Споделена история от Секс и интимност

Първи път
Здравейте. Момиче съм. Скоро ще стана 20г имам сериозна връзка. Приятелят ми е с 2г по-голям от мен Познаваме се добре, обичаме се, живеем заедно, но в интимен план сме до никъде. Имаме някаква интимност, но не и секс. В моето семейство не е се е говорило на тая тема.
Изпитвам някакъв страх, несигурност, опитвали сме, но страха наделява. Не е защото не го познавам, а напротив заедно сме от 4 години. Искам вече да ги направя, но не знам как..

Коментари

1.   Явно си от поколението на бройлерите и нямаш грам акъл за каквото и да е.

2.   Отпусни се и го остави той да действа. В първия път няма нищо страшно.

4.   Няма от какво да се страхуваш! Аз съм на 14 и си имам приятел от 1 година и 3 месеца. От начало само се опипвахме, но после правихме само орална любов. Той изчака докато стана на 14, защото аз исках поне да съм на 14. Да знам че съм малка за това, но поне съм сигурна, че наистина се обичаме! Вече правим секс и той много ме уважава ако аз не искам нещо. Затова ти казвам няма от какво да се страхуваш, все някога това трябва да се случи, а и щом си сигурна че си открила човека какво чакаш? Надявам се да съм ти помогнала и успех!

5.   Няма от какво да се страхуваш! Аз съм на 14 и си имам приятел от 1 година и 3 месеца. От начало само се опипвахме, но после правихме само орална любов. Той изчака докато стана на 14, защото аз исках поне да съм на 14. Да знам че съм малка за това, но поне съм сигурна, че наистина се обичаме! Вече правим секс и той много ме уважава ако аз не искам нещо. Затова ти казвам няма от какво да се страхуваш, все някога това трябва да се случи, а и щом си сигурна че си открила човека какво чакаш? Надявам се да съм ти помогнала и успех!