Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Моля редакторите да я качат ,тъй като я пиша за втори път.

Проблем ли е, ако момичето до вас има не толкова естетически удовлетворяващи малки срамни устни.По-конкретно те са увиснали и не изглеждат така както нормална жена би притежавала.

Мислех да си правя лабиопластика,но искам да чуя и вашите възгледи .

Коментари

1.   Не са ти одобрили темата, защото има вече няколко такива. Потърси "големи срамни устни" в търсачката на сайта и ще видиш отговорите на въпросите ти.

Аз лично избирам момичето по големите срамни устни. Малките не са от значение за мен. Ако момичето е готино, изкарваме си добре заедно, забавна е и интелигентна и имаме хиляди теми, на които да си говорим, когато стане време за секс и тя си свали бикините, ако ще да перфектното тяло, ако не ми харесат големите и срамни устни, директно и казвам да се облича и да не ме търси повече.

2.   Това е относително - от увиснало до увиснало има разлика. Прати линк на снимка.

3.   Маце, ако си с големи цици, тясна слива и си яко еблива, на кой му пука!!!

4.   Какво значи нормална жена и кой определя кое е естетически красиво и кое не? Един съвет- не се променяй, няма как да го угодиш на всеки мъж.

5.   Не ги променяй,няма нищо по възбуждащо от това

6.   Според ме е важно жената да е добра в секса. Палава, забавна, разкрепостена, секси, да няма някакви детински задръжки (пр. орален секс). И да е тясна (ако не си раждала, всичко е ок) А другото...ами стига да не са някакви наистина ужасни, деформирани или крайно различни. Но няма перфектни хора, пък и всеки мъж си има някакви лични предпочитания, а и не всички придават значение на това. Наистина има жени, които са като кукли отдолу. Направо като изваяни от скулптур: леко розови, сочни, меки, гладки... Ама не всички са такива. Повечето нямат тоя късмет и малките срамни устни са по-дълги от големите. То и в лице е важно как изглежда, и останалите части на тялото също. Ако много те тормозят, направи консултация с хирург. И разгледай снимки на преди и след операция. Ама то като гледаш, повече от половината жени, които са си правили лабиопластика изобщо не са имали нужда. Просто с си въобразили нещо. Някои дори преди ми се струват по-привлекателни. Наистина трябва да е нещо много грозно, криво и увиснало, за да има нужда от корекция. И обикновено става дума за жени над 40 или след раждане.

7.   Много по важно е какво има в черапната ти кухина и как то функционира. Ако ще най голямата красавица да си, ако ще най красивата катеричка да имаш, лекомислена ли си, за мен няма да струваш пет пари! Е за временна държанка ще ставаш, но не и за сериозна жена.

8.   Не се измъчвай с глупави въпроси, никоя не съм върнал , вабното е хигиената да е на ниво.

9.   Дупката си е дупка. Че била малко раздърпана на входа, пак си остава дупка - нищо особено. И без устни да е, златна няма да стане.

Братан

11.   Прост човек е българина... ако знаеш колко по- лоши неща има на този свят ще се радваш че "недъга" ти са грозни срамни устни които ще вижда само онзи който ти решиш. Ама имайки предвид колко прост човек е българина може и да е проблем за теб.

12.   Aбе, тоя или тия, които ме имитират има/т желание да го прилапва/т ли, к'во се случва?

В отговор - за някои мъже - да, за други изобщо не е от значение.
Не трябва да се променяш, заради някой. Единствено ако НЕ ТЕБ ти е проблем то няма никакви ядове да ги резнеш и да си се харесваш както искаш. Но повтарям - не за друг, за себе си.

Братан.

13.   За мен има значение как изглеждат малките срамни устни. Учех в гимназията и с една моя съученичка се харесахме и тя се съгласи да ми дойде в квартирата. Призна ми, че преди една година е родила детенце и когато тя е на училище майка й гледала детето. Тя имаше много красиво лице и малко с наднормено тегло, но теглото й не ми създаваше проблем. След като си поиграхме в любовната игра после започнахме и секса. След свършване на секса и след известна почивка аз я попитах мога ли да й видя вагината и тя се съгласи. Аз до тогава не бях виждал от толкова близо вагина. Тя се разкрачи и аз като й погледнах от 20,25 см. вагината направо се шашнах. Изглежда от раждането тя имаше много разкъсвания и изглеждаше много неприятно за моите очи. Това беше първия и последен път да правим секс с нея. След този случай цяла седмица не можах да получа ерекция като си помисля как й изглеждаше вагината. След този случай започнах с всяко момиче с което правех секс да им гледам вагините. За мой късмет такава грозна вагина вече не видях. Та за мен има значение как изглеждат срамните устни. Особено пък ако трябва да й лижа устните и клитора.

14.   Хахаха, отдавна не бях влизал тук, и отдавна не бях се смял така, както заради коментара на тоя 13.

15.   Тук хората които ще коментират негативно срамните ти устни са пристрастени към порното и от там си вадят естетическите възгледи за живота.
Толкова са промити , че изобщо не се осъзнават какво глупости говорят.

Скоро коронавируса ще ни разкаже играта и възгледите им ще придобият други човешки(сега са животински) характеристики . Особено като прерастне във военно положение , а след това в отявлена война...

16.   Пълни глупости, харесвам всякакви путки, единственото условие е да са космати и рошави!

17.   Авторке, те такава жена като теб си търся, всичко друго ще си го напаснем, мноого бих искал да се запознаем