Споделена история от Секс и интимност

Секс за една нощ?
Така... идеята е следната т.е случаят ми.

Правих секс с едно непознато до толкова за мен момче - виждали сме се 2-3 пъти. Легнах си с него с пълното и ясно съзнание, че сутринта си се обличам и си тръгвам, без уговори и такива неща... първо да кажа, че секса беше повече от това, което съм очаквала - невероятен любовник.

Къде е пробема - че когато се събудихме сутринта, той зпочна да ме гали да се държи нежно и пак правихме секс, което много ме обърка. След това си разменихме телефоните /т.е той поиска моя/ и така вече 2 седмици само се чуваме. Аз му изпратих предизвикателен смс, с който ясно подчертах, че го искам... отговорът беше не много добър, но въпреки всичко продължава да ми се обажда на 3-4 дни - аз не му се обаждам.

Той не е и тук в града - постоянно пътува в командировка, но когато си бе за два дни не ми се обади да се видим или нещо такова а само ми се обаждаше по телефона. Даже мога да кажа, че аз бях по настапателна, защото този секс ми харесва, НО той ми каза - много пришпорваш нещата. Днес се прибира- не ми се е обадил....

Всъщност много ми е объркано, защо ме търси ако всичко е секс, а аз исках само това и нямам проблем да ми бъде сексуално развлечение....
Не знам какво става, моля споделете вашият опит.. Как да разбера какво иска?

Коментари

1.   Вероятно те търси, защото не му се прави секс с почти непозната ;), т. е. би искал да те опознае. Може да не иска да се държи с теб като с момиче на повикване - да звъни, само когато му е "вирнато". Мисля, че е мило от негова страна да пази достойнството ти, да не те кара да се чувстваш като жена за една нощ.
Бих те посъветвала следното - ако момчето ти допада, не се дръж настъпателно, отблъскващо е! Явно на него му е по-приятно да води парада.
Ако неговите обаждания те притесняват, т. е. не искаш това да прераства в нещо повече от секс - просто му кажи какво очакваш. А и не забравяй, че не го познаваш достатъчно. Може да има друга и да иска да обмисли нещата за себе си в личен план.
Накратко: 1. Слагаш си юздите и изчакваш. Или 2. Казваш му, че те интересува само чукането с него. Туй-то :)).
Ел

2.   голямо героиство

3.   Аз пък мисля, че момчето просто е възпитано. Не е искал директно да те отсвири. Няма как да знае какви са били твоите намерения преди да си легнеш с него. След като не откликва на настоятелните ти намеци за секс, явно е с нагласата, че "каквото било било".