Споделена история от Секс и интимност

Пореден въпрос за бързото свършване
Здравейте.

Аз съм на 25 и доскоро не бях имал връзка. Имал съм разни момичета и е било съвсем за кратко и нищо повече. Сега намерих правилното момиче, харесвам я много и съм влюбен, но има един проблем, който ме кара да се чувствам зле. Когато правим нещо с нея, свършвам бързо. Тя казва че всичко е наред, но аз си мисля че не мога да и доставя нужното удоволствие. Когато съм сам и гледам порно и мастурбирам, издържам доста дълго, понякога дори свършвам трудно.
Но когато съм с нея е съвсем различно - тя е много хубава, има много красиво и нежно тяло, страшно много се възбуждам и изригвам. Дори само да се съблече и да започна да я целувам по тялото и съм мега възбуден и някаква съвсем малка стимулация на пениса може да ме накара да изригна. Така не можем да си играем достатъчно дълго или достатъчно дълго да прониквам в нея. Тъпо ми е че тя не се чувства достатъчно задоволена, въпреки че е много мила с мен и твърди че всичко е наред и се чувства прекрасно.

Какво мога да направя по въпроса? Пробвах с едни презервативи на дурекс extended pleasure, но нямаше никакъв ефект. Гледам че има и разни спрейове но не знам дали си заслужават.

Коментари

1.   Спрейовете действат,напръскваш главата ,тя изтръпва и слагаш презерватив ,защото без ще и изтръпне оная работа и нищо няма да усети
А лошото при теб е че ти няма да усещаш хубаво това ,което си усещал преди ,но пък ще я задоволяваш по -дълго.

2.   Нямаш достатъчно опит и достатъчно воля да се владееш, според мен. Всичко е психика, после физика. Има много писано по темата и тук и в други сайтове, чети.

3.   Писал съм и друг път по тая тема...
Единственото, което ми помогна след дълги години подобни терзания като твоите, е популярната Fleshlight Stamina Training Unit. Специално разработена е за подобряване на издръжливостта. Струва около 140лв.
Толкова много ми помогна, а и е като истинско проникването в нея. Половин година я ползвах и достигнах накрая до 50 мин задържане на еякулацията, и то гледайки порно, без да съм я отлагал нито веднъж дори.
При мен проработи на 100%.
Успех!

6.   Мисля, че с времето ще привикнеш към тялото на момичето, ще знаеш всяко едно нейно действие, движение, усещане и ще спреш да свърваш толкова бързо. Моя приятел е много надарен, но повече от 15 мин не издържа, затова се научих да се наслаждавам на момента, а да не мисля за това дали ще ми стигне времето да ме задоволи или не. Също нямам проблем с бързото свършване. Ако може половин или един час след свършването да го вдигнеш пак и да повторите, значи си в златната среда. Не се шашкай, щом ти е първа сексуална връзка, сега се учиш.
Не прибягвай съм хапчета, вредни са за младите момчета!