Споделена история от Секс и интимност

Музикална вагина или как това създаде моя ОГРОМЕН комплекс!
Здравейте!
Аз съм момиче на 19 години и искам да споделя моята история и моят най - вече психически проблем с Вас, ако може да се нарече такъв.
Имам си приятел от почти 4 години и имаме хубава сексуална връзка, обаче от година някъде започна да се случва нещо изключително неприятно. Веднъж докато правихме секс вагината ми издаде звук, който се издава, когато човек изпуска газ, някой път малко по - звучно. Спогледахме се и той просто се подсмихна и продължихме, при което аз просто потънах в дън земя от срам, както се казва, но успях да го преглътна някак си. Скоро отново правихме секс и отново се случи това, но в друга поза и вече наистина започнах да се чудя какво се случва. Знам че се образува вакуум и този въздух някой път си излиза и няма как да го задържиш на моменти, друг е въпроса дали ще е звучно или като просто изкарване на въздух без звук, пак си е неприятно. И оттогава досега това нещо започна да се случва всеки път, когато правим секс, дори на моменти по няколко пъти и дори честно казано накрая вече спря да ни прави впечатление. Но въпроса е там, че аз не се чуствам комфортно никак, когато това така да се каже "пръцкане" от вагината се случва. Започвам да се запитвам това завинаги ли ще си остане така.
Ако след време се разделя със сегашният си приятел и имам друг приятел/ сексуален партньор/мъж до себе си вече, както се казва, той как ще приеме това, в най - лошият случай дали ще ми се подиграва или няма да иска да бъде с мен и ще му е неприятно и дали на мен ще ми остане наистина някаква травма, не само физическа, а най - вече психическа. Притеснявам се от това, защото се случва буквално всеки път по няколко пъти в няколко пози.

Коментари

1.   Не мисля, че това е проблем, доста познати жени са ми споменавали, че им се е случвало. Аз също съм жена, с постоянният ми партньор, винаги когато правим "задна прашка" се получава това компресиране на въздух във вагината, което след това звучи като пръдня. Понякога е толкова много, че излиза чак 15-20 минути след акта.
Нито аз, нито той се срамуваме или се чувстваме неловко, това е нещо нормално, както се казва - сексът не е за гнусливи - особено хубавият секс.

2.   Пениса на твоя е малък и не уплътнява добре стените.При дебели не се получава този ефект.Така че сменяй буталото и сегментите,ризата е добра.

3.   Доста си необразована май. Това се получава, когато се разкрачиш много и влезе въздух и се вакумира, след това при рязко движение го изпускаш. Случва се на всяка жена.

4.   Погледни от добрата страна. Можеш да сложиш един кларнет там да слушате музика, докато го правите.

5.   На мен ми се случа винаги,когато мъжът ми поиска да застана на тъй наречената задна прашка.Първият път буквално умрях от срам.Идеше ми да се продъня в земята.Втория път стреса беше по-лек.Третият-още по-лек.Докато накрая съвсем спря да ми пука.Мисля,че няма да се притесняваш ако го правиш с един,посоянен партньор.

6.   Случвало ми се е. Но е смешно, а не притеснително. И двамата сме наясно защо се получава така, но все пак сме заедно от 10 години, вероятно е доста смущаващо да ти се случи при първите срещи с мъж. Авторке, ако момчето е неопитно, просто му обясни нещата за вакуума. И спри да се тревожиш! Как да спреш хълцането или кихането например?

7.   Здравей,
Аз съм също като теб, имам музикален пенис. Искаш ли да си спретнем един концерт?

11.   Вземи се в ръце! Жена ми след анален секс пърди. И какво от това!

13.   Не, че не се случва на всяка жена понякога, но щом е толкова често може би мускулатурата е отслабнала. Това не означава постоянен проблем. Може да си свалила рязко тегло, да си се пообездвижила, може даже летен грип да повлияе тонуса на мускулатурата. Опитай упражненията на Кегел, няма как да навредят.

