Споделена история от Секс и интимност

Случвало ли вие се е ?
Здравейте приятели! Искам да споделя, какво ми се случи преди 2 дена, защото все още не съм на себе си. Знам, че звучи тъпо, но подобно нещо не ми се е случвало до сега. Запознах се с едно момче, става тука 2 месеца и преди два дена решихме да си направим сефтето:Д
Той ме покани у тях и аз приех. Срещнахме се в парка, защото неговият дом е доста далеч от моя (живеем в един град )и не искал да вървя самичка. Срещнахме се, започна да ме целува някъде около 5 Мин след което отидохме у дома му. Както всяко начало на всеки секс, най-нормално започна да ме целува, да ме съблича хвърли ме в леглото извади презерватива отвори го сложих му го и точно в този момент се случи нещо което... ме шокира? ! Изпразни се в презерватива... преди това да се случи се търка члена в клитора ми.. за около 2 минути. Притеснявям се да не попаднала сперма в мен, но мисля че шансовете са малки но все пак... Почуствах се адки тъпо, защото преди това да се случи, ми повтаряше как ще се забавляваме не знам си какво... Извини ми се и ми каза, че съм била много секси и съм го възбудила доста за това така станало... Момчета какво мислите? Това нормално ли е..?

Коментари

1.   Първия път е така. Аз пък не можах да уцеля дупката.

2.   Даа, не се притеснявай. Явно и момчето не е много опитно, но няма нищо притеснително :)

3.   Затова е добре да има резервни презервативи. Човек никога не знае какво може да стане.

4.   Случва се и на 50 годишни мъже. Споко.

5.   Винаги е нормално. Дали първи или 201 се тая. Щом му става и свършва и му е кеф е ОК. Преждевременната еякулация във вашия случай е нормално състояние.
Виж обратното не е нормално. Там нещата са за доктор.
Няма да забременееш от толкова малко.

7.   При първия път е нормално. Превъзбудил се е и не е успял да издържи. Спокойно, няма всеки път да се случва и не си забременяла.

8.   Да нормално е с времето ще се синхронизирате и на мен ми се е случвало. М 35

9.   Не се е ориентирал, коя точно дупка търси, а и ти не си го насочила...

10.   Не, но има по-гадно...
Да налетиш на скорострелец дето само те раздразва, изпразва се, извинява се и те оставя недовършена...

11.   Моят мъж, когато за пръв път правихме секс се провали тотално. Много се притесни, дори не се оправда, чак след много време ми каза-толкова много те исках, че нищо не можах да направя. Но това ми е един много мил спомен и понякога се връщам с усмивка и нежност към него.

12.   Благодаря за отговорите! От както се случи всичко това не сме се виждали. Пише ми, но аз не му пиша както на преди.. Иска отново да опитаме, но аз не съм много сигурна.

13.   Хубаво е да го правиш с човек, когото познаваш и даже имате връзка. Това да го правиш със случаен от парка, не е добре. Извинявм се за мнението, задръстен съм.

14.   Номер 13:Познавам момчето от 2 месеца и за тези 2 месец доказалнми се е, колко добър човек е. Излизали сме на кино, кафе, с приятели. Не бих правила секс с някой от парка :Д
Номер 11:Благодаря ти, че сподели историята си с мен! Желая ти още дълги години с съпруга ти.
От авторката.

15.   Нормално е. Хора сме. И на мен ми се е случвало.

Прояви разбиране и ако решиш в някакъв момент пробвайте пак. Впрочем, той като е свършил веднъж може да повтори, понякога даже да потрети, след някаква почивка.. аз така съм излизал от тези положения.

16.   14, ОК, извинявам се Просто така ми прозвуча от темата.

19.   До номер 2-Случва се и на опитни мъже!

20.   E, след като свърши, нямаше ли почивка и втори рунд. Докато преждевременна еякулация при съвсем млад и неопитен мъж е простимо, липсата на потентност за втори път не е!