Споделена история от Секс и интимност

Защо не ме желае ,както преди ?
Здравейте, момиче на 21г съм и живея с приятеля ми, които е на 30г. Проблема е там, че преди много ме желаеше правехме го по 3 -4 пъти на ден, но от както заживяхме заедно по -рядко, но вече от половин година 3 пъти в месеца даже и това е много, и то само той като пожелае. Аз като започна да го възбуждам, защото знам кое му харесва и как да го направя той ми казва "НЕ СЕ ЛИГАВИ " "СЕГА НЕ ИСКАМ" момче да се дърпа за секс (wtf? ) Та, не стоя като дърво в секса, ми само аз съм активната той легнал, и аз действам затворил очи като мъртвец, и то ми се убива всякакво желание... Създавам игра той не отразява намеквам му говорим (той казва не може само секс ) смисъл аз не искам само секс, а ми поне да се задоволяваме. Не съм грозна, нито проста виждам, че има проблем , но не е в мен, защото аз винаги искам когато пожелае.
Не мога да си го обясня...
Няма никакви проблеми...
Чувствам се ужасно като анатемосана от него и не ми е готино, тъй като не съм задоволена от човека, които обичам не е нормално да отблъсква момиче на 21г, което толкова много е желал.
Вече мисля, че съм омръзнала и си има друго забавление :(
Не искам отговори от сорта " ма ти си проста, нормално той голям к'во очакваш" знам, че е голям, но си е жизнен и т. н
Благодаря ви!

Коментари

1.   Ами или има друга,или с нещо го дразниш. Във всеки случай се разделай с него и си търси друг. То явно ще му изневериш рано или късно.

2.   Мога да ти кажа, че те разбирам. Момиче на 20 съм, приятелят ми е на 40. От 1 година сме заедно. В началото всичко беше отлично. Огромна химия имаше. Но.. След 2-3 месеца започнаха засечките. Разбрах, че той е извратен, не иска да си признае пред мен и " нормалният" секс с мен не му харесва. Съветвам те да видиш дали и твоя приятел не е такъв. Попитай го какво харесва. Какви фантазии има. Често пъти проблемите в секса са свързани с липса на приемане, ниско самочувствие, тайни.. Или в краен случай с трети човек. Говори с него за тези неща, но ако се запъне да ти отговори не се мъчи. :( Ако секса не върви, връзката приключва. Много е унизително да се нагласиш цялата за него, да оправиш всичко вкъщи и накрая да останеш гола и отхвърлена.. . А никога мъж не ми е отказвал. Прерових му телефона и видях толкова порно.. Не съм против порното, но когато ми се прави на изморен... Вариантите са:
1 Наистина да е изморен( но да се случва от време на време)
2 има проблем с главата ( и съответно с възбудта)
3 има си друга
В нито един от случаите не се унижавай! Той е мъж и трябва да поема инициативата и най - малкото да ти обясни защо се държи така.
Успех!

3.   Добрият вариант в твоя случай е,че по всяка вероятност си му омръзнала.Настъпила е рутината и ежедневието във вашата връзка.Свиквай.Далеч по-лошия е,че има друга жена.Тия негови затворени очи такива мисли ми навяват.Не са празни приказки,пиша от опит.

4.   Като мъж просто не мога да разбера как може мъж да легне по време на секс и жената да се самозадоволява едва ли не. Просто тоя е страшна флегма, а и ти явно си много глупава да ходиш с 10г. по-голям от теб.
Съвременната пропаганда убеждава жената, че хората били млади и на 30 и на 40г. защото има лекарства с които да се поддържа живота по-дълго, но тези болни хора и да са живи пак не са здрави и в пълни сили така, че не си взела добро решение с твоя, но пък и ти явно си някаква противна щом той не те желае.

5.   До номер 4
Много ниско изказване от "мъж". Сигурно си под 30г. М*хльо. Дразниш се от големите мъже, нали? Със сигурност не си нито модел, нито красавец или най - малкото готин мъж.

6.   От авторката до номер 4 под достойнството ми е да се занимавам с теб само ще кажа едно. Не ме познаваш, а обиждаш и това мнението ти не го зачитам ,че е под всякаква критика ....

7.   От авторката до номер 2 и аз откривам всякакво порно, но с по възрастни жени аз не мога да му дам това, което иска и се чувствам в бездънна яма. Просто когато иска той ще му отказвам, за да разбере, че и аз имам желания не само той и то само нощем, когато спя, което ми е супер неудобно, тъй като съм сънена и съм неадекватна, а когато искам да си покажа способностите е изморен... Не знам какво да правя вече. Очаквам някакви съвети, а ми се казва че съм тъпа и грозна, а дори няма основание за това

8.   От авторката, благодаря на номер 5, това не е мъж и няма нужда от коментар.

9.   Мацка, защо изобщо си се хванала с 30-годишен батка, като можеше да си намериш и някой на твоите години? ! Та той е с ЦЕЛИ 9 години по-голям от тебе, тази разлика не е малка! Ти си в разцвета на младостта си, а него само 10 години го делят от 40-така, докато се скапе, одъртее, грохне и писалката му увисне безжизнено надолу като хобот на слон. Може дори вече да има проблеми с потентността и да не го вдига, ти видя ли такова нещо? И да си, нищо чудно, на мъжете от средната възраст нататък им спада тестостерона в организма, и с това им спада и сексуалното желание. Разбира се, не изключвам и изневяра като вариант, много е вероятно да се поти с друга през времето, когато не е с теб, и затова после да е твърде изморен за теб и да не ти обръща внимание. Във всички случаи, по-добре си хвани друг приятел, по възможност на твоите години, който да е още млад, жизнен и енергичен като теб, и най-важното, да ти е верен, за да нямаш повече такива проблеми.

Ж, 26