Споделена история от Секс и интимност

Между двата пола
Аз съм момче на 25 години. Умен, любознателен, красив, секси.
Имам много добър приятел, от университета с когото споделяме всичко. Умен, креативен, чаровен, секси. Имаме си огромно доверие. Често се случва да гледаме порно и да си бием чекии заедно. Не се срамуваме един от друг. Беше ми показвал свое клипче, как прави тройка, с още едно момче. От скоро започнахме още повече да се сближаваме и аз се влюбих в него. Сподели ми, че би искал някой ден да пробваме някои неща заедно, освен чекиите. Аз му отвърнах, че може да пробваме и с интимна връзка, на което той отвърна, че не отхвърля идеята. Искам го за връзка, искам го и за секс.
От 2 години обаче, съм приятел и с едно момиче. Страхотна е. Умна, забавна, лъчезарна, секси. Говорим си на всякакви теми и сме си споделяли много неща. Казвала ми е, че иска да пробва тройка с две момчета. Съвсем скоро в общежитията се бяхме напили. Влязох да се къпя, а тя влезе под душа с мен. Исках да я изчукам, но и не исках да постъпвам така, на пияна глава. В момента, в който започнах да се надървям се уплаших. Излязох от банята и отидох в стаята на съседите. Влязох в тоалетната им и си набих жестока чекия. Върнах се в моята стая, а тя беше вече заспала гола. Влюбих се в нея. Изглеждаше невероятно. Завих я. На следващият ден тя не помнеше тези случки и аз я успокоих, че нищо не се е случило. Казах и, че е красива, когато е гола, а тя очарователно и с лека усмивка ми отвърна, че леко я е срам, но благодаряла за комплимента. Допълни още, че следващият път ще се постарае да не се напива толкова и, че няма да заспива преди това, което е трябвало да стане предната вечер, да се случи. С две думи, ще ми пусне. Искам я за връзка, искам я и за секс.
Че съм бисексуален, стана ясно вече. Но в момента изпитвам чувства и съм влюбен и в двата пола. Това са хора, които не се познават един друг отблизо, но се разбират и общуват добре, когато се видят. И двамата имат невероятни качества и умения. И двамата ме харесват и ми го показаха по някакъв начин. И двамата могат да са ми перфектни партньори. Не искам да избирам, а и не искам да ги отхвърлям.
Какво да правя? Да ги събера ли и да им предложа да сформираме триъгълник?

Коментари

1.   Като гледам колко сте умни, чаровни и добри, в общежитието освен да се ш*бате като животни и да пръскате сперма и чекии и голи по коридорите да ходите и да пиете и заспивате от льоканица... друго какво ви трябва!!!????
Че то Господ го е измислил за вас - вие сте в рая на Земята - може би в Студентски или греша???

Поне не бъдете егоисти и викнете съседите по стаи да се присъединят, пък може като ви гледат как се дупите и млатите и те да обърнат резбата, та от тях ще се предаде и по останалите етажи, та чак и пазачките и чистачките ше искат.
Заразата ша са разнесе насякъде и спермии и курволя ша ся разпищят, даже нема да ви се иска да затваряте очи нощем....

3.   На триъгълник не знам дали ще се съгласят. Зависи от това какви очаквания имат. Ако искат сериозна връзка (най-вероятно тя) не биха се съгласили

4.   Време ти е и да се влюбиш и в третият пол,за да бъде картината пълна !!!

5.   Тея Хай-клуб историйки са толкова глуповати, че не е истина.

Братан.

6.   Пий си хапчетата и ходи редовно на фитнес.

8.   Не знаеш колко гейове си мечтаят да могат да са поне би. Хващай момичето.

10.   За фитнеса нямам идея, но хапчетата - да!

11.   Оф, като прочета подобна глупост, вече всеки път подозирам мания. Ти сигурен ли си, че всичко е наред с теб? Взимаш ли наркотици или антидепресанти? Не го казвам с лошо, не се обиждай, но това просто не е нормално. Консултирай се с някой специалист, има нещо тук, което не е наред. И не става въпрос просто за това, че харесваш и мъже и жени. Да си мислиш, че си влюбен в двама човека едновременно и да искаш да им предложиш тройка?? Товс с цел да имаш сериозна връзка и с двамата ли е? Това не е любов със сигурност. Също така говориш само за секс и то страшно цинично, което също ме навежда на мислите от по-горе. Вземи някви мерки. То е толкова абсурдно цялото това нещо, че няма някъде.

12.   Ми тя да ви оправи с един пенис колан отзад, докато вие лъскате заедно отпред. Бой, казарма и да чукате камъни на Слънчев Бряг, пропаднало поколение на чалга поколението.

13.   Поредната измислена история. Защо , бе , хора?