Споделена история от Секс и интимност

Силно желание за платен секс!!
Здравейте скъпи читатели! Моята история е съвсем истинска! Момче на почти 24 години съм. Студент съм във Варна но не съм от града, а живея близо до Варна. Проблемът ми е че съм още девствен и не съм го правил до сега. А много ми се иска! Специалността която уча е повече за момчета и в курса ми има само няколко момичета които не ми обръщат внимание. Много ми се иска да правя секс. Ебе ми се зверски!Карам яко на чекий. Ще ми се поне сефтето да направя с някое момиче! Та искам да ви питам вас читателите на този сайт Как и Къде мога да прекарам поне една нощ с момиче като си платя? Колко ще ми струва секс за една нощ 100 лева ли? Съгласен съм само и на свирка дори! Аз имам пари защото семейството ми е добре финансово. Мисля си че ако не опитам да правя секс поне веднъж съвсем скоро и ми се наложи да бъда още девствен на 30-35 години, как ще издържа? Та да питам може ли човек да прави секс като си плати?, Къде мога да си намеря момиче за секс във Варна или района? Дори само и за свирка? Колко струва една свирка? Проститутки ли да търся, по магистралите ли да ги търся, ами ако се заразя с някоя болест? Има ли сайтове за секс запознанства, но как ще намеря подходящо момиче на мойте години та дори и на 18,19? Ако ме измами някоя и ми вземе само парите какво ще правя? Тва възможно ли е? Нямам достатъчно опит за да си отговоря сам на тези въпроси затова ще ви помоля за съдействие! Как стават тези работи и изобщо възможно ли е в България да си намериш секс партньор като си платиш? Компаньонки ли да тъся и как да ги намеря? Та дори ако си намеря секс партньор за сефтето може ли после да се обвържем и да имаме сериозна връзка и приятелство?
Искам да ви помоля вас читателите на този сайт може ли да коментирате, да ми дадете полезни съвети, мнения и идеи относно моето желание да правя секс ако си платя? Ще ме "светнете" ли по въпроса? Ще ви бъда благодарен адски много!!! Ще чакам с нетърпение вашите коментари и съвети!
Дано модераторите качът моята изповед на сайта!
Благодаря ви предварително и Довиждане!

Коментари

2.   Ауу ей сега вече жените ти сипаха.

3.   Като направиш веднъж кекс, ще видиш как ще ти тръгнат нещата. Много го мислиш, никаква магистрала. Потърси в нета, места където ке събират, песни си обява сам и ще видиш, че не си толкова нежелан колкото си мислиш.

4.   Ще ти дам няколко съвета, ако искаш се вслушай! Заеби платената "любов", по-добре дай тея 100-150 лв за фитнес, за някакъв курс, за някакво хоби или забавление. Опитай се да не мислиш толкова много за секс - една чикия сутрин върши работа. Съсредоточи се върху себе си, върху това да се осъвършенстваш и да бъдеш щастлив, а момичетата и сексът ще си се случат когато трябва. Според мен не е фатално, че си девствен на 24, какво от това... ? Има пък хора на 24 с по 50 бройки, ама са или курви или проститутки и от тея 50 бройки, колко да са изпитали удоволствие от секса с тоя курвар. Чувството да правиш секс с човек, с който има взаимно привличане е уникално и не може да се сравни със секс за една нощ, камоли пък да се сравнява със секс с проститутка. Другият ми съвет е, междувременно докато се занимаваш със себе си и с това ти да си добре, да си инсталираш някое от онея приложение тиндър, бадоо и други подобни, което най-ти допадне и да разцъкваш там от време на време, да ходиш по нормални срещи с нормални момичета. Другото което може да правиш е, да бъдеш по-открит и по-комуникативен. Какво имам предвид - ами примерно да заговориш някое момиче в магазина или в кафенето, да трудно е в днешно време, не е като по филмите, но действа повярвай ми! И другото, което е, след като си намериш нормално момиче ( а това рано или късно ще стане ако следваш горните съвети), изобщо не трябва да ти пука че си девствен. И аз до късна възраст бях девствен, но след това жените, с които съм бил, винаги оставаха доволни. Защото според мен, сексът не е толкова до практика , ами по-скоро си е някакъв талант, или го можеш или не. А ако толкова държиш на платената любов, не ходи по тираджийските пътища да търсиш със сигурност, влез в интернет има сайтове, не знам дали ще го публикуват модераторите това но най-известният сайт е alo bg, там има специална категория за платените момичета, със сексции за град, за предпочитания, със снимки и всичко, което ти е необходимо да си избереш. Само имай предвид , че там не пишат за всичките ужаси през които са преминали тези момичета и за причините да станат проститутки, не пишат как се чустват от това, което вършат, а то със сигурност не е нищо хубаво. Така че ако си добър човек, имай предвид тези неща, които ти казах, по-добре ще е за теб и за тях ако се опиташ по всякакъв начин да избегнеш платената "любов". Хубав ден и успех, вярвам в теб! :)

