Споделена история от Секс и интимност

Липса на желание: Помощ
Здравейте, пише ви мъж на 35 години мисля че имам проблем и незнам как да го реша щастливо женен съм от 12 години имаме прекрасна дъщеря на 10 години проблема е че нямам никакво желание за секс правим го може би по 2-3 пъти в месеца и се чувствам много зле пред жена ми която виждам че не и харесва това положение. Пия витамини, бабин зъб и същата работа никакво желание само да кажа че нямам никакви проблеми с ерекцията проблема ми е в желанието незнам какво да правя и към кой да се обърна. Говори ли сме с жена ми по тая тема виждам че не и е приятно не ме упреква не ме притиска но аз се чувствам зле че немога да я задоволя моля за помощ и съвети само да кажа че не маструбирам редовно. помогнете

Коментари

1.   Я поговори с жена ти малко да разнообразите секса и за избягате от рутината-включете още някой по избор или го обърнете на суинг!?
Ако видиш, как някой ебе здраво жена ти, може да ти се върне желанието?

4.   Всеки с проблемите си. Аз пък имам желание, ама няма с кого.
М19

6.   Изглежда имаш много стрес в живота, както и допълнително от съзнанието, че не можеш да задоволиш съпругата си. Самобичуваш се и всичко става още по-зле, защото нали, така или иначе си лузър. Дяволски кръговрат.

Помисли дали наистина имаш толкова нужда от секс, както и тя. Има хора, които нямат толкова. Ако сте различни, рареши й да похожда. Като предварително сте сложили граници как и с кого.

Ако наистина обичаш секса и ти липсва... отидете на планина за една седмица. Ама там, дето нема да виждате хора, а само дървета. Другото ще си дойде от самосебе си.

Любов.

7.   Пускай си порно по-често, за да се възбуждаш. Ходи на стриптиз клубове. Като се възбудиш, отиваш при жена си и я почваш.

8.   Ако гледаш порно - недей, то убива нормалното либидо.

Ако мастурбираш - спри, ще станеш като 16 годишен.

Ако не тренираш - почвай.
На 35 си много млад.
30-40 минути тренировка почти всяка сутрин, след 1-2 месеца ще си с ерекция нон-стоп.
Няма нужда от фитнес даже.
Лицеви опори до откат.
100-200 клякания със собствено тегло - краката ти ще станат камък и от мускулите ще се раздвижат жлезите ти - повече тестостерон ще произвеждат топчетата и ще го пребориш много лесно този проблем който имаш сега.

Успех.

9.   Искаш малко разнообразие.

10.   Това е напълно нормално.

12.   Въпрос на време е жена ти да стане задоволена, но от друг. Върви на сексолог.

14.   Автора Благодаря за съветите

17.   С възрастта хормоните падат и ако не вземеш мерки става така. Чел съм статии и мнения че след 35г е нормално да е така, но това не е вярно. Имах подобни проблеми когато бях на 35г. Сега съм над 40 и проблемите са оправени. При мен главната причина беше стрес от работата. Всички сме различни и при всеки е различно, но нормалното е поне до 55г. да имаш желание и възможности за качествен секс.

1) Тръгваш на фитнес, това повишава веднага тестостерона и има голям ефект
2) Взимаш хранителни добавки за потентност, препоръчвам NowFoods Testojack 100, за разнообразие може да сменяш с NowFoods Men's Virility Power
3) Ако в живота ти има стрес, махни го, стреса убива всякакво желание за секс
4) Ако си дебел или ако не се чувстваш добре здравословно, поправи това, не яж боклуци, не яж много тесто и не яж захар (сладко може само плодове)
5) Пробвал съм Сиалис, действа, но очаквах повече и не може да караш дълго само на него, трябва нещата да се оправят по естествен начин с спокойствие фитнес и билки (а не лекарства с химия)

18.   Автора Благодаря 17 не не съм дебел не прекалявам със сладкото но ще пробвам да намаля стреса и да почна да тренирам малко по често