Споделена история от Секс и интимност

Свършва в мен, а не забременявам
Здравейте! Много ми е странно.. приятелят ми казва, че свършвал в мен от няколко месеца, а аз усетих само веднъж и не съм бременна, а даже бях в овулация тогава. Той е първият ми и винаги съм си мислела, че ще стане от раз както се казва и заради това му казвах да ме пази.

Той се чуди защо не се получава. Имало проблем. Не можел да свършва напълно, а аз не съм се възбуждала и затова не ставало. Дали има нещо вярно? При положение, че дори и една капка е достъчна.

Може би не сме готови все още и затова не се получава. Той го иска прекалено много и чак вече не се възбужда както преди, а аз съм по-колеблива, обмислям прекалено много всичко и като сложим стреса от работата....

На 23г. съм, той е по-голям

Коментари

1.   Не мисля, че имате проблем. Когато свърши в теб на сперматозоидите им трябва около ден - два за да стигне до яйцеклетката и ако свърши теб точно в пика на овулацията, докато стигнат сперматозоидите, клетката вече загива и не е там в тръбата....
При мен тест за овулация показваше, че има овулация на 12 ден от цикъла, уж тогава правихме два опита и не стана, накрая правихме опит 2 дни преди овулация и бум, забременях! Чудесни моменти ,желая успех и задъжлително опитайте малко преди овулацията!

2.   Според мен трябва да отидеш на фитнес. Ще се вдигне тонусът, либидото, настроението...

3.   Ами то един път става белята

4.   Имала ли си някакви гинекологични или хормонални проблеми - например гъбички, кисти по яйчниците, висок тестостерон? За кисти на яйчниците и висок тестостерон дават индикации нередовната меструация, обилно окосмяване, наднормено тегло, акне, промени в настроението, избухливост. Също така накарай и партньора ти да си пусне една спермограма. Ако имате вредни навици - пушене пиене, ограничете ги до минимум, променете и двамата храненето си. Успех!

5.   Тренирам.. и какво общо има това?
Той много иска бебе, а аз лятото имам много работа, като добавим и стреса. Може би това ни вреди.. Аз също искам, но се притеснявам дали ще се справя, хорските приказки..
Авторката

6.   Ние с жена ми редовно правихме секс и всеки път свършвах в нея и зачена след година и осем месеца тъй че споко

8.   Трябва да де успокоиш и да намалиш стреса!
Консултирай се и с лекар!

Всичко ще се нареди!

9.   Спокойно, наслаждавайте се на секс през 2-3 дена след като свърши цикъла ти и така около 10 дена. Хранете се пълноценно, не яжте боклуци поне за 10 дена

12.   Ехе ние една година не сме се пазили и той си свършваше по няколко пъти на месец даже много бих казала. Е след една година стана бебето точно когато най-малко очаквах

14.   Как така той ти казва, че свършва в теб, а ти не усещаш? ! И как така не свършва напълно?
То или свършваш или не свършваш пък за това да не можеш да усетиш кога е свършил в теб ми се струва много съмнително.
Накратко: фейк история..

15.   Ти се колебаеш дали искаш дете пък и си малка още, пък сега се чудиш защо не става. Ако при всяко свършване се забременяваше светът щеше да е пренаселен. Бебетата не стават, когато много се мисли и ви е фикс идея, а когато просто правите много секс и не му мислите толкова. Затова, точно тези, които не искат деца забременяват най-бързо.

17.   Приятелят ти явно не свършва въобще!!!! Как не знаеш дали свършва!? Обикновено като еякулира мъжа и ти отидеш после след акта да се миеш - еякулата се стича една част навън, има специфична миризма и т. н. Ако няма такова нещо - лъже те. Накарай го някой път да свърши извън теб - на корема ти.... и виж еякулата... дали е нормален.... то си много млада и надали ще разбереш нещо. Да си наясно - нека да направи спермограма да се види дали няма проблем.

18.   Ние с приятеля ми пробваме от половин година отидох на гинеколог да видя какво се случва, тъй като цикъла ми беше нередовен и се оказаха множество големи кисти на яйчника (полокистоза). Посети лекар (добър).
Пии фолиева киселина 3 месеца по 1 хапче на ден ако не стане до тогава продължи :) фолиевата киселина е за забременяване доставя минерали, които трудно набавя организма.
Поздрави! Дано да се получи!