Споделена история от Секс и интимност

Къде да си направим първия път?
Здравейте, започвам с това, че съм момче на 16 и си имам приятелка, която също е на 16. Заедно сме от 1 година и се чувстваме готови и имаме желание да преминем една крачка напред, а именно да правим секс. Проблемът е, че нито аз, нито тя разполагаме с терен. Въпросът ми е към хора, преминали през това и моля за адекватни отговори (не от типа "Малки сте", чувал ли си за превенция и т. н. ). Благодаря предварително!

Коментари

1.   Под ствола на вековно дърво, на палатка под звездите, в химическа тоалетна, в изоставен завод, в селски коптор или на стар брашнян чувал от зебло. Важното е да има летене на каскети и фусти в прелюдията, главната тема и финала.

2.   Малки сте, учете си уроците! :D
Според мен може да си намерите винаги, особено лятото. Просто е хубаво да е някое спокойно място, където да не трябва да си ходите след 2 часа или да ви ръмби от земята, примерно.

3.   Здравей, авторе! Моят съвет към теб и просто да попиташ родителите си дали може да ти освободят малко терена. Да знам може да ти е притеснено, но все пак можеш да събереш смелост и да ги попиташ. Ако не знаеш какво точно да им кажеш може да ползваш това: "Вече съм голям мъж. Както всеки един мъжки аз също си имам нужди. Може ли да излезете някоя вечер и да поканя приятелката си вкъщи да гледаме заедно филм". Нещо такова не е от най - добрите, но може да пробваш. Това е просто пример може и ти да си измислиш нещо. Номер 2 е прав. Трябва някое място, където няма да си тръгнете след два часа. Говори с тях няма нищо срамно в това. Даже може да поискаш съвет от тях. Опитай! И не забравяй презерватива!!! Приятен ден! Успех!

4.   Успех, успех...
Като няма терен, това е. Нямате голям избор, ще дебнете момент, в който всички са на работа или на почивка, за да се усамотите за поне час. Предполагам, че нямате пари за хотел или пък някой от вас да има празна къща на село, вила или втори апартамент, така че ви остава да чакате момент, в който нечий дом ще е свободен. Не се знае, дали родителите ви ще ви позволят гости с приспиване. Предполагам, че нямате палатка, за да отидете някъде през лятото за една вечер сред природата. Нямате кола... остава ви да чакате. Друг вариант не виждам.

5.   В Южния Парк в храстите.

6.   Имах същия проблем когато бях на 17, момиче съм и с приятелят ми, който също беше на 17 нямахме терен и решихме да си съберем пари и наехме хотелска стая за уикенда в града в който живеем и мисля, че дадохме около 70 лева за 2 нощувки. Правихме секс в събота през деня като се настанихме, вечерта спахме заедно гушнати, после пак правихме секс като се събудихме и така. Беше хубаво. Просто си съберете пари и си наемете хотел.

7.   Отиди при някой приятел, който ще ходи на дискотека вечер и знае, че родителите му няма да са вкъщи. Или ако разбереш, че някоя вечер ваще няма да са в къщи го направете при вас. Ама имай смелост да ходите у вас, защото след първия път ще искате още много.

13.   Каквото и да измислиш, опитай да го организираш възможно най-романтично. Имай в превид, че за да се получи добре е необходимо да има предпоставки за това. Първо да имате желание, второ да имате време, трето да имате място, а и не на последно място ще ти трябват и малко пари. Ето ти един сюжет от мен. Казваш на момичето си, че имаш приятна изненада примерно за петък вечер, за да е наясно тя, че нещо ще се случва и да не стане неприятна изненада за теб. Ако видиш, че тя е ок наемаш стая в хотел, занасяш чаени свещи, приятен ароматизатор за стаята, шоколадови бонбони и нещо за пийване, без алкохол защото ще омажете всичко, презервативи. Подбираш приятна музика, която харесва тя. Излизате вечерта на някъде и в даден момент я водиш в хотела. А нататък просто бъди внимателен и нежен.

14.   От автора: Благодаря на всички за идеите, но дали ще ми дадат да наема стая в хотел, ако съм под 18 години?

15.   Да за ще ти дадат спокойно в България всичко Сава. ще ти вземат парите спокойно