Споделена история от Секс и интимност

Как си издържате тези връзки от разстояние?
Здравейте, хора. Кажете ми моля ви, как издържате да обичате някого, но да не можете да го докоснете, прегърнете, да правите секс? Вече сме разделени от месец и направо не издържам, а като не знам това извънредно положение до кога ще продължи, и градовете като са блокирани, направо ще откача. Знам, че света в момента е изправен пред много по-големи проблеми от това да те сърби там долу, но нали всеки с проблемите си...

Коментари

1.   Стискаш зъби в името на по доброто бъдеше. С моя мъж сме разделени, а аз съм и бременна с второ дете. Разделихме се защото аз се прибрах да раждам, а той остана в чужбина да работи и сега с пустите карантини няма да може да дойде и на раждането. Трудно е, не само защото моят човек го няма а и защото ще раждам сама, ще трябва да търся кой да ми гледа и детето докато съм в болница. А и кой да помага с пазаруване и тн след като родя. Не е леко, но трябва да смв силни и да се справим. Не се оплаквам и не хленча и ме отвращават млади хора, които хленчат, че не могат да седят в къщи.

2.   Интересно,толкова много загорели нерези има наоколо,а ти се спичаш...

3.   Ами никак .. Аз винаги съм била на мнението,че такива връзки не струват и рано или късно приключват , когато човека не е до теб да си говорите, да си споделяте , да прекарвате , време заедно , да сте заедно , когато се случи нещо лошо или хубаво . Не е нормално да се виждате през 1 - 2 месеца като цяло и да идете някъде заедно на море или на почивка , тези връзки се провалят само мисълта ,че човека е далече от теб и ти да се чудиш кво прави с кои ли е пълен абсурд.

4.   Явно си момче и не обичаш толкова приятелката си, колкото да ти се прави секс. Огледай се в околията за някоя съседка

5.   Той те обича и ще открие начин да дойде при теб! Бъди търпелива! Заслужи си го :)

6.   За твоята история ще кажа само едно - плиткоумие.

7.   Моята приятелка е на 70 км от мен. Не е проблем кпп то ако знаеш как да минеш и имаш кола. За любовта няма граници аз съм измислил план и се виждаме два пъти седмично така че има начини стига той или тя да иска да дойде.

8.   Мисли, че е по-важно конкретният човек да е жив и здрав, близките му , а не кога ще се събличате. Това е любовта.

9.   Не всичко е секс в този живот,съществува нещо наречено "любов", "отдадност" ,както и проява на "търпение" особено в този труден момент за всички нас, ако ти реално не можеш да преминеш през тези трудности заради партньора си ,то ти изобщо не си осъзнал/а истинската стойност на любовта и не бива да водиш подобна връзка от разстояние, както и да губиш времето на отсрещния ,връзка от разстояние е възможна ,само за хората,които са със силни характери,хора които имат волята и силата,да преминат през трудни моменти в името на любовта.
Бих те посъветвала също ,да не се оплакваш ,защото в крайна сметка ти си избрал/а подобна връзка и предварително е било добре да си направиш сметката,дали тази връзка е за теб или не, самата мисъл ,че мислиш само затова,че те "сърби" е нелепа ,погледни колко хора страдат по света ,колко хора са останали без работа...
Ако не можеш да издържиш ,да не виждаш любимия си човек за известно време ,то ти просто не държиш истински на него!
Помисли ,дали истински обичаш този човек или има нещо друго ,което ти търсиш от него и сега ,като не ти се дава ти докривява...

10.   Да ти имам проблемите. Моята връзка е трансатлантическа, повече от година вече. Търпи се, защото трябва. Ако от сега почне да те сърби, какво да ти кажа...

11.   Връзките от разстояние са неблагонадеждни. И това изобщо не може да се оспорва, тъй като е подплатено с доста примери. Мъжете са прецакани, щото почти винаги мацката проявява интерес към някой друг, а ти си далече и си вярваш, че държи на теб. Аз излязох от матрицата преди няколко години.

12.   Ако свърши карантината по някое време ще има много загорели мастии и аз мисля да наточвам жезъла и да ходя да ги начесвам якооооо!
Като свърши социалната мастурбация идва социалния ексхибиционизъм.
Курви от близо и далеч гответе се за нашествието на курвите нинджи йеее.

13.   И аз да споделя моето мнение за връзките от разстояние. Само в романтичните филми изглеждат нещата добре. За мен лично не може да има връзка от разстояние. И не е само до секса и физическия допир, които са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важни, в крайна сметка.
Това, че твоят човек го няма до теб, не споделяте неща заедно, не създавате общи спомени( как ще създадете общи спомени за няколко часа седмично по скайп или вайбър!?? ) Не се радвате на слънцето и дъжда заедно. Не излизате никъде. Времето си минава. Всеки си има отделен живот и изведнъж виждаш твоя човек промен. Разбираш, че живота му се е променил за цялото това време и че, ти не си част от неговия живот вече.
Имах 3 годишна връзка с човек, който живееше малко извън София. Не беше голямо разстояние, но на практика ние се виждахме 2-3 месечно. Ами писна ми! Писна ми всеки ден да си говорим за едни и същи тъпи неща- какво яде, какво прави. Чувствах се като на 100, а съм на 20. ( Жена съм). Никъде не излизахме заедно. И съвсем нормално, аз се загледах някъде другаде, имах нужда от емоции и разнообразие и се разделихме след 3 години по мое желание. Интересно, че на него само толкова му стигаше. 2-3 месечно... Никога повече не бих повторила връзка от разстояние. За мен това не е никаква връзка.
В края на краищата е важно двамата партньори да са на една вълна и да искат еднакви неща. Ако на теб нещо не ти харесва, не се чувствай виновен. Всеки трябва да е щастлив.

14.   Ами, когато обичаш - чакаш. Когато не обичаш, си намераш всевъзможни оправдания... Това е положението.

Ж,22

16.   Браво на номер 11, зряло мъжко мнение, браво. Който е сърбал попарата на такъв тип връзки, знае рисковете.