Споделена история от Секс и интимност

Само към жените
Мили дами искам да опишете в коментарите, какво е за вас хубавия секс, чувам от някой мъжете не чукали, не можели това гнусели се. Искам да напишете какво обичате и как искате, кое ви харесва любопитно ми е и искам да разбера повече за вас.
А и забравих да напиша има жени които се преструват, това е много лошо, с преструването с партньора никога няма да се променят нещата, очаквам вашите коменти с нетърпение :*

Коментари

1.   Аи на мен ми харесва желанието, да казва какво иска. Не съм била с много и нямам опит с различни партньори, най - вече мъжа да има желание.

2.   Ами хайде опиши се ти себе си- какво можеш ти, какво те кефи, какво искаш и какво даваш?

3.   Авторе, всички жени сме различни. На мен ми харесва едно, на моя приятелка съвсем друго. За това , като имаш партньорка ,нея питай какво иска.

4.   Приятелю, това са подсъзнателни модели и дори самите ние (мъже и жени) често не знаем какво би ни възбудило и какво не. Просто бъди спонтанен и естествен и с времето сам ще усещаш какво теб и нея ви възбужда. От сметки, рецепти и алгоритми ще станеш дърво в леглото, защото прекалено много ще го мислиш. А това не е ядрена физика и не се мисли, а просто си спонтанен и се оставяш на инстиктите си. Все пак сексът ни е инстинктивно заложен. Имаш ли желние и непринуден ли си, всичко се нарежда от само себе си, ако не веднага поне с времето.

5.   Както вече са ти отговорили, различните жени харесват различни неща. Лично аз обичам активност, страст, да си личи желанието. Тоест, да ме награби, да ме развърти хубаво в няколко пози и да ме чука интензивно. Също така обичам разнообразието. Днеска може грубо и бързо, но някой път и да е нежно и бавно. Днеска на задна, утре да го свърша с уста. Обичам и въображение. Като започват да му хрумват идеи за нови неща. Примерно, излезли сме вечерта на заведение, да си го извади и да му духам, докато шофира. Или да ме изкара някъде навън и да ме изчука в тъмното. Ей такива неща. Но това съм аз, жените не сме от калъп.

6.   Има 2 типа жени. Едните не знаят какво искат, а другите искат не знам си какво.

7.   Ми да не те излъжа, но по-голямата част от жените се преструват, за да свърши мъжа и да се свърши с това клатушкане напред-назад. Малко са мъжете, на който от вътре им идва това, да задоволят една жена. Повечето са от типа да мушкат там и да си правят кефа. Като цяло на жените им харесва да ги възбудиш първо, да им обърнеш внимание, на тялото, на интимните части, да ги целуваш, ближеш, да правиш комплименти, секси коментари за частите от тялото, да покажеш и да кажеш, че я искаш тая жена, а не само да й се нахвърлиш с цел да я консумираш като парче месо. Любовна игра искат жените, от това се възбуждаме. Ние нямаме орган, който на ни стане само от гледане на голо тяло и от ръчна стимулация на половите органи. 20 минути-половин час обърни внимание на момичето и после ще видиш океан от секс, а не пресъхнала река, ако ме разбираш какво имам предвид. Ж33

8.   А з ще ти кажа какво харесват жените..да имаш достатъчно голям атрибут за да влезе толкова дълбоко ,че да ти вземат душата,а ако е възможно и здравето.

9.   Здравей авторе. Аз ще съм директна с теб. Първо трябва да има химия. Думи. Целувки. Харесва ми пъртньора ми да ми говори мръсни неща на ухо докато ме целува по врата примерно. Да използва ръцете си, целувки. Предварително е хубаво да накараш жената да си представи в главата си как го правите за да те желае повече.

10.   От автора, как да разбера че дадено момиче е свършило, ясно е че лъжите поради някаква причина. НО аз искам да разбера как НЕ може да ме излъже. Примерно половин час не е достатъчно да се изпразни ли? Искам да се обосновите мацки

11.   Не е само до секса... на 80% е да ти харесва мъжа. Дайте ми Тео Джеймс...

12.   За мен..
Започва задължително с любовна игра ..Целувки,милувки и т.н.
Да запаля ,да горя:)

Но това съм аз,на други им е дразнещо

13.   11, ако Тео се окаже дърво, няма да мислиш така. Като го гледаш на филм е друго.