Споделена история от Секс и интимност

Девствена ли съм все още, ако..
Здравейте, момиче на 19 съм. Извинявам се, ако въпросът е глупав, търсех доста по темата и не намерих отговор.
Та, не съм правила секс, от скоро си имам приятел и една вечер се разгорещихме, той започна да си вкарва пръста в.. мен. Много ме болеше, но го ставих да продължи. На следващия ден усещах лека болка отдолу, когато вървя, сядам.. Минаха 2 дни и повторихме случката, оправяше ме с пръст (вкарваше си го целия), пак ме болеше много.. 4 пъти ме е оправял с пръст, като последните пъти не усещах болка, само удоволствие. Опитах и самичка тези дни, самозадоволявах се и за първи път си вкарах бутилка от спирала без проблем (преди не можех дори 1 пръст). Въпросът ми е това значи ли, че ми е разкъсал химена(нямаше кръв), водя ли се все още девствена или просто съм.. отворена? Значи ли, че когато го направим наистина и проникне в мен, няма да ме боли толкова..? При положение, че не съм правила секс с проникване на пенис в мен (много се страхувам от болката и за това още не сме го направили).
Извинете ме, ако въпросите са ми малко глуповати, но нямам опит и ще се радвам да изкажете мнение. :)

Коментари

1.   Приятеля ти няма ли си пишка че е тръгнал с пръсти да те оправя там ? Престраши се най-после, няма главата да ти режат. Само ползвайте презервативи, че като гледам какви щуротии ги вършите, включително ти с бутилката от спиралата, направо не ми се мисли какви още може да ги надробите.

3.   Хайде де нека си го вкара. Вкарал си е пръста, ти си си вкарала някаква бутилка, остава само едно нещо да влезе :D И аз бях страхлива за първия път ама го направих спокойно.

4.   Ех тези жени само за секс мислите,чак и съвети си давате как се става курволяк

5.   Не си девствена вече. Слагайте презерватива и се изчукате като нормални хора. Но с такъв като гаджето ти с пръста аз не бих искала да имам нищо общо. Много тъпо ми се струва първият ми секс да е с някакъв подобен, дето вместо пениса си ползва пръста. Да не би да не му става?

6.   Момчето не е виновно а момичето защото я е страх все още и затова той я оправя със пръст!

7.   М28 – няма нищо лошо, че не си правила секс, а за станалото – станало. Не си длъжна да обясняваш на никого и не вярвам някой да те попита. Също не трябва да се притесняваш, че сте изследвали телата си и сте се докосвали и прониквали. Но нека следващият път той да е сигурен, че си влажна и няма да те боли. С език би ти помогнал много.
Това дали ще боли при сексуалният акт зависи и от двамата, но е задължително да го направиш когато си готова и достатъчно овлажнена и предразположена.
Някъде на твоите години ми беше първият сексуален опит и правехме подобни неща – докато се натискаме, я галя отдолу, пъхам ръка в гащичките и пръсти я разтварям. Помня, че и харесваше с пръстче и в другата дупка. Задоволявали сме се орално, тя ме е свършвала с ръка докато дойде време да го направим.
Успех и както вече казаха, ползвайте презервативи

8.   Харесвам коментара на номер 7
Така първо не си пъхай разни предмети, не е хигиенично
Второ може да си девствена, а може и да не си. Много зависи, по възможно е още да си девствена.
Остави ги какво ти говорят, че трябва да го направиш и т.н. никой не може да ти каже, че нещо ТРЯБВА да се случи.
Това че те предразполага с пръст е много добре. Сексът не се върти в това само да си вкарва пениса.
Направи го, когато искаш, знаеш за презервативите.
Успех!

9.   А бе що за невежи индивиди сипват "акъли" в сайта... Най-вече в темите за секса. Бай Ганьо най-много разбира от ебането, а в сериозните теми и тези, за които трябва наистина трябва ум, го няма никакъв. Той 'щото всъщност е супер невеж във всичко.

Значи, девойко, девствена си. И 20 000 пръста да ти вкарат, пак ще си девствена. Девствеността се губи само при секс - с проникване на член във вагина. Да, възможно е ципата ти да е скъсана, но пак си оставаш ДЕВСТВЕНА!