И поотпуснатостта не е от бройките, смешки сте. Просто еластичност, увисналост, всичко е различно...

7.   Мъжката бройка се дели на четири,женската се умножава по четири и получаваш приблизителните бройки.

9.   Не мога да повярвам, че има толкова неосведомени хора, които смятат, че има причинно следствена връзка между броя на партньорите и анатомията на вагината... Първо, изобщо няма връзка и второ, дори да имаше , то пак нямаше да е до броя на партньорите, а просто дали жената е сексуално активна или не - каква е разликата дали една година правя секс с един единствен мъж , или с 5 различни?!?

10.   След преглед при гинеколог, поне на мен, ми дават лист с информация кое-какво. Има една колонка, не мога да цитирам дословно, защото не помня, в която пише дали жената е тясна/нормална/широка. Естествено не по този начин, но смисълът е такъв. Винаги ми пише, че съм "нормална" (нормална пропускливост или нещо подобно беше), била съм с 13 мъже през живота си, което се смята за много явно. Нормалният секс не влияе на широчината. Раждането и годинките - да. Евентуално злоупотребата с големи играчки, фистинг и подобни. Генетично е, освен ако не ти е изневерила с някой адски надарен секунди преди да си легне с теб.

В случай, че питаш за срамните устни (вътрешните да се показват с много над външните), това също е генетично, както цветът на косата, размерът на стъпалото и т.н. Раждането е възможно да повлияе също, ако има някакви разкъсвания и пр.

Тука списват крайно незапознати хора... мале! И с триста да е спала, няма да ѝ се отрази - вагината се разтяга и свива до нормалния си размер, който зависи от майката природа, а не от размера на пишката. Поводите да стане по-широка от вече заложеното съм описала по-горе.

11.   гаранция на тия години не си и втория,и има втори тъпкач който я пробил как си трябва сравнение с теб :(

12.   Тук пак разказват митове и легенди.
Авторе, вагината е мускул. Жената може да е спала с 52-ма, но да е много тясна, както може да си ѝ първия, но тя е широка отдолу. До голяма степен си е нещо вродено, но все пак има упражнения, с които вагината да се "стегне". Отпусни се и спри да мислиш за глупости.

13.   Това е комплекс от твоя страна. Освен това особено азиатките прочути с уменията си, умело свиват и отпускат мускулите си. Има и значение колко често правите секс.

14.   Просто си е такава явно. Няма как от секс да се разшири толкова вагината и то перманентно. Ако е раждала - може, но на 17 приемам, че не е раждала.

16.   По принцип това с ''надарения'' и ширината на вагината далеч не е така. Няма значение ако ще и с цяла София да е правила секс. Както има и по-тесни момичета, така има и по-широки, ама... пуста сексуална необразованост...

17.   Слабичка ли е? По мои наблюдения кльощавите са си "кофи" почти винаги, докато тия с нормалното тегло и по-пълничките са по-тесни, с колкото и да са били преди теб.

18.   Девствените теоретици надрънкаха една камара глупости, както обикновено. Ако не я възбуждаш достатъчно е нормално да не те пристяга добре. Кажи ѝ да прави упражненията на Кегел.

Alpha, ж. 31

22.   Свиквай пич и тя скоро ще се нагоди по твоя. Бройката няма никакво значение. Както нашите са от 10 до 25 см. така и при дамите има разлики в сантиметри от до. Всичко е до възбуда, овлажняване, еластичност и темперамент дори. И не го мисли- няма километраж, никога няма да се изтърка и твоя винаги да е на кокъл.

23.   Ген е. Аз дори след раждането съм доста тясна.

24.   До 17 - А по мои наблюдения слабите са тесни ,а пълничките "кофи",явно си попадал на бая разработени.
До 18 - Обратното е ,ако е възбудена и отпусната няма как да притиска члена.
Много теоретици ,никакви практици.

25.   н23
Ти си жена мечта, всеки мъж мечтае за такава жена наистина :)
А за автора .....трети вариант си мой човек да знаеш от мен, минал съм по този път.

28.   Хващам се на бас, че момичето си е съвсем нормално, но ти много ѝ харесваш и тя се овлажнява на максимум. Сухото влагалище се усеща като тясно, а обилно навлажненото като широко - защото по-лесно проникваш.