5.   Ха-ха, за една нощ 100 лева, мечтай си. Това е тарифата за час на среден клас жрица. Тия, които се имат за нещо особено, почват от 200 лв. на час. Чудя ти се на акъла, имаш интернет а нищо не си открил, та си тръгнал да питаш тук.

7.   Квото и да правиш само с презерватив, дори свирка... На непознати, особенно проститутки..

8.   Отваряш сайта ало бг и си избираш на картинка обаждаш се и се уговаряш питаш е всичко което искаш да знаеш и деистваш ако ти отърва като не следващата.

9.   Еми ходи, като ти се ебе толкова. Ама после като те отритат жените не се чуди защо.

10.   Абе, хора, вие по купони не ходите ли...

11.   Просто пишеш ало бг компаньонки в гугъл и ти излизат, като може да си ги сортираш по градове! После звъниш и се уговаряте. Приготви си 150 лв поне и гледай да има коментари под обявата за по-сигурна, ако има коментари и отговори ти е почти 100% реална! Гледай да не свикнеш само на курви да ходиш, че тогава е лошо. Ходиш само първите 2 3 пъти да се разчупиш и това е. После за повече успех с жените пишеш AMS и mindful attraction в youtube и почваш да се учиш!

12.   Направи си регистрация в data.bg, има доста писано и теми специално за Варна. Успех!

13.   Ухаа, сега ще бъдеш бит и заклеймен от всички-мъже, жени, гейове, траверси, метро и всякакви сексуални метаморфози.

14.   Абе пич, сайтове за компаньонки колкото щеш. Вместо да мрънкаш тука отивай там.

15.   Аз имам силно желание да ми платят.

16.   Интересна история ,и аз искам мило момче но няма как да дойда до Варна иначе бих ти взела парите и за секс и за свирка съм навита

17.   Е ти на 24 задаваш въпроси като за 14 годишен. Какво е това "може ли да си плати". Не си ли чувал коя професия е най-стара. 100лв са малко вече - ще е стара, грозна или мръсна. Гласи 200-250 поне за първия път да го запомниш добре. Магистрали... там са най-долнопробните. Виж alo.bg - има обяви всякакви.

18.   Имам чувството, че това е трол тема. За теб Тиндър няма ли? Това пък по морето толкова да не можеш да си намериш разгонени чужденки... чак ми е странно. Вярно, че не им е сезона, но къде си спал до сега?

20.   Aз съм имал 10-на нормални момичета от връзки до такива само за секс.

Също съм спал и с 30-на компаньонки - винаги с предпазни средства и почти след всяка съм правил изследвания за ХИВ/Хепатит. Без причина (скъсан кондом), просто филмиране, а и съм искал да бъда сигурен че като си легна с нормално момиче, няма да съм опасен за нея.

Това за компаньонктие го спестявам на нормалните жени с които излизам - няма да го харесат, меко казано. Една разбра и беше бясна, после пак спахме, но не се получи, май не заради това... но определено ще те съдят много..

Аз спах с толкова много, защото съм хиперсексуален, може би дори addicted към секса. Трудно някой ще го разбере, но както има наркомани, алкохолици, така има и sex addicted.

