Споделена история от Секс и интимност

Надупчен презерватив
Здравейте!

Момче съм, отскоро водя полов живот и имам желание колкото е възможно повече да се информирам и чета за всичко свързано със секса, за да предпазя както себе си, така и партньорката си от нежелана бременност, болести и др.

Както казах по-горе нямам много опит още и винаги го правим с презерватив, но мисля че и занапред ще е така, още съм млад и не искам да ставам татко толкова рано и да си съсипя учението. Въпреки това гледам да свършвам навън, а не в нея... не заради друго, ами просто ми е чудно едно:

Да речем, че сме готина двойка, всичко върви ОК, забавляваме се, прекарваме доста време заедно, родителите й ме харесват много и няма как да не ми минава през главата въпросът - Ами ако иска да ме върже? Единственият вариант е, чрез бебе. Ако е надупчила презерватива мога ли да разбера по някакъв начин? Бих пробвал, но в момента нямам в себе си, а ми е много интересно!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Мили авторе, мислил ли си по въпроса ти да купуваш и осигуряваш кондомите?
Винаги след като свършите, взимаш кондома и внимателно го гледаш, дали е здрав.

НЕ ПОЛЗВАЙТЕ възелин и каквото и да е на мастна основа, а само специалните лубриканти.
Аз ползвам от 10 години презервативи с приятеля ми, нямаме проблем, но си имаме доверие. Ако иска една жена, винаги ще може да ти скрои номер, затова ти си осигурявай кондомите!!!

2.   Порасни...
големия красавец, да не го изтърват... твърде високо мненние

3.   Много филми гледаш, но все пак наистина вземи ти да си осигуряваш презервативите и свършвай на вън нищо , че си с презерватив - стават и гафове :) . По въпроса дали тя не ти е надупчила презерватива аз мисля , че като го слагаш ще усетиш. Желая ти приятни мигове и умната

4.   Брат ако го надупчи презерватива ше сте голям цирк ако те прецака така всичко бих дал да гледам тоя спектакъл хахаха Хектор

5.   Преди да го отвориш провери дали има въздух в опаковката, ако изпуска от някаде, значи е надупчен. Има откачени хора, които в магазините взимат презервативите и 1 топлийка и си играят да ги дупчат, чувала съм също и за китайски презервативи с подарък-играчка

6.   5, направо да ги слагат кондомите в Детското меню на Мак Доналдс с тези играчки хе хе.
Иначе, китайски кондоми у нас няма - повечето са или български, или внос от Южна Африка, Гърция или други западни страни. Китайските кондоми са по-малък диаметър и няма да станат на нашенци, иначе всеки кондом, дори и китайският, е тестван електронно.
Има едни японски, те са действително много интересни, пробвайте, те изглеждат като играчки!
Най-сигурно е значи да вземе авторът сам да се запаси с гумички от Аптеката.