Споделена история от Секс и интимност

Два несполучливи опита за секс
Здравейте!

Надявам се да получа разбиране и добри съвети/гледни точки от вас, за което предварително благодаря. Темата е доста деликатна и затова използвам този анонимен сайт. Ще се опитам да бе изпадам в излишни подробности, за да не става дълго. Ситуацията е следната - жена на 30 и мъж на 31, натискане, милване, целувки, в един момент се стига до секс, на него му спада, отделно от презервативи му спадал (местно казано, преди мислех, че това е просто оправдание за мъжете, за да не използват презерватив), отделно не беше особено твърд, също така (не искам да обидя мъжкото его), но е и доста малък. Не се бях сблъсквала с подобен проблем. Стана доста неловко, той каза, че презервативите са му проблем, втори път пак се случи така, без да се споменава презерватив - нито беше твърд, нито нищо. Освен неловката ситуация и това че се чудя как да се опитам да говорим за това, после аз будувам няколко часа възбудена, а той спи. Според мен не е проблем само презервативът (ако въобще е той) или просто се оправдава така.
Ще се радвам да чуя и вашето мнение!

Коментари

1.   Нерви. Случва се. Ще се оправи. Колко му е голям не знаеш докато не стане пълноценно твърд.
Няма смисъл да го обсъждате - пробвайте да смените обстановката.

2.   Имах подобен случай със сегашния ми приятел в началото. Няколко опита за секс, при които той не успя да го вдигне, но за сметка на това още тогава ми подари няколко оргазма орално. Но от самото начало той ми каза, че е така от доста време и аз решавам дали да остана. Проблемът започнал след секс с една дама, която след дълго правене на секс го попитала дали само това може и че не може да я докара до оргазъм. Явно нещо го е пречупило и се е травмирал. За сметка на това е изключително отворен и обсъждаме всичко.
Доста време правихме опити, кой сполучлив, кой - не.. В един момент ми каза, че ще вземе хапчета за това. Бях изключително против, но той все пак взе. Няколко месеца по-късно си върна самочувствието и вече правим секс без необходимост от допълнителни стимуланти.
И на него му е малък, няма какво да се лъжем. В даден момент видя, че все по-трудно изпитвам оргазъм и ме изненада с вибратор. Като цяло е изключително отворен към каквото и да е, иска да ми е хубаво. Общуваме и изясняване всичко. По-добре го обсъди с него - може да е някакъв страх, травма от предишно изживяване, а може и здравословен проблем да е. Все пак, ако иска да продължите заедно, трябва да си информирана.

3.   От горчив опит знам, че няма ли химия между двама души, всичко отива по дяволите!
Един мъж трябва да е готов при вида на момичето си, а тя самата да е подгизнала само при мисълта за момчето си!
Толкова!

4.   На твое място не бих си причинила това. Няма ли хубав секс в една връзка, пиши я бегала. Независимо от всички качества на партньора. Все пак сте се събрали не да сте си дружки или да правите бизнес, а да имате любовна връзка, която има и физическа страна. И двамата сте на възраст, която предполага по-сериозни отношения, не сте пубери, изживяващи първа любов. Мъж на 31 трябва да е съвсем наясно с възможностите и желанията си. Този човек или няма никакъв опит или което е по-вероятно има проблем с ерекцията. Дали е хормонален, психически или нещо друго, може да каже лекар. Възможност има и да е гей, който си търси жена за прикритие. Но с някакви плитки обяснения за презервативите, обстановката (предполагам не сте го правили на улицата), притеснения от нова партньорка(след първия-втория път минава), няма да си реши проблема. Няма от какво да се притесняваш, започни разговор по темата. Ако държиш да останеш с него, разбира се. Ако не, просто го остави с обяснение, че не ви се получава връзката, нямаш тръпка, нещо такова. Той, ако е умен ще се сети сам защо. Предполагам, че му се е случвало и до сега. Изяснете се още от начало, за да няма после изневери, ревности и скандали.

5.   Благодаря за съветите и коментарите! Проблемът се оказа на психическо ниво, подсъзнателно, някакъв блокаж. Има някакъв прогрес. Надявам се да се оправи. От моя страна няма проблем- достатъчно възбудена съм.