Споделена история от Секс и интимност

Стари и дебели жени
Мъж на 33 години съм. Ще Ви разкажа за фетиша, който имам от малък и който с течение на годините започнах да задоволявам. Харесвам стари и дебели жени. Колкото по-стари и по-тлъсти, толкова по-добре. От съвсем млад си имам гаджета, но това е моята тайна страст, за която никой не подозира. Ето и приключенията ми подред. С всички жени, с изключение на платените, съм се запознавал в сайтове за запознанства.

При първата бях на 19. Писахме си много дълго, защото се притеснявах ужасно. Накрая се нави. Срещнахме се на улицата една нощ и отидохме у тях. Малък панелен апартамент. За мой ужас се оказа, че синът й и снаха й са в съседната стая. Говорихме си. Тя беше на 65, ниска и дебела. Ужасно възбудена през цялото време. Накрая се съблякохме. Грозни малки и увиснали гърди. Опитах се да я лижа. Имаше дълги редки косми и странна миризма. Не ми стана. Но тя го лапна и ме изпразни със свирка.

Цели три години не предприех нищо. После се запознах с друга. Бях на 22, а тя на 45. Много дебела. Срещнахме се в хотел. Хареса ми. Огромен задник и цици, увиснал корем и подчертана талия. Чуках я на задна. Бърках и дълбоко в ануса. Свърших и в устата.

На 25 го направих за трети път. Този път с проститутка. Около 50 годишна, ниска и дебела като балон. Обута в подпетени чехли. Избърса ме с мокра кърпичка и хайде. Свърших за 2 минути. Платих и си тръгнах.

На 26 се видях с друга. Около 40 годишна, много висока с едър задник и корем. Без цици. Беше семейна и се притесняваше много. Мъжът й не я задоволявал. Беше ужасно окосмена. Дървен секс. Едва свърших. Няколко седмици по-късно ми писа, че е забременяла (не от мен).

Следващата беше на 47, а аз на 27. Пак на хотел. Дебела с огромни цици. Семейна. Накарах я да говори с мъжа си по телефона докато я чукам. А също и да се изпикае в устата ми. Не ми хареса.

Същата година се видях и с една друга, доста по-стара. Мисля, че близо 70. Слаба. Увиснали до пъпа цици. Изпразнени. И корема й висеше. И сливата й. Казах и, че имам фантазии за инцест. Казвах й "мамо", а тя ме наричаше "синко". "Кърмеше" ме.

Следващата беше на моите години. Аз на 30, тя също. Много дебела. Покани ме у тях. Мръсна къща. харесваше фистинг. Пъхах си цялата ръка в нея. Направо я изкормих. Имаше вибратори и ме изчука с един от тях. Лиза ми и ануса. Имаше малко куче и накрая му даде и то да я лиже.

Отново на 30 се изуках с най-невероятната. Огромна. Висока и сигурно над 130-140 кила. 50 годишна. Огромен тлъст задник. Гигантски гърди. Потна. Течаха й лиги от устата. Свърши безброй пъти.

На 31 го направих с две проститутки. Едната дебела, другата нормална. Поисках да ме унижават и бият. Не ми хареса. беше изкуствено, а те отбиваха номера.

Последната изчуках днес. 74=годишна. Дебела. Грозна. Миризлива. Поиска да е без презерватив и да свърша в нея. Направих го. Напълних й бабешката путка със сперма.

Коментари

2.   Супер си, авторе! Така не се бях смяла от много време: благодаря ти :)

3.   Браво! Дебелите наистина са много готини, ама е хубаво да са чисти, спретнати и да миришат на хубаво. Хубаво е да ги мачкаш, да лежиш върху тях и да е меко и пухкаво. Най-хубави са дебеланите с големи, луничави цици с прозиращи вени по тях, голямо дупе и големи бедра.

5.   какво по дяволите прочетох..

6.   Дай малко съвети как да действам и аз

7.   Най-добре отиди се лекувай. Разбирам, че всеки има фантазии, но твоят случай изисква медицинска намеса.

8.   Много забавна история, наистина, мерси и аз :D

9.   И СЗ търся такива около 60 години. Аз съм на 47.

10.   Голяма гнусотия. Само пълен извратеняк може да се възбужда от подобни...да не казвам какви. То не можете да им намери и пОтките от тлъстите, бе.

11.   Това беше най-противното нещо, което съм чел от доста време. Направо ми се повдига. Надявам се, че е измислица.

13.   Авторе, за всеки влак си има пътници. Виж как президента на Франция е женен за 25 г по-голяма жена. Така че каквато ти харесва.

14.   На 11 му се повдига, но и на мен ми се повдига, ако ме разбирате правилно ;)))

16.   Доста богато въображение имаш не може да ти се отрече

20.   Секса с дебели и възрастни жени за ме винаги е бил красив, забавен и желан. Това е секс за хора, който го разбират. Първият ми опит с по-възрастни жена е когато бях на 21, а тя на 57. Не беше дебела, а яка жена. Подържахме връзка 3 години. Най-дебелата жена с която сме се ебали три пъти, беше около 160 кг. В момента съм на 57 години и редовно еба жена на 75, едра с големи увиснали цици, корем и голямо дупе. Еба в поне 5 пъти месечно и много ми харесва.
Абсолютно всички жени, с които съм правил секс са хигиенно чисти.