Споделена история от Секс и интимност

Моля по-възрастните от мен ми отговорят на въпроса.
Здравейте! Малък съм и имам въпрос. Моля по-възрастните да отговорят. Благодаря предварително!
На 17 години съм и искам да попитам има ли изобщо полов живот между двойките, след като жената навърши 40 години? Останал съм с впечатлението, че жената като навърши към 40 години, вече изобщо не й се занимава със секс. Всички по-възрастни все ми повтаря, че съм бързал за тия работи, че имало време за всичко. Отбиват номера, като веднага сменят темата. Никой не иска да говори с мен на такива теми и съм много объркан. Бих помолил също така и за съвети.
Другият въпрос е да бързам ли да го направя, ако наистина жените не искат да бъдат интимни след определената възраст?

Коментари

1.   Хахахахах, ми те жените на 40 тепърва се развихрят. Като начало си хващат любовник, после следващ и тн и са в разгара на сексуалността си! От скромния ми опит бих заключил, че най-сексуалните, опитни и апетитни жени са във възрастта си около 40 г.

3.   Подкрепям номер 1

4.   А, да, бе, не са! Как ще не са? В тях има пламък, който не може да се угаси бързо. Тийнейджърките (16г.-20г.) не са толкова страстни, колкото 40-годишните. „Не и се занимава“ - няма такова нещо.

7.   Зависи, повечето двойки вече толкова са си омръзнали след 20г. семеен живот, че ползват леглото само за спане хаха.

11.   Авторът има бошуващи хормони и богато въображение.
При всеки е индивидуално. На сексуалния живот много влиаят околните фактори и особено стреса. Ако работиш скапана работа за малко пари и вечер се прибираш и пиеш три ракии с нещо мазнично за вечеря, и на 30 може да не ти се прави секс. Аз съм млада, но работя с колежки на 50 , които често се отпускат на думи да ми завиждат за това, че все още се наслаждавам на младежки живот, който да включва секс. Едната ми колежка си призна, че като навършила 50 г. и вече не се чувствала себе си и нямала желание за секс, а мъжът и я е предал 5 години по - рано, когато е бил на 45. Много зависи от начина на живот. Има хора, които на 40 се чувстват като нови, и такива, на които на 40 им се умира и нямат желание за живот, какво да говорим за секс.

На 17 е нормално да ти се прави секс, ако има с кого да споделиш желанието си, давай. Само не се хвърляй в онези сайтове за запознанства, където дебнат всякакви за младо женско или мъжко. И не забравяй предпазните средства! Като влезеш в университета ще се наживееш на секс, а понякога и в някой работни колективи има жени/мъже, които стоят на работа само, за да намерят някой нов колега/колежка за нощни забавления и са минали голяма част от фирмата. НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА, УСПЕХ И СЕ ЗАБАВЛЯВАЙ! :D

13.   Пич на 40 години жените са в рацвета си и се чукат като откачени. По-възрастните от тях и те хич не си поплюват.
Пеньо Пенев в поемата си Кънчо Путкодеров казва;
"Докато хуйчец@ му става,
усеща се щастлив и млад."
Жените могат, а и го правят до последния си ден.
Едно лично преживяване;
Преди няколко години пътувах в самолет от Бургас. До мен седяха две жени чужденки на 70 и повече години. Аз се опитвах да заспя защото бях изморен от предната нощ, но не се получаваше. Тъй като бях със затворени очи, те си помислиха че съм заспал и не се притесняваха че ще ги чуя. Едната казваше на другата; Аз купих на Хилда един "рампант рабит" и това и това, на Хелга това и това, на тая същото. Другата и тя какво купила на нейните приятелки. Говореха за СЕКС ИГРАЧКИ. Аз останах тряснат. След това разбрах, че старите чанти, като идват на почивка в Слънчев бряг, купуват такива неща от секс шоповете тук защото никой не ги познава.

18.   Жените след 40 г. са много по-ебливи от тия на 20. Важното е на партньора/съпруга да му става. И тук е проблема, мъжът мине ли 50 години, трудно го бива за секс. Но пък затова са измислили виаграта. Аз вече така оправям моята, вземам синьото хапче и след 30 мин, хуят ми е станал и моята дългобедреста и едроцицеста хубавица на 45 г. ме възсяда и и язди докато ме изпразни.

19.   Подкрепям напълно 1 и 13. Именно след 40 години вече няма жена която да не е изневерила. Усещат че младоста и красотата си отиват, плашат се че купона свършва и почват да се чукат като за последно. На тази възраст жените изобщо даже на подбират и са по разгонени и от теб. Повярвай ми.

Ей през целия си живот все са със закъснение. Първо си губят времето с учене. После с работа. После с някакви моногамни връзки и чак накрая се усещат, че им се е доебало.

22.   Така е, на около 40 години жената е истинска фурия, и не е случайно, че се заглежда по по-малките. Просто вкъщи мъжа и не може вече /или не му се занимава /. Има и добри любовници
в средна възраст, но са рядкост. Въпросът е следния :трябва ли да изневеряваш, за да получиш качествен секс или да си стоиш
на сухо, изнервена, и боледуваща без секс. За мъжете е оправдана изневярата, обществото даже ги подкрепя. Но жената е курва, парцал и т. н.
А това всъщност си е семейно задължение, дори и в Библията е написано, че това е основно мъжко задължение...

24.   Недей така, номер 22! Аз съм на 49 години, съпругът ми е на 40. И съм сто процента сигурна, че 90% от 20 и кусур годишните младежи не могат да му стъпят на малкия пръст. То не е важно колко пъти ще ти стане чучурката, а как ще ти стане и по какъв начин ще я използваш. А за себе си мога да кажа, че именно сега съм в пика на своята сексуалност.

26.   Между 40 и 50 г. жените масово изневеряват и то просто за единия секс. В нашата фирма просто си искат от по младите мъже, пък и от техни набори, ако им става. Тигрици са, ебат се като за последно.

27.   За жената възраст и лимит в секса НЯМА, ебат се като за последно след 40 и хич не им дреме с кой, стига тоягата му да е достатъчно дълга и твърда!
А за мъжа, това е най-хубавият секс, защото може да ползва всичките й дупки, тъй като тя вече няма задръжки-духа, гълта, пуска отзад, язди и дори може да насмогне на няколко мъже, стига да е добре разработена и еблива

28.   Питай баба си. Повярвай ми, ще ти каже (освен ако не е в някаква секта). Искам да знаеш едно важно нещо. Жените са далеч по развихрени сексуално от мъжете. И това се отнася за всички възрасти. Всяка жена е в състояние да доведе мъжа до изнемога в секса. Границите на възможностите на мъжете са доста по ниски и се гордеят, ако постигнат няколко, или дори един оргазъм (който при тях е свързан с производство на еякулат). Жените постигат много повече и изискват повече.
Друг е въпросът, че жените са тези, които избират партньора си. Обратното е изнасилване и се преследва от закона. Затова много мъже остават "на сухо". Същото не може да се каже за жените. Дали ще ги нарекат "К**ви" или не, тях това не ги касае. Даже някои се кефят, като ги определят като "активни".
А бе, в общи линии си в неизгодната позиция.
Всички приказки за трудното им битие са просто пропаганда на феинизма. Всъщност, в сексуално отношение, мъжете са дискриминирани.

29.   От опит да ти кажа: Най-ебливите жени, които съм имал са на възраст между 44 и 50 години. Само трябва да им намекнеш, да проявиш интерес и си вътре.