14.   Май проблима ти е друг, ти определено е искаш май тази връзка и подсъзнателно го осъзнаваш? Проблема няма.

15.   Не е истина, че пениса е малък, не съм съгласна с номер 2. Просто това става, когато жената много се възбуди и се навлажни, тогава и вагината се отпуска леко, особено в края на акта, а в тази поза влиза въздух. Просто е заради това. Нормално е.

16.   15 - Влиза въздух. Ами влиза защото има празнина, тоест пениса не изпълва плътно вагината, същото което ти го каза № 2. Като е с голям никакъв въздух не ти влиза.

17.   Пръц - пляс, пръц - пляс, на всяко пръц по едно пляс - шамарче по дупето, ако се разпръцка и на вкарване и на изкарване, трябва да стане фокусник с ръцете и да пляска шамари и с двете ръце и от ляво и от дясно и в същото време и да придържа задника докато го плющи.
Някоя ако се е възбудила да си каже.

19.   Жените наистина ме изумявате за какви глупости се филмирите. Ако те харесва и обича, ако се наслаждава на тялото ти и е достатъчно възбуден, никакви такива пръцкания няма да го вълнвуат, най много да му стане смешно, нищо повече. Може да му е наистина малък, макар, че не е задължително. Аз имам доста голям и дебел, жена ми е тясна и я запълвам много яко, но въпреки това понякога също се случва. Просто влиза въздух, нищо фатално и ненормално няма.

20.   Номер 19 да прав си, но все пак става неудобно защото другия човек може да си помисли, че е нещо други. И става кофти. Понякога се случва, че човек да не знае за какво става въпрос и дори да му обясниш да не ти повярва

21.   Правите се на компетентни,но сте единствено необразовани по отношение на секс. :)

До всички останали мислещи като №2 - Всяка вагина издава звук,не е проблемът в размер на пениса или в широчината на вагината!
"Пръцването" става и по време на йога упражнения,не само при секс!!! Колкото до отслабването на мускулатурата също не е вярно,защото първото ми "пръцване" беше на 15,бях още девствена и правих йога упражнения.
Да спомена,че винаги съм била физически активна и не е от отслабена мускулатура.
Всички с които съм била винаги са ми казвали че съм "тясна",макар,че за мен такъв термин не съществува,защото от там излизат бебета с доста голям диаметър глава.
Била съм с мъже с малки и тънки,и пак са ми казвали,че за първи път са с "тясна". ;)
Не е хвалене,просто исках да обясня,че при какъвто и да е размер вагината си пръцка при вкарване на въздух,дори след като приключи акта.
Кофти звук е,но не си единствена,така сме устроени.
И при аналния секс е същото,когато се вкара въздух пак си пръцка,а ти реално не изпускаш газове.

~darkgirl~

22.   Какъв срам, това си е съвсем нормално явление. Или на приятелят ти е голям(дебел), или твоята пеперудка е стегната. Това и в двата случая е плюс за вас двамата. Чукайте се и не се притеснявай, колкото повече пее, толкова по добре, пусито пее от кеф. Знаеш ли колко жени си мечтаят за това. Звука бил като при пръцкане, а ти какъв искаш да бъде, като от цигулка ли!? Нали точно излизащият въздух го създава, момчето помпи яко. Ако го прави по бавно и плавно, няма да има звуци, но чукането ще е умряла работа. Радвай се, на надарен си попаднала, душата затова пее!

23.   Ало монтьора №2, компресия с малко бутало не става, теорията ти е невярна, не заблуждавай момичето!

24.   Бе вие физика учили ли сте? Много ясно, че му е малък и особено тънък.

26.   24, ако ти го начукат отзад и очите ти ще станат музикални, пък може и да изхвърчат от зор. Май ти не си научил физиката, малката пишка компресия не прави, тогава звук няма, но от якото кересте, ще свири не, ами и арии ще пее.

27.   26 от мойто керисе ще засвири направо ода на радостта

28.   Малко и тънко-пишковците много се засегнаха!!! ха-ха-хахахаха