Споделена история от Секс и интимност

Първият път
Здравейте, на 17 години съм - почти на 18, девствена съм. С приятеля ми сме заедно от 7 месеца, той е на 19. Разбираме се, той е много търпелив и внимателен с мен, но всеки път, когато стигнеме до онзи момент, просто не се получава мен много ме боли и му казвам да спре. Не знам защо не става, попринцип нямам здравословни проблеми и до момента не съм усетила да имам, но не знам защо не мога да изтърпя болката. Изключително ми е неудобно от него, че всеки път става така. Моля ако някой знае какво бих могла да направя за да облекча малко болката да ми каже. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Явно е неопитен. Трябва много дълго време да предазполага, гали, лиже и т.н. Не да се мъчи да прониква. Ако трябва 1 месец всеки ден само ще те лиже и предразполага, за да се отпуснеш напълно. То затова боли, защото си се стегнала от притеснение, което си е нормално, но той като мъж трябва да те предразположи и да подходи търпеливо и внимателно. Но явно и той е неопитен.

2.   Може би, хименът ти е по-плътен, затова те боли толкова. Това не е болест, просто физиологията на различните хора леко се различава. Може да ти се струва малко грубо, но трябва да изтърпиш болката и всичко ще ок. Аз бях в същото положение, колкото и да бях възбудена и мокра, в момента в които се опитваше да проникне умирах от болка, два или три месеца опитвахме, измъчвах себе си и гаджето си и в един момент просто ми омръзна и си казах да става каквото ще, казах му да действа, колкото и да ме боли. Вече 4 години живея нормален сексуален живот, изпитвам оргазъм и всичко е ок, не съжалявам че загубих девствеността си, защото тя беше една пречка в това да имам нормална връзка и живот. Чувствах се непълноценна и дефектна дори, но всичко е временно, затова не се притеснявай и ти ще го преживееш. Нормално е първият път да те боли и да те страх, но първия път е за да пробваш и да свикнеш, затова е нормално, не се притеснявай от кръвта, може да те боли много, но дори да не кървиш, а може въобще да нямаш болка и да кървиш много.

3.   Намери си истинска отварачка.Този не става.

4.   Аз намирам само две обяснения. Или си притеснена (тоест се стягаш и не си достатъчно овлажнена), или хименът ти е по-еластичен и дебел.
Може да пийнеш едно малко преди да си легнете, да направите любовната игра по-дълга, докато не се почувстваш напълно готова. Толкова готова, че да не мислиш нито за болка, нито за нищо освен първичното. Ако пак боли, стискаш зъби и действате. Друга опция няма. Колкото повече се притесняваш от приятеля си, толкова по-зле ще става. Тези неуспешни опити са те разклатили, а не бива. Ти вече очакваш болката и не можеш да се отърсиш от мисли, как това ще е поредния провал. Просто трябва да намериш начин да спреш да мислиш и очакваш лошото, а ако се случи, да го изтърпиш.

5.   И аз съм като теб на 17 и още не мога да се престраша.
Трябва да вярваме повече в себе си и ще стане.
Напълно те подкрепям и ти пожелавам да ти се случи скоро, за да го преодолееш.

7.   Опитай с опитен любовник. 40-50 годишен. Той знае какво да направи.

8.   Да те възбуди хубаво и после с пръст..

9.   Може да пийнеш малко за кураж. И гледай да се разсейваш максимално, не мисли за болка или каквото и да е било. При мен много болеше, пийнах малко и изтърпях и все още съм жива. Айде късмет и да си прекарате добре!