Извода от спането с всички тези компаньонки:

1) Много е "празно" чувството, само с 2-3 ми хареса и се виждахме по няколко пъти. С другите е все едно маструбираш, може би по-зле. Чувството няма нищо общо от това, когато спиш с жена с която взаимно се привличате. Сещаш се, няма целувки, няма любовна игра, тя да те "жалае" истински и т.н

2) Аз можех да спя с няколко жени на 14,15,16 но се издъних от глупости и не си легнах с тях, от 2-3 дори избягах... От толкова подибиране ми писна и на 17 си извиках компаньонка, която беше мн мило момиче и добре си изкарах. Просто исках да се отърва от етика "девствен" и да видя какво е - не съжалввам. На 24 определено е мнооооого късно, да НЕ си правил секс и вече ти създава комплекси. Реши го този проблем, не е ядрена физика, просто за experience.

Не тръгвай по моя път обаче, 2-3 максимум. Може да си създадш много грешни навици. Имай предвид че за да съм спал с 10 нормални жени, мен жените ме харесват и това не ми е влияло психологически по някакъв начин. Просто беше по-лесен начин, когато го искам "сега и на момента", но в 90% от случаите не си заслужава. Нито е нещо с което ще се гордееш, а е по-скоро е срам и тайна.

Няколко други съвета:
1) Най-важното за да имаш успех с жените - СПРИ порното и маструбирането - завинаги. Това при мен доведе до най-големият успех с жените. Като знаеш че нямаш друг изход, тялото ти се адаптира, вдигат се енергийните нива, увееността, полезните навици (социализиращи се).
2) Спри игрите, отново завинаги. Нищо повече не прецаква мъжете от порното и игрите. Има много инфо по темата, както и книги. Ако не маструбираш и не играеш игри, само от това ще си 90% пред останалите мъже. Пак казвам има много инфо по темата и никой не мисля да убеждавам.... някой да пробва 90 дена без никакво порно (и маструбиране разбира се) и игри и сам ще разбере за какво говоря.

21.   1.Намираш евтин хотел.
2.Отиваш на рецепцията и искаш стая "за почивка". Това е интернационалният намек, че искаш стаята просто за секс и ще я освободиш след час. По този начин ще ти излезе по-евтино от това да наемеш стаята за цяла вечер.
3.Влизаш в стаята и търсиш в Адам и Ева сайта за компаньонки.
4.Звънкаш, казваш в кой хотел и стая си и чакаш почукване на вратата.
5.Идва жрицата и се уговаряте за цената и услугата.
Плаща се на час. Само един пичага съм виждал да вика проститутка за цяла нощ, бая кинтаж се охарчи.
Използвай презерватив, не лижи и целувай проститутката, това е.

22.   Авторът:Искренно Ви Благодаря мили читатели!!! Прочетох коментарите Ви и ще се опитам да се вслушам в съветите Ви! Продължавайте да коментирате, моля! И между другото не очаквах чак толкова голям интерес към моята изповед! Благодаря Ви още веднъж!

23.   Никога ли не си харесвал някоя, не си се влюбвал, не си ходил по срещи? Това ми е най-странното при такива теми- как толкова години не сте ходили на кафе дори с едно момиче? Нали си бил ученик, нали е имало момичета в твоя клас, в другите? По-големи, по-малки?

24.   Моя съвет е да си намерите работа, за да не мислите за такива "велики" неща...
Само яко бачкане ще ви оправи!

27.   Като чета при мъжете е сложно , но нали знаеш , всяка жена пуска стига да знаеш как да си поискаш . Както каза някой няма целувки , желание при такива жени и дори им се чудя на мъжете как може да искат нещо такова .
Добре ли изглеждаш ? Срещаш ли се с жени ?

28.   аз ще те оправя безплатно. готина съм на 25 и малко далече от теб на 400км. . .

29.   до 28

дай малко повече инфо за себе си

аз съм бая близко до теб и съм готов на всичко за да те задоволя
Твоите капризи на 25 годишна не могат да ми се опънат!....

30.   Авторът чете и се